0 دنبال کننده
0 دنبال شونده

درباره من :‌

Full-Stack Developer

آخرین گفتگوها ایجاد شده

مدیریت ورود به سایت و اپلیکیشن

1 ماه پیش
توسط محمدرضا عطوان آپدیت شد

سلام دوستان وقتتون بخیر لطفا اگر در مورد روش پیاده سازی قابلیت مدیریت ورود به سایت و اپلیکیشن(مثل همین وب سایت راکت و یا اپلیکیشن تلگرام) اطلاعاتی دارید و یا آموزشی سراغ دارید، ارسال بفرمایید.

5 پاسخ

خطای اعتبارسنجی در لاراول

1 ماه پیش
توسط محمدرضا عطوان آپدیت شد

سلام دوستان وقتتون بخیر در یکی از پروژه ها چند نوع کاربر داریم. مثلا ادمین و کاربر و ... در جداول جدایی هستن. مشکل اینجاست که وقتی ادمینی وارد شده باشه و هنوز وارد مونده، یک بار تصادفی که سیستمشو روشن میکنه و میره تو پنل، به عنوان یک ادمین دیگه پنل براش باز میشه. و یا مثلا در یک سیستم هم به عنوان کاربر و هم به عنوان ادمین وارد شدیم در دو پنل جدا، اما وقتی در پنل کاربر خروج میزنیم، ادمین هم خارج می...

3 پاسخ

کنترل دستگاه های ورودی کاربران

3 ماه پیش
توسط محمدرضا عطوان آپدیت شد

سلام دوستان خسته نباشید اگه یه پروژه باشه که انواع کاربرای مختلفی تو جداول مختلف داشته باشه و ما بخوایم بدونیم که چه کاربری چند بار و با چه دستگاه هایی وارد شده و مثلا از فلان دستگاه خارجش کنیم و مجبور به ورود بشه و البته تمام ورود و خروج ها با OTP موبایل باشه، چه راهی برای اینکار در لاراول وجود داره؟

8 پاسخ

پرداخت در سایت های تک صفحه ای

6 ماه پیش
توسط حسام موسوی آپدیت شد

سلام خدمت دوستان تا حالا شده سایتی داشته باشید که تک صفحه ای باشه یا با لاراول ساخته شده باشه و مثلا Vue و بخواید بعد از برگشت از درگاه پرداختش رو هندل کنید؟ چطوری این کار رو انجام میدید؟ با توجه به اینکه پکیج های پرداخت لاراول بر مبنای blade هستن!

1 پاسخ