شروع پلاگین نویسی وردپرس

مدرس : حسام موسوی
زمان این قسمت : 03:42

برای دسترسی به این قسمت نیاز است عضو سایت باشید و وارد سایت شوید
توضیحات

پلاگین به معنای نرم افزار کوچکی است که به برنامۀ اصلی امکانات جانبی و مکمل را اضافه می‌کند. که در وردپرس پلاگین ‌ها، امکاناتی را به این نرم افزار تحت وب افزوده و باعث افزایش کارآیی آن می‌شوند. به طور عادی در وردپرس شما فقط می‌توانید از امکاناتی که در هستۀ آن وجود دارد استفاده کنید. البته این امکانات آن قدر کامل هست که شما نیازی به چیز دیگری نداشته باشید. اما از آنجایی که گنجاندن امکانات بیشتر باعث سنگین‌تر شدن آن می‌شود، و از طرف دیگر همۀ کاربران وردپرس به آن نیازی ندارند، این پلاگین ‌های وردپرس هستند که کار توسعۀ امکانات وردپرس را به عهده دارند.

در این دوره من قصد دارم به شما دوستان یاد بدم که چطور میتونید پلاگین های خودتون رو به سادگی و به سرعت در وردپرس ایجاد کنید و از اونها استفاده کنید .  در این دوره بحث های مثل Hook ها ، widget ها ،  shortcode ها ، Post-type ها ، ajax در پلاگین های وردپرس کار با کاربرهای وردپرس ، ارتباط با دیتابیس و خیلی چیزهای دیگه که شمارو به طور کامل با وردپرس و پلاگین نویسی در اون آشنا میکنه البته با مثال های کاربردی و با ساخت پلاگین های مختلفی که شما رو با موضوعات به راحتی آشنا میکنه .

در این قسمت کار رو با پلاگین ها شروع میکنیم . 

دورهای پیشنهادی

مشاهده همه دوره ها
آموزش پلاگین نویسی وردپرس تکمیل شده

پلاگین به معنای نرم افزار کوچکی است که به برنامۀ اصلی امکانات جانبی و مکمل را اضافه می‌کند. که در وردپرس پلاگین ‌ها، امکاناتی را به این نرم افزار تحت...

دیدگاه های ارزشمند شما

برای ارسال نظر لازم است ابتدا وارد سایت شوید
علی علیزاده | 6 ماه پیش

به علت تمام شدن پهنای باند امکان دانلود وجود نداره

حسام موسوی | 6 ماه پیش

بله مشکل برطرف شد ممنون بابت اطلاعتون