تبلیغات هدفمند در راکت

در این صفحه سعی داریم اطلاعاتی در مورد نحوه تبلیغ در راکت را در اختیار شما دوستان قرار دهیم

تبلیغات درست موقعیتی طلایی برای شماست، تا بهتر شناخته شوید.

چرا تبلیغات در راکت

ما در کنار سرویس‌های مختلف‌مان، امکان انتشار تبلیغات را فراهم نموده‌ایم تا مجموعه‌های که نیاز‌های مخاطبان‌شان منطبق بر نیاز‌های کاربران ما است، بتوانند در زمینه معرفی خدمات و محصولات خود اطلاع‌رسانی کنند. به طور کلی تبلیغات در راکت به دو صورت اسپانسر راکت‌کست و ریپوتاژ آگهی امکان‌پذیر است، که در مورد هر کدام در زیر نکاتی راه مطرح خواهیم کرد.


Self directed learning

اسپانسر راکت‌کست

ما در راکت بخشی با عنوان راکت‌کست راه اندازی کرده‌ایم که در آن به شکل صوتی، در مورد موضوعات مختلف دنیای برنامه‌نویسی و طراحی وب صحبت میکنیم، این راکت‌کست‌ها هر کدام در هر نوبت چندین هزار بار دانلود شد‌ه و بازخورد‌های خوبی داشته‌اند. اگر شما خدمتی را ارائه میدهید که به برنامه‌نویسان و طراحان وب مرتبط است، اسپانسر شدن در بخش راکت‌کست میتواند یک انتخاب عالی برای شما باشد.

Self directed learning

رپورتاژ آگهی

حالا در دومین روش تبلیغات در راکت، اگر دارای خدمتی هستید که به کاربران ما کمک میکند، یا ارزشی را به آنها انتقال میدهد، میتوانید به ما اجازه دهید به شکل بی‌طرف در قالب یک پست خدمتی که ارائه میدهید را به کاربران سایت معرفی کنیم تا با این کار، شما را به جمعی از کاربران راکت‌ آشنا نماییم و هم آن‌ها با سرویس‌های مفید و کاربردی شما آشنا شوند.


روش ارتباط با ما

اگر علاقه‌ دارید در راکت تبلیغ قرار دهید میتوانید از یکی از دو راه‌های زیر با ما ارتباط برقرار نمایید.