گواهی پایان دوره راکت

شما با مشاهده آنلاین دوره‌ها و به اتمام رساندن آن‌ها در راکت می‌توانید از راکت گواهی پایان دوره دریافت کنید. این گواهی نشان دهنده مشاهده کامل دوره شما در راکت است.

مشاهده همه اطلاعات

راکت‌کست "سیستم گواهی پایان دوره و تاییدیه کسب مهارت فنی راکت چطور کار میکنه" را هم گوش دهید

گوش دادن

قدم های کسب گواهی پایان دوره

گواهی پایان دوره راکت برای آن دسته از افرادی است که خواهان آن هستند که بعد از مشاهده کامل یک دوره، گواهی برای تایید این موضوع داشته باشند، ما در راکت این شرایط را برای شما ایجاد کرده‌ایم تا بتوانید با مشاهده کامل یک دوره، گواهی پایان آن را نیز دریافت کنید

1
2
3

قدم اول

شروع به مشاهده دوره‌ کنید

برای دریافت گواهی پایان دوره ابتدا نیاز است شروع به مشاهده دوره کنید، از طریق لیست دوره‌ها می‌توانید وارد دوره مورد نظر و بعد وارد جلسات آن دوره شوید و جلسات دوره‌ را مشاهده کنید.

قدم دوم

پروسه مشاهده را کامل کنید

برای دریافت گواهی پایان دوره، ابتدا نیاز است مشاهده یک دوره را کامل کنید یعنی به ۱۰۰ درصد برسانید و در نهایت به سادگی با یک کلیک می‌توانید گواهی مورد نظر برای دوره خود را از راکت دریافت کنید

قدم سوم

گواهی پایان دوره را به اشتراک بزارید

حالا که گواهی پایان دوره را از راکت دریافت کرده‌اید، می‌توانید این گواهی را در شبکه‌های اجتماعی و در جاهای که نیاز است به راحتی با یک آدرس یکتا به اشتراک بگذارید.

قدم های کسب مهارت فنی یک دوره ( به زودی )

دریافت تاییدیه کسب مهارت فنی به آسانی گواهی مشاهده آنلاین نیست و بدلیل اینکه ما از طرف تیم راکت باید تایید کنیم که شما مهارت لازم را در دوره مربوطه فرا گرفتید یا خیر، باید به شکل کامل و دقیق مهارت شما را بررسی کنیم، شما با طی کردن‌ قدم‌های زیر می‌توانید با مراحل دریافت تاییدیه کسب مهارت فنی به شکل کامل آشنا شوید.

سوال بیشتر داری؟

اگر توضیحاتی که در بالا در مورد گواهی پایان دوره و گواهی کسب مهارت فنی دادیم، برای شما کافی نبود و سوالات بیشتری در این مورد داشتید، می‌توانید از طریق صفحه ارتباط با ما سوال خودتان را مطرح کنید.

ارتباط با ما

پاسخ به سه سوال اساسی

سه سوال مهم که حتما باید پاسخ آن هارا بدانید و اینکه پاسخ آن هارا بدانید.

01

گواهی پایان دوره راکت هزینه دارد؟

گواهی که شما بعد از پایان مشاهده دوره، آن را از راکت دریافت کنید کاملا رایگان است، و نیازی با هزیه‌ای مجدد برای گرفتن گواهی از طرف راکت وجود ندارد.

02

چرا گواهی پایان دوره راکت؟

ما در راکت سعی کرده‌ایم با قرار دادن محتوای مناسب، تمرین و آزمون شرایطی را به وجود بیاوریم تا شما بعد از پایان دوره بتوانید از آن ابزار استفاده کنید. گواهی پایان دوره راکت، به شما کمک می‌کند تا بتوانید به دیگران منتقل کنید که کار با یک ابزار را به شکل مناسبی فرا گرفته‌اید.

03

تفاوت گواهی پایان دوره و گواهی کسب مهارت فنی چیست؟

در گواهی پایان دوره، شما با مشاهده آنلاین دوره به شکل کامل و همچنین انجام آزمون‌های گواهی پایان دوره، می‌توانید گواهی پایان دوره را به شکل اتوماتیک دریافت کنید. اما گواهی کسب مهارت فنی مختص یک دوره نبوده و در اصل مربوط به مهارت می شود و برای آنکه شما از کسب مهارت خود در یک حوزه مطمئن شوید می‌توانید از بخش گواهی تاییدیه فنی راکت استفاده کنید.

در حال حاضر در راکت تنها گواهی پایان دوره وجود دارد و به زودی گواهی کسب مهارت فنی هم به راکت اضافه خواهد شد.