عنوان :

همکاری با ما

با سلام خدمت دوستان و کاربرهای عزیز وبسایت راکت 

وبسایت راکت از زمان راه اندازی تا به امروز تمام قصد و تلاشش این بوده که بتواند به کاربران ایرانی کمک کند تا مطالبی را فرا بگیرند که پرمخاطب ، اما منابع کمی برای آنها وجود دارد . به همین خاطر مقاله های مختلف و ویدیو های کاربردی و پرمخاطب را در مدت فعالیت خود در سایت برای استفاده دوستان قرار داده است . 

 از راه اندازی وبسایت ما چیز زیادی نمی گذرد اما با لطف خداوند و کمک همه شما عزیزان توانسته ایم نتیجه و بازخورد های خوبی دریافت کنیم که ما را بیشتر مصمم کرده که با پشتکار بیشتر به راهمان ادامه دهیم . اما برای ادامه راهمان و ارائه مقالات بیشتر و با کیفیت تر به کمک همه شما دوستان نیازمندیم . ما برای بخش مقاله به افرادی نیاز داریم تا مقاله های را اماده و به دوستان و کاربران دیگه ارائه بدن .

البته این آماده کردن مقالات میتونه بصورت همکاری دوستانه یا بصورت پرداخت هزینه باشد . که تصمیمش با خود شماست . و صد البته اگر همکاری دوستانه و به هدف ارائه مطالب ناب برای کاربران ایرانیست از شما حمایت کرده و زمینه پیشرفت شما را فراهم خواهیم کرد . 

شرایط ارسال مقاله :

  • مقالات می توانند ترجمه شده و در عین حال معتبر باشند.
  • مقالات باید توسط نویسنده نوشته و غیرتکراری باشند.
  • در تحریر مقاله می بایست از مباحث روز بهره گرفته شود .

در صورت اینکه خواهان همکاری با ما چه به صورت دوستانه و چه بصورت هزینه ای هستید لطفا به ما ، بوسیله راه های زیر اطلاع دهید . 

تلگرام : @HesamMousavi
ایمیل : Info@roocket.ir
شماره تماس : 09381329963 حسام موسوی

امتیازات نویسندگان در صورت همکاری مدوام :​

  • شرکت در دوره های وبسایت راکت بصورت رایگان
  • دریافت وجهی بابت ارسال هر مقاله 
  • معرفی به کاربران وبسایت راکت