امنیت و هک

5 روز پیش توسط محمدامين الرويمي آپدیت شد
آفلاین
user-avatar
reza.h ( 110 تجربه )
2 ماه پیش

لینک کوتاه اشتراک گذاری

1

شروع؟
من امروز میخوایم درباره برنامه هایی حرف بزنم که امروزه همه از ان ها استفاده میکنند به دلییل هایی خب امروز هکر های زیادی پیشرفت کردنت و یک برنامه ی ویروسی ساخته اند که باعث بشود به حریم خصوصی شما ***** کنند خب نام این برنامه رو رات گذاشتند و ان را با اسم های مختلف به شما می دهند من نمیخوام کاری کنم که امروزه با این برنامه ها یا لینک های الود هک نشوید.
اول یه برنامه کم حجم را انتخاب میکنن که بتوانند لینک الوده را در ان قرار دهند بعدش وارد تلگرام میشوند و یه لینک الوده ساخته و با برنامه ایپ ادیتور ان را در برنامه کم حجم جا میکند و شماره خود را هم در لینک قرار میدهد و در یک جای درگیر برنامه بعدش اسم پروفایل ان برنامه را هم عوض میکنند و به بهانه این برنامه هک فیلتری هرچیز دیگری هست ان را به شما میدهند و اگر ان را نصب کنید هر پیام که برای شماره شما بیاید برای ان فرد که شما را هک کرده است هم میرود و ان میتواند به اپکیشن های زیادی وارد شوید مانند روبیکا تلگرام واتساپ شاد و انواع برنامه های دیگر شما برنامه را که نصب کردید پیام بر روی گوشی ان طرف می رود و ان برای مثال شماره شما را دارد چون پیام برای ان رفته شماره شما رو بر میدارد و در برنامه روبیکا قرار میدهد و 3بار که درخواست کد بدهد کد که بر روی گوشی شما می اید بر روی گوشی ان طرف هم می رود که گوشی شما را هک کرده است و این برنامه برای گوشی هم مشکل ساز میشود و باعث میشود که گوشی درست کار نکن ارور بدهد و خیلی مشکل های دیگه لطفا موقع خواستین برنامه را نصب کنید اول درباره ان تحقیق کنید که هک نشوید!
پارت دوم؟
اگر شماره ی شما دست یه هکر بیوفتد ان با ترموکس یه لینک الوده ساخته ر بر روی گوشی شما می فرستند دو نوع لینک داریم یکی اینکه اگر پیام را سین کردین هک میشید و یا اگر بر روی لینک زدین لطفا روی لینکی که نمیدانید چی هست نزنید ممکن است ویروس باشد و گوشی شما بازیابی شود و خیلی چیز های دیگر!
تمام

آفلاین
user-avatar
محمد رضا رستمی ( 5402 تجربه )
1 هفته پیش
تخصص : تازه کار

لینک کوتاه اشتراک گذاری

0

یه بار همچین اتفاقی برام افتاد زود فهمیدم پاک کردم

آفلاین
user-avatar
محمد حسین ساغری زاده ( 14550 تجربه )
1 هفته پیش
تخصص : برنامه‌نویس

لینک کوتاه اشتراک گذاری

1

خب این را بهتر نبود توی مقاله بنویسین؟

آفلاین
user-avatar
امیرمهدی پناهی ( 4685 تجربه )
1 هفته پیش
تخصص : سرتیم تست نفوذ هایدرا سکیوریتی

لینک کوتاه اشتراک گذاری

1

Discuss یعنی محل تبادل و گفت‌و‌گو، نمیدونم این بلاخره سوال بود یا مطلب.

به هر حال، برای اطمینان از صحت برنامه ها از نرم افزار های آنتی ویروس مثل BitDefender استفاده کنید. همچنین سعی کنید مهارتهای مقابله با Social Engineering هم مطالعه کنید و به هر فردی اطمینان نکنید. اگه از تلگرام استفاده میکنید حتما یه سری به ربات VsRobot بزنید بدک نیست. دقت کنید برای ربات تلگرامی یا منابع دیگه که برروی شبکه های اجتماعی هستن اطلاعات سازمانی پست نکنید که ببینید سالمه یا نه.

آفلاین
user-avatar
محمدامين الرويمي ( 50 تجربه )
5 روز پیش
تخصص : مهندسي کامبيوتر

لینک کوتاه اشتراک گذاری

0

خب این را بهتر نبود توی مقاله بنویسین؟

برای ارسال پاسخ لازم است، ابتدا وارد سایت شوید.