گواهی پایان دوره راکت

تاییدیه مشاهده و کسب مهارت فنی کار با ابزارها، زبان‌ها و فریمورک‌های مختلف

افراد فنی با تاییدیه کسب مهارت از تیم راکت

توجه : در کنار توضیحات این صفحه شما می‌توانید، راکت‌کست "سیستم گواهی پایان دوره و تاییدیه کسب مهارت فنی راکت چطور کار میکنه" را هم گوش دهید تا بتوانید به شکل کامل با سیستم گواهی پایان دوره راکت آشنا شوید.


گواهی کسب مهارت فنی چیست؟

یادگیری یک مهارت فنی کار آسانی نیست، اما زمانی که از طریق یک مجموعه آموزشی انجام می‌شود، همیشه داشتن یک تاییدیه کسب مهارت می‌تواند به شما این اطمینان را دهد که از مشاهده دوره مربوطه توانسته‌اید مهارت لازم را کسب کنید و همچنین برای استخدام در شرکت یا گرفتن کار خاصی می‌توانید با نمایش تاییدیه کسب مهارت از مجموعه مورد نظر، تسلط خود بر مهارت مورد نظر را تایید کنید.

ما در راکت سعی کرده‌ایم، امکانی را فراهم کنیم، که کاربران سایت بعد از مشاهده دوره‌های مورد نظر خود از راکت گواهی پایان دوره کسب کنند.

البته این گواهی به دو دسته تبدیل می‌شود که در زیر به شکل مفصل در مورد هر کدام توضیح خواهیم داد.

چند نوع گواهی داریم:

  • گواهی مشاهده آنلاین دوره
  • گواهی تاییدیه کسب مهارت فنی (ویژه)

گواهی مشاهده آنلاین دوره چیست؟

ما برای کاربران سایت امکانی را فراهم کرده‌ایم تا بعد از مشاهده کامل یک دوره، بتوانند از طریق سایت گواهی مشاهده آنلاین دریافت کنند. این گواهی صرفا جهت این است که کاربر دوره را به شکل کامل از سایت مشاهده کرده است، اما این تاییدی بر کسب مهارت فنی از طرف راکت نیست.

این گواهی از این جهت که تنها برای مشاهده آنلاین دوره است، کاملا رایگان است و شما بعد از مشاهده یک دوره، به شکل کامل و آنلاین از سایت می‌توانید گواهی مورد نظر را به شکل اتوماتیک دریافت کنید.

اما سوال مهمی که ایجاد می‌شود این است که اگر قصد داشته باشید تاییدیه کسب مهارت فنی دریافت کنید، تکلیف چیست؟ در زیر به شکل مفصل در مورد اینکه، تاییدیه کسب مهارت فنی چیست؟ مزایا و روش دریافت آن در راکت به چه شکلی است، توضیح خواهیم داد.


تاییدیه کسب مهارت فنی چیست؟

زمانی که از شما سوال شود که آیا مهارت ایکس را بلد هستید؟ شما یا باید از طریق نمونه کار این ادعا را ثابت کنید یا از طریق یک تاییدیه کسب مهارت فنی که تایید کرده باشد، شما مهارت مورد نظر را به شکل کامل فرا گرفته‌اید. این موضوع برای کسب و کارها و افرادی که به دنبال برنامه‌نویس‌های مختلف هستند یک مسئله بسیار مهم است و هر روز هم بر اهمیت این ماجرا اضافه می‌شود.

تاییدیه کسب مهارت فنی روندی است که ما در راکت ایجاد کرده‌ایم تا به کاربران خود کمک کنیم تا بعد از مشاهده کامل یک دوره به وسیله‌ی یک روند، تاییدیه کسب مهارت فنی را از راکت دریافت کنند. اما این تاییدیه چه مزیت‌های دارد؟

دریافت تاییدیه کسب مهارت فنی چه مزایایی دارد؟

مزایایی که در زیر به آن اشاره می‌کنیم بخشی از ویژگی‌ها و مزایایی است که این تاییدیه داراست و البته در آینده نزدیک به این مزایا موارد دیگری هم اضافه خواهد شد.

  • اطمینان از یادگیری کامل یک دوره و کسب مهارت لازم از دوره مورد نظر
  • معرفی شما به کسب‌ و کارها و افرادی که نیاز به برنامه‌نویس تایید شده دارند. (این موضوع به زودی به شکل سیستم در راکت پیاده می‌شود) در حال حاضر به هر شخص یا شرکتی که طلب نیرو کنند افرادی که دارای تاییدیه فنی از راکت باشند معرفی می‌شوند.
  • امکان ارائه تاییدیه کسب مهارت فنی به اشخاصی که از شما طلب سند برای مهارت شما دارند.
  • کسب اعتبار لازم از طرف راکت به عنوان شخص متخصص

به چه شکلی می‌تواند تاییدیه کسب مهارت فنی یک دوره را کسب کرد؟

دریافت تاییدیه کسب مهارت فنی به آسانی گواهی مشاهده آنلاین نیست و بدلیل اینکه ما از طرف تیم راکت باید تایید کنیم که شما مهارت لازم را در دوره مربوطه فرا گرفتید یا خیر، باید به شکل کامل و دقیق مهارت شما را بررسی کنیم، شما با طی کردن‌ قدم‌های زیر می‌توانید با مراحل دریافت تاییدیه کسب مهارت فنی به شکل کامل آشنا شوید.

قدم ۱ : دوره را به شکل آنلاین، کامل مشاهده کنید یا حداقل ۹۰ درصد جلسات را دانلود کنید

برای دریافت تاییدیه کسب مهارت فنی یک دوره از راکت، در ابتدا شما یک دوره را باید به شکل کامل، آنلاین مشاهده کنید یا حداقل ۹۰ درصد از دوره را دانلود کرده باشید، تنها در این صورت است که شما می‌توانید درخواست ثبت تاییدیه کسب مهارت فنی را از راکت درخواست کنید. این قدم برای تمام دوره‌های رایگان، عضویت ویژه و نقدی نیاز است که انجام شود.

قدم ۲ :هزینه درخواست تاییدیه فنی را پرداخت کنید

گواهی تاییدیه کسب مهارت فنی دارای یک پروسه نسبتاً طولانی و غیر اتوماتیک است و با آزمون آنلاین (تماس تصویری و لایو) یا پروژه‌ای که کاربر باید انجام دهد برگزار می‌شود، که انجام چنین کاری برای وبسایت راکت هم هزینه بر خواهد بود دلیل این موضوع را با مطالعه قدم‌های بعدی به شکل کامل متوجه خواهید شد. البته این هزینه برای هر دوره به نسبت سطح دوره و نوع آزمون متفاوت خواهد بود و شما می‌توانید قیمت‌ تاییدیه کسب مهارت را در صفحه اصلی هر دوره مشاهده کنید.

قدم ۳ : بر اساس نوع دوره برای شما آزمون مشخص می‌شود

بعد از پرداخت هزینه تاییدیه کسب مهارت فنی یک دوره توسط شما، درخواست شما وارد مرحله در صف بررسی می‌شود، در این مرحله با توجه به نوع دوره و محتوای دوره، برای شما آزمون آنلاین (تماس تصویری) یا انجام یک پروژه خاص، تعیین می‌شود، که نیاز است شما در زمان تعیین شده توسط ما در آزمون انلاین حاضر شوید و یا پروژه مورد نظر را به ما تحویل دهید.

قدم ۴ : در زمان تعیین شده باید نوع آزمون مرحله قبل انجام شود

زمانی که نوع آزمون شما مشخص می‌شود در پنل کاربری شما زمان برگزاری و تحویل پروژه مشخص می‌شود. اگر امتحان شما به شکل آنلاین و تماس تصویری باشد در زمان مورد نظر باید حاضر شوید و اگر انجام پروژه عملی باشد، باید پروژه مورد نظر را باید به بهترین شکل ممکن انجام دهید و برای ما ارسال کنید.

نکته بسیار مهم : در صورت عدم حضور شخص در زمان تعیین شده یا عدم ارسال پروژه تعیین شده توسط شما، درخواست تاییدیه فنی کسب شما رد می‌شود.

قدم ۵ : تعیین نمره آزمون نهایی

بعد از انجام آزمون نهایی توسط کاربر، بررسی‌های نهایی انجام می‌شود و از ۰ تا ۱۰ نمره‌ای به آزمون داده می‌شود، حداقل نمره برای قبولی شخص در آزمون نمره ۷ است و اگر شخص این حداقل نمره را کسب کند گواهی تاییدیه کسب مهارت شخص تایید می‌شود و در صورت عدم قبولی تاییدیه کسب مهارت فنی شخص رد خواهد شد و شخص برای آزمون مجدد مراحل را باید از ابتدا طی کند.

نکته بسیار مهم :رد شدن شما در آزمون باعث می‌شود تاییدیه کسب مهارت فنی شما رد شود، و این رد شدن در نهایت باعث می‌شود شما تاییدیه کسب مهارت فنی را کسب نکنید و برای آزمون مجدد شما برای یک بار دیگر می‌توانید درخواست آزمون دهید و نیاز به پرداخت هزینه مجدد نیست، اما اگر برای بار دوم در امتحان رد شوید به ازای هر بار درخواست مجدد نیاز است که شما هزینه مجدد آزمون پرداخت کنید.


سوال بیشتر داری؟

اگر توضیحاتی که در بالا در مورد گواهی تاییدیه کسب مهارت فنی دادیم، برای شما کافی نبود و سوالات بیشتری در این مورد داشتید، می‌توانید از طریق صفحه ارتباط با ما سوال خودتان را مطرح کنید.