تخفیف نوروز ۱۴۰۱
ﺯﻣﺎﻥ ﻣﻄﺎﻟﻌﻪ: 3 دقیقه

تخفیف نوروز ۱۴۰۱

نوروز و سال جدید بهترین بهانه‌هایی هستند که می‌تونیم در کنار همدیگر بودن رو جشن بگیریم. به همین دلیل توی سال جدید امیدواریم که بتونیم میزبان خوبی برای تمام کاربران وبسایت راکت باشیم.

چه چیزهایی گذشت؟

حقیقتا امسال سال بسیار جالبی برای مجموعه راکت بود. افراد بیشتری به جمع توسعه دهندگان وبسایت راکت اضافه شدند و دفتر کاری‌مون خیلی بزرگ‌تر شد. دوره‌های آموزشی جدیدی رو ضبط کردیم و به یاری همدیگه مقالات آموزشی منحصر به فرد بسیار زیادی رو هم نوشتیم. تمام این موارد تنها حاصل یک چیز بوده و آن هم تلاش‌های بی وقفه کارکنان موجود در وبسایت راکت است.

در هر صورت باید بگم که سال ۱۴۰۰ برای ما سال فوق العاده‌ای بود و خیلی از چیزها به سمت خوبی پیشرفت کردند. البته ما قصد داریم سال ۱۴۰۱ رو بسیار بهتر از سال قبل پیش ببریم و دوره‌های بسیار جدیدتری رو ضبط کنیم.

یک خبر برای سال ۱۴۰۱

شاید کمی خبر ناخوشایندی باشد اما از آنجایی که همه زیرساخت‌ها و منابع مصرفی ما در یک سال گذشته با افزایش قیمت بسیار زیادی همراه بوده ما هم نیاز دیدیم که قیمت دوره‌ها و عضویت ویژه وبسایت را از شروع سال ۱۴۰۱ افزایش بدیم. مطمئنا این موضوع چندان برای ما دلخوش کننده نیست و از اینکه قیمت‌ها افزایش پیدا کرده ما هم ناراضی هستیم. اما در هر صورت این واقعیتی است که باید با آن روبرو شویم. قیمت‌ دوره‌ها و عضویت ویژه از آغاز سال جدید چیزی بین ۴۰ تا ۶۰ درصد افزایش خواهد یافت. اما...

افزایش قیمت دوره ها بعد از ۱۵ فروردین خواهد بود.

کد تخفیف (پیش از افزایش قیمت)

ما قصد داریم پیش از اعمال افزایش قیمت‌ها یک کد تخفیف خوب را برای تمام دوره‌ها ارائه دهیم تا افرادی که نیاز زیادی به خرید دوره ها دارند قبل از گران شدن محصولات از آن استفاده کنند. میزان این کد تخفیف ۳۰ درصد است. 

کد تخفیف شامل:

خواهد بود که با استفاده از کد تخفیف nowruz قابل استفاده است.

مهلت استفاده از تخفیف

تا پایان ۱۵ فروردین ۱۴۰۱ مهلت استفاده از تخفیف نوروز را خواهید داشت.

یک پیشنهاد ویژه: این نکته را در نظر بگیرید که ما در سال جدید دوره‌های جدید بسیار زیادی خواهیم داشت که برای افرادی که عضویت ویژه دارند قابل دسترس است. به همین دلیل بهتر است پیش از افزایش قیمت‌ها، عضویت ویژه یکساله خودتان را خریداری کنید تا از مزایای آن در آینده بهره‌مند شوید.

چه امتیازی برای این مقاله میدهید؟

خیلی بد
بد
متوسط
خوب
عالی
4.12 از 43 رای

3 ماه پیش
تخفیف
کدتخفیف
/@roocketir

باور ما اینست که کاربران ایرانی لایق بهترین‌ها هستند، از این رو ما تمام تلاش خود را می‌کنیم تا بتوانیم فیلم‌ها و مقالات آموزشی بروز و کاربردی را در اختیارتان قرار دهیم تا با استفاده از آنها بتوانید جزء بهترین‌ها در صنعت طراحی و برنامه‌نویسی وب شوید. ما ادعا نمی‌کنیم که بهترین هستیم ولی همیشه تمام تلاش خود را می‌کنیم بهترین عملکرد را به شما ارائه دهیم.

دیدگاه و پرسش

برای ارسال دیدگاه لازم است وارد شده یا ثبت‌نام کنید

ورود یا ثبت‌نام

در حال دریافت نظرات از سرور، لطفا منتظر بمانید

در حال دریافت نظرات از سرور، لطفا منتظر بمانید

پشتیبانی راکت