تاریخ عضویت آخرین فعالیت کاربر میزان تجربه تعداد گفتگوها تعداد پاسخ‌ها تعداد پاسخ‌های برتر
6 ماه پیش 6 ساعت پیش 19280 39 38 0
دنبال کردن
آخرین #تگ‌های دنبال شده
هنوز #تگی توسط این کاربر دنبال نشده
5 مقاله آخر مشاهده همه مقالات

آموزش mysql در php : دریافت و ارسال به mysql

آفلاین
user-avatar
َامیر علی

باسلام و تشکر از مقاله خوبتون من خیلی برام سواله که مشکل این روش چیه ؟

آفلاین
user-avatar
دلارام

متشکرم.عالی بود

نوشتن راهی برای گسترش ایده‌ها

نوشتن کار جالبیه که از هزاران سال همراه ما بوده و کمک کرده تا همیشه به روز باشیم، ما در راکت فضای رو به شکلی آماده کردیم تا شما بتونید ایده‌ها و مطالب جالب حوزه برنامه‌نویسی رو در اختیار هزاران برنامه‌نویس عضو راکت قرار بدید.

آموزش mysql در php : اتصال به mysql

آفلاین
user-avatar
علی

بسیار عالی

آفلاین

مراحل یادگیری php

4 روز پیش
توسط Mehdy آپدیت شد

سلام من دوره php همین سایت رو دیدم و الان در دوره شی گرایی هستم . php (غیر شی گرایی) را در چه حد باید بلد باشم؟ شی گرایی را در چه حد باید بلد باشم ؟ کل مباحث این دوره را یاد بگیرم کافیه یا باید پروژه بنویسم ؟ مثلا من الان بلد نیستم با php یک فروشگاه بنویسم . میتوانم شی گرایی و mvc رو یاد بگیرم؟ @hes...

آفلاین

افزونه در قالب وردپرس

2 هفته پیش
توسط َامیر علی آپدیت شد

سلام اگر من یک قالب وردپرس بنویسم که چند تا افزونه دارد و آن را به یک وردپرس دیگر منتقل کنم باید در وردپرس دیگر هم آن افزونه ها را نصب کنم ؟ مثلا اگر یک قالب بخرم که با چند تا افزونه کار میکنه باید خودم برای کار کردن آن قالب آن افزونه ها را نصب کنم ؟

آفلاین

سلام the_content_rss() این تابع قدیمی شده ؟ چون من دقیقا مثل یک آموزش طراحی قالب وردپرس از این تابع استفاده کردم اما ارور میده و کار نمیکنه . تابعی هست که مشابه این تابع باشه ؟

آفلاین

سلام وردپرس من به طور خودکار حدود 30 تا فریمورک و کتابخانه نصب کرده (با استفاده از افزونه wappalyzer فهمیدم) و از یک قالب خیلی ساده که فقط با html css نوشته شده استفاده میکنم یعنی قالبی نیست که این فریمورک ها را نصب کرده باشه . دلیلش چیه ؟ تو هاست واقعی هم همین طور است ؟ اگر همین طور است که سرعت سای...