گفتگو‌های مربوط به تگ : [ leaflet ]

#امکان_جدید : امکان جدیدی در بخش سوالات و گفتگوها قرار داده‌ایم به این شکل که می‌توانید، دوستان خود را با فقط تگ کردن به گفتگو‌های کاملا خصوصی دعوت کرده و درباره مسائل مختلف در فضای خصوصی، صحبت کنید.

کنترل سرچ نقشه

2 هفته پیش
توسط محمدرضا احمدی آپدیت شد

سلام دوستان؛ کسی تجربه کار با leaflet رو داره؟من کنترل سرچ رو به نقشه اضافه کردم، درست کار میکنه، ولی مشکلش اینه که وقتی رو هر قسمت این سرچ کلیک میکنم، مارکر جاش عوض میشه، چطوری میشه روی این قسمت غیرفعالش کرد؟

3 پاسخ

زوم و جابجایی همزمان روی نقشه leaflet

1 ماه پیش
توسط مصطفی مطرح شد

سلام من بابک لاراول و vue یک نقشه ای دارم که کاربر بعد از انتخاب ناحیه ها و محله ها روی نقشه بره رو موقعیت که این کار و انجام می ده اما می خوام بر اساس ناحیه و محله میزان زوم رو هم تغییر بدم که متاسفانه همزمان این کار و انجام نمی ده زوم می کنه یه مقدار جابجا می شه و دیگه ادامه نمی ده این کار پلاگین خاصی داره ؟ this.axios .get(`/api/estate/getTermMeta/${id}`)...

0 پاسخ

کار نکردن نقشه openstreetmap روی ایفون

4 ماه پیش
توسط coarad supp آپدیت شد

دوستان کسی هست از نقشه openstreetmap و leaflet استفاده کرده باشه و توی گوشی های ایفون باز نشه نقشه؟ راه حلی ندارین براش؟ از vuejs استفاده کردم و نقشه openstreetmap و leaflet، توی مرورگر ویندوز درست نشون میده، توی مرورگر اندروید هم درسته، ولی یه سری کاربرا میگن روی مرورگر ایفون (سافاری و کروم تست کردن) گفتن کار نمیکنه، کسی هست به این مشکل خورده باشه؟

12 پاسخ

گرفتن لوکیشن کاربر با leaflet با وجود تحریم googleapis

7 ماه پیش
توسط محمد مهدی کارگر آپدیت شد

سلام دوستان چطور میشه تحریم googleapis.com رو هندل کرد. من از Vue2Leaflet استفاده می کنم و توی لود کردن نقشه ها هیچ مشکلی نداره ، اما زمانی که می خوام لوکیشن رو از کاربر بگیرم ، میگه نمیتونه به googleapis.com وصل بشه: Geolocation error: Network location provider at 'https://www.googleapis.com/' : No response received.. روش هایی که من برای گرفتن لوکیشن استفاده کردم و خب فقط با پروکسی جواب میده ، یک...

4 پاسخ