0 دنبال کننده
0 دنبال شونده

آخرین گفتگوها ایجاد شده

استفاده همزمان از پی اچ پی و نود جی اس

طراحی وب
- 1 هفته پیش
توسط پارسا آپدیت شد

با سلام. من برای ارسال نوتی به کاربران وبسایت، نیاز دارم از node.js روی سرور اصلی سایتم که php هست استفاده کنم.اما وقتی توی plesk نود رو استارت میکنم، php متوقف میشه. سوالم اینه که ایا میشه php و node رو همزمان روی یک سرور استفاده کرد ؟ اگر میشه، چجوری باید اینکارو کرد ؟ در ضمن سرور من VPS هستش

3 پاسخ

ارسال Web Push Notification با PHP

PHP
- 2 هفته پیش
توسط حسام موسوی آپدیت شد

با سلام. برای ارسال نوتی به کاربران مختلف در PWA، اگر از سمت php بخوایم با پکیج های این زبون این کارو انجام بدیم نیاز به تنظیمات مختلف سرور داره.مثل نصب gmp و ... سوالم اینه که میشع با کد RAW این کارو انجام داد ؟ بدون نیاز به هیچ پکیج و اکستنشن اضافی سرور ؟

1 پاسخ

ایجاد فایل نصبی در PWA

جاوااسکریپت
- 3 هفته پیش
توسط پارسا آپدیت شد

سلام در بعضی ازpwa ها ، بعد از زدن دکمه add to home screen ایکون مورد نظر به لیست اصلی برنامه ها میره. دقیقا مشابه آیکون اپ های native . اما در pwa من ، بعد از زدن دکمه، آیکون به صفحه home گوشیم اضافه میشه و علامت کروم هم پایینش ثبت میشه. چطور میشه این حالتو ایجاد کرد ک ایکون، به لیست اصلی برنامه ها بره؟؟

2 پاسخ

تفاوت پکیج های لاراول با پکیج های مستقل PHP

PHP
- 1 ماه پیش
توسط علی بیات آپدیت شد

با سلام خدمت دوستان. می خواستم بدونم تفاوت استفاده از پیکج لاراول و پکیج های مستقل PHP چیه ؟ آبا میشه توی لاراول پکیج های مستقل رو با کامپوزر نضب کرد ؟ اگر میشه نصب کرد، لطفا بگید که تفاوت استفاده اون با استفاده از پکیج لاراول چیه ؟

1 پاسخ