پکیج خصوصی با Pachim

پکیج خصوصی برای زبان های برنامه نویسی مختلف با pachim قابل انجام هست و در طی این دوره سعی دارم روش استفاده از این ابزار را به شما آموزش دهم.

پکیج خصوصی با Pachim

اشتراک گذاری:

توضیحات

پَچیم (pachim) یک وبسایت ارائه دهنده خدمات پکیج های خصوصی برنامه نویسی است، که شما با استفاده از آن می‌توانید برای زبان‌های برنامه نویسی مختلف مانند PHP و جاوااسکریپت و پایتون و ... پکیج‌های خصوصی ایجاد کنید.

در زبان‌های برنامه نویسی مختلف شما میتوانید پکیج بسازید و در اختیار برنامه نویسان مختلف قرار دهید برای مثال در زبان جاوااسکریپت با استفاده از npm میتوانید پکیج بسازید اما پکیجی که ساخته می‌شود به شکل عمومی در اختیار همه قرار میگیرد، حال شما دقیقا میتوانید با npm یک پکیج خصوصی با استفاده از pachim بسازید و در اختیار برنامه نویسان جاوااسکریپتی که خودتان مشخص می ‌کنید قرار دهید یا حتی به آن‌ها پکیج های خودتان را بفروشید.

در طی این دوره قدم به قدم کار با پَچیم را به شما آموزش خواهم داد.

دیدگاه و پرسش

برای ارسال دیدگاه لازم است وارد شده یا ثبت‌نام کنید

ورود یا ثبت‌نام

در حال دریافت نظرات از سرور، لطفا منتظر بمانید

در حال دریافت نظرات از سرور، لطفا منتظر بمانید

در حال برگزاری
خیلی بد
بد
متوسط
خوب
عالی
در انتظار ثبت رای
مدت دوره 01:10:30
تعداد جلسات: 12
نوع دوره: رایگان
آخرین آپدیت: 30 / 03 / 1401
گواهی پایان دوره
وضعیت: ابتدا وارد سایت شوید
گواهی پایان دوره راکت چیست؟
حسام موسوی
مدرس دوره

اول داستان، طراح گرافیک بودم و ۲ سالی به عنوان طراح مشغول بودم، بعد به برنامه‌نویسی علاقمند شدم و الان بیشتر از ۱۰ ساله که عاشق کدزنی و چالش‌های پروژه‌های مختلفم. به تدریس علاقه خاصی دارم و دوست دارم دانشی که در این راه بدست آوردم را در اختیار دیگران...