تخفیف عیدانه راکت

گردآوری و تالیف : حسام موسوی
تاریخ انتشار : 01 فروردین 1398
دسته بندی ها : آموزشی

سال 1397 با تمام اتفاقات خوب و بدش در حال به پایان رسیدن است . در طی این سال ما تمام سعی خود را کردیم تا با ارائه دوره های کاربردی و به روز به کاربران ایرانی کمک کنیم تا مواردی را فرا بگیرند که به آنها در این وضعیت کشور کمک کند که در این دنیای بزرگ کاری برای انجام داشته باشند یا به دنبال آرزوهای خود بروند . ما مفتخریم که این سال را همراه شما بودیم و در کنار شما چیزهای جدیدی را فراگرفته ایم . حالا قصد داریم سال جدید را با تلاشی بیشتر در کنار شما آغاز کنیم.

در این پست نکات و تخفیفات مهمی وجود دارد که امیدواریم آنها را با دقت مطالعه بفرمایید.

خبر اول : تخفیف دوره های نقدی

  • میزان تخفیف : 20 درصد ( افزایشی با داشتن عضویت ویژه 3 ماهه (به 40 درصد ) و یکساله (به 60 درصد) )
  • مهلت استفاده : تا پایان روز پنجشنبه ( 1398/01/08)
  • کد تخفیف : eydane

باز هم این را متذکر میشوم در سال جدید بخشی از دوره های نقدی بین 10 الی 30 درصد افزایش قیمت خواهند داشت.

خبر دوم : تخفیف عضویت ویژه سالانه

با توجه به نکته ای که در خبر سوم یعنی : افزایش قیمت دوره های نقدی و اعضای ویژه گفته ایم ، پنل های عضویت ویژه 20 درصد افزایش قیمت خواهد داشت . البته برای آن دسته از دوستانی که علاقه دارند در طی سال آینده به تمام دوره های عضویت ویژه جدید و فعلی دسترسی داشته باشند و همچنین برای خرید دوره های نقدی 40 درصد تخفیف داشته باشند پیشنهاد ویژه ای داریم. 

شما دوستان تا آخرین روز 1397 میتوانید عضویت ویژه یکساله را بجای 239 هزارتومان تنها با 199 هزارتومان تهیه کنید . این تخفیف هیچ وقت دیگر در راکت در سال جدید اتفاق نخواهد افتاد . 

خبر سوم : افزایش قیمت دوره های نقدی و اعضای ویژه

همانطور که در بالا به آن اشاره کردیم با توجه به وضعیت اقتصادی فعلی کشور و افزایش قیمت های بسیار زیاد خدمات سرورها، مجبوریم برای جبران هزینه‌ها، هزیه دوره های نقدی و اعضای ویژه را به شرح زیر افزایش دهیم . البته ما خواهان این افزایش قیمت نیستیم و تمام سعی خود را کرده ایم که حداقل افزایش قیمت را داشته باشیم. 

  • عضویت ویژه یک ماهه و سه ماهه 20 درصد افزایش قیمت خواهد داشت
  • بخشی از دوره های نقدی همچون فلاتر و دیگر دوره های که در طی سال 97 و 96 در سایت قرار داده شده اند بین 10 الی 30 درصد افزایش خواهد داشت.

خبر چهارم : افزایش میزان تخفیف نقدی

همانطور که در تخفیفات قبلی هم مشاهده کرده اید افرادی که دارای عضویت ویژه 3 ماهه و یکساله هستند تخفیف بیشتری خواهند داشت . 

  • اعضای ویژه سه ماهه 20 درصد تخفیف بیشتر برای خرید دوره های نقدی 
  • اعضای ویژه یکساله 40 درصد تخفیف بیشتر برای خرید دوره های نقدی 

اگر علاقمند به تهیه دوره های نقدی بیشتری از راکت هستید این پنل خوبی برای شما به شمار می آید .

مقالات پیشنهادی

۱۰ کاراکتر طراحی شده با HTML و CSS

من همیشه از اینکه می‌بینم چکارهایی با سی‌اس‌اس می‌ توان انجام داد، شگفت زده می‌شوم. توسعه دهندگان وب می‌دانند که با سی‌اس‌اس می‌توان لایه‌های خارق الع...

مجمو عه ای فوق العاده از دمو های codepen

اگه شما نمی دونید codepen اصلا چی هست ، اون یک کد ایدتور html و css و جاوااسکریپت که به کاربرها اجازه میده تا برای نمایش کد هاشون در سایت ها قرار بدن...

بررسی مقالات هفته چهارم فروردین ۹۷

در هفته چهارم فروردین ۹۷ ما نگاه بسیار وسیعی روی موضوعات مختلف داشته‌ایم. در این هفته به موضوعات تجربه‌کاربری،‌ رابط کاربری، جاوااسکریپت، نودجی‌اس، با...