آفلاین
user-avatar

دیتابیس

PHP -
1 سال پیش
توسط ebi_papidon مطرح شد
آفلاین
user-avatar
ebi_papidon ( 13772 تجربه )
1 سال پیش

سلام
من در دیتابیس خودم جدولی دارم که داخلش مربوط میشه به فیلدهایی که توسط کاربر اطلاعاتی رو گرفته
به همراه اینرست اونها اطلاعاتی دیگه هم ارسال میشه که شامل وضعیت اونهاست که مقدارش رو صفر در نظر گرفتم و یکی دیگه شماره فاکتور هستش که اون رو هم از 1000 در نظر گرفتم.
وقتی کاربر اطلاعات رو ارسال میکنه به صفحه ای ارجاع داده میشه که بتونه ثبت نهایی خودش رو انجام بده و اطمینان حاصل بکنه از وضعیت اطلاعاتی که ارسال کرده.
اطلاعاتی که مدیریت دریافت خواهد کرد براساس وضعیت صفر ( انتظار ) خواهد بود. بعد از بررسی ادمین و با کمک سلکتورها وضعیت توسط مدیریت قابل تغییر خواهند بود بر اساس 3 وضعیت دیگر ( تایید - خطا - کنسل )
مشکل زمانی پیش خواهد آمد که کاربری قبل از تایید نهایی هر اطلاعات ارسالی، مجدد مطلب دیگه ای و ارسال کنه و سپس تایید نهایی رو بزنه در اون صورت هر دو اطلاعات در یک فاکتور بسته خواهند شد.
در بخش کوئری که من نوشتم استتوس رو بر اساس شماره فاکتور در نظر گرفتم که آپدیت کنه و اینطوری میتونم فقط وضعیت رو براساس فاکتورها تایین کنم چطور میتونم به خود جزییات هر فاکتور هم دسترسی تایید بدم در حالتی که مثلا یکی از اطلاعات مشکل دار بود یکی دیگه مورد تایید ! وقتی استوس رو با ای دی همون جدول در نظر گرفتم که آپدیت کنه خطا بهم میداد و اجرا نمیشد. وضعیت براساس ای دی قابل تغییر نبود
نمیدونم چقدر موفق شدم مشکلی که دارم رو واضح توضیح بدم.
در هرصورت ممنون میشم اگر من رو راهنمایی بفرمایید. :)

برای ارسال پاسخ باید وارد سایت شوید