0 دنبال کننده
0 دنبال شونده

آخرین گفتگوها ایجاد شده

بازار کار اپ های موبایلی و فلاتر

فلاتر
- 14 ساعت پیش
توسط یحیی احمدی آپدیت شد

سلام، از کسانی که برنامه نویسی موبایل و یا فلاتر کار کردن می خواستم بپرسم که بازار کار در این موارد چطوره و آیا ارزش وقت گذاشتن داره؟ ممنون میشم پاسخ بدید.

2 پاسخ

آموزش فلاتر در راکت

فلاتر
- 3 روز پیش
توسط علی فرمانی آپدیت شد

سلام، از دوستانی که آموزش فلاتر راکت رو تهیه کردن می خواستم نظرشون رو راجع به کیفیت دوره بگن و این که ارزش خرید داره یا خیر ممنون.

1 پاسخ

خاموش شدن گوشی

متفرقه
- 2 هفته پیش
توسط Alimotreb آپدیت شد

سلام،مدتی هست گوشیم رو فقط با زدن به شارژ می تونم روشن نگه دارم و بعد از کشیدن از شارژ خاموش میشه.اوایل توی 50% و بعدا توی 30% خاموش میشد اما حالا کلا بدون شارژر خودش روشن نمیشه(با چندتا شارژر امتحان کردم روشن نشد). باتریش رو هم عوض کردم ولی درست نشد. دوستان ممنون میشم اگر راه حلی بگید تا بتونم درستش کنم.

2 پاسخ

فرمول محاسبه تاریخ در اکسل

متفرقه
- 2 هفته پیش
توسط میلاد آپدیت شد

با سلام، برای بدست آوردن فاصله بین دو تاریخ مختلف که در خانه های جدا از هم هستند از چه فرمولی در اکسل باید استفاده کرد؟ ممنون میشم پاسخ بدید.

2 پاسخ

پاک کردن لینوکس در کنار ویندوز

لینوکس
- 2 هفته پیش
توسط علی فرمانی آپدیت شد

سلام، من یه توزیع از سیستم عامل لینوکس رو کنار ویندوز نصب کردم و وقتی با Disk Management پاکش کردم دیگه ویندوز رو بوت نکرد و یه صفحه ی سیاه اومد. الان دوباره می خوام لینوکس رو پاک کنم راهی هست که بدون نصب ویندوز لینوکس رو پاک کنم و اون صفحه بوت رو هم از بین ببرم؟ ممنون میشم پاسخ بدید.

2 پاسخ