امیر ساسانی
4 سال پیش توسط امیر ساسانی مطرح شد
3 پاسخ

api فرهنگ لغات

سلام
من یه برنامه با javascript نوشتم که یه کلمه یا تعدادی حروف رو بهش می‌دین و مشخص می‌کنین که با این حروف همه کلمه های چند حرفی رو بگو، مثلا کاربر حرف‌های "زکااینو" رو میده و میگه همه کلمه‌های 3 حرفی رو بهم بگو.
مشکلی که من دارم اینه که کلمه های خیلی زیادی پیدا می‌شه و اکثرا هم بی‌معنی هستن که این هم خودم رو اذیت می‌کنه هم کاربری که قراره ازش استفاده کمه رو اذیت می‌کنه. برای همین مثالی که زدم، 210 کلمه 3 حرفی میشه از اون حروف ساخت که اکثرا هیچ معنی نمی‌دن و فقط کاربر رو گیج می‌کنه.
آیا api یا دیتابیسی وجود داره که بتونم باهاش کلماتی که ساخته می‌شن رو باهاش تطابق بدم و اگر بامعنی بودن به کاربر نمایش بدم؟
بجز api و دیتابیس دیگه چی پیشنهاد می‌دین؟


متفرقه
تگ‌های محبوب
لاراول
php
laravel
متفرقه
reactjs
عمومی
html_css
nodejs
vuejs
وردپرس
پایتون
css
فلاتر
react
javascript
ثبت پرسش جدید
javad kheirabadi
@javadi9975 4 سال پیش مطرح شد
0

db فرهنگ لغت های فارسی زیاده ....ور دار کلماتشو فیلتر کن ب شکلی ک میخوای


Masih IT
تخصص : توسعه دهنده وب
@MasihIT 4 سال پیش مطرح شد
2

یک روش تقریبا خلاقانه توی یکی از کدهام زدم. من هم تقریبا مشکل خودتون رو داشتم ولی با این تفاوت که مال من جلمه بود و ممکن بود توی این جملات یکی دو تا کلمه تقریبا غلط باشند.
کاری که کردم این بود که جمله رو توی گوگل سرچ میکردم٬ اگر گوگل برای پیشنهادی داد (پیشنهاد اصلاح کلمه جستجو شده)٬ پیشنهادی که گوگل داره رو میگرفتم و اون رو از جمله اولیه خودم بدون مقایسه دوباره٬ صحیح‌تر میدونستم.
کاری که میتونی بکنی اینه که کلمه رو توی گوگل سرچ کنی و برعکس کاری که کردم اکر گوگل براش پیشنهادی نداد فرض بگیری که کلمه با معنی هست. البته قطعا جای فرهنگ لغت رو نمیگیره و نمیشه چندان بهش استناد کرد٬ ولی گفتم بگم شاید به کارتون بیاد.


Hossein Xeinali
@hosseinzeinalii 4 سال پیش مطرح شد
1

از دیتابیس فارس نت میتونید استفاده کنید.
http://farsnet.nlp.sbu.ac.ir/


برای ارسال پاسخ لازم است وارد شده یا ثبت‌نام کنید

ورود یا ثبت‌نام