یادگیری vue

vue.js یکی از کتابخانه‌های‌ محبوب جاوا اسکریپت است که شما می‌توانید با استفاده از آن frontend وبسایت مورد نظر خود را چه به شکل spa و چه به شکل غیر spa ایجاد کنید. در طی دوره‌های آموزش vue.js ما سعی کرده‌ایم قدم به قدم موارد مورد نیاز به vue.js را به شکل کامل و کاربردی به شما آموزش دهیم.

پیش نیاز ها

- مهارت‌های زیر ابتدا باید به عنوان پیشنیاز طی شوند تا شما بتوانید مهارت یادگیری vue را شروع کنید

شامل 7 دوره

یادگیری جاوا اسکریپت

جاوااسکریپت یکی از زبان‌های بسیار قدرتمند است که هر روز در حال پیشرفت و تکامل است، تکامل و پیشرفت جاوااسکریپت را می‌توان...

قدم های اصلی

آموزش کامل vue 3 قدم شماره 1

آموزش کامل vue 3

آموزش vue.js قدم ابتدایی از یادگیری vue است که در طی این دوره قصد داریم به شکل قدم به قدم کار با این کتابخانه پرمخاطب جاوا اسکریپت را به شما آموزش دهی...

دسترسی رایگان برای اعضای ویژه
09:25:57
260,000 تومان
آموزش پروژه محور Vuex قدم شماره 2

آموزش پروژه محور Vuex

در طول دوره آموزش vuex ما سعی داریم به شکل پروژه محور روش کار با vuex برای مدیریت کردن بر روی state های داخل vue را به شما آموزش دهیم.

دسترسی رایگان برای اعضای ویژه
04:55:07
69,000 تومان
توضیحات

اگر به دنبال آموزش vue.js هستید. در این صفحه ما لیست‌ دوره‌های را قرار داده‌ایم که با دنبال کردن آن‌ها به شکل قدم به قدم می‌توانید به راحتی vue.js را فرا بگیرید و در پروژه‌های خود از آن بهرمند شوید.

vue.js چیست ؟

vue.js را می‌توان به عنوان یک کتابخانه جاوا اسکریپتی معرفی کرد که با استفاده از آن شما می‌توانید به شکل ساده‌تری وبسایت‌های spa مد نظر خودتان را ایجاد کنید البته شما می‌توانید در حالت غیر spa هم از vue.js بهرمند شوید، که این بر میگردد به خواسته‌ شما.

در دوره‌های آموزش vue.js ما سعی داریم شما را قدم به قدم با این کتابخانه جذاب آشنا کنیم و به شما آموزش دهیم که چطور می‌توانید از vue برای ایجاد وبسایت‌های spa استفاده کرد.

پیش نیاز‌های آموزش vue.js

برای آنکه بتوانید vue.js را به شکل کامل یاد بگیرید قبل از آموزش vue.js شما قطعا باید جاوا اسکریپت را به شکل کامل یادگرفته باشید و با آن کار کرده باشید. دلیل این موضوع کاملا واضح است همانطور که در بالا به آن اشاره کردیم vue.js یک کتابخانه جاوا اسکریپتی محسوب می‌شود که بدون داشتن دانش کافی از جاوا اسکریپت عملا نمی توانید با آن کار کنید و آن را یاد بگیرید.

اگر جاوااسکریپت را هنوز یاد نگرفته‌اید پیشنهاد می‌کنیم در قدم اول دوره آموزش جاوااسکریپت را مشاهده کنید.

آیا یادگیری vue سخت است؟

در جواب این سوال باید گفت که این کاملا بستگی به شما دارد، بستگی به اینکه شما تسلط کافی و مناسب بر جاوا اسکریپت دارید یا خیر، هر چقدر جاوا اسکریپت را بهتر بلد باشید می‌توانید به شکل ساده‌تری vue.js را یاد بگیرید و در پروژه‌‌های خود مورد استفاده قرار دهید.

یادگیری و استفاده از vue.js کار ساده‌ای است اما بدلیل اینکه اشخاص یادگیری جاوا اسکریپت را جدی نمیگیرند، اکثر اوقات میبینم که در یادگیری vue.js هم با مشکل مواجه می‌شوند.

اما ما در دوره آموزش vue.js سعی کرده‌ایم این کتابخانه را قدم به قدم و به شکل کامل به شما به شکلی آموزش دهیم که هیچ سختی خاصی را احساس نکنید.

چرا باید vue.js را از مجموعه راکت یاد بگیرید؟

ما در راکت تمام تلاش خود‌ را کرد‌ه‌ایم تا بتوانیم vue را به شکل جامع و کاربردی به شما آموزش دهیم تا شما توانایی این را بدست بیاورید که از آن برای ایجاد وبسایت‌های spa یا غیر spa استفاده کنید.

در کنار آموزش اکثر سرفصل‌های این کتابخانه با مثال‌های مختلف ما سعی می‌کنیم در کل پروسه یادگیری در کنار شما باشیم و در صورت داشتن سوال یا مشکل به شما کمک کنیم تا سوالات و مشکلات خود را حل کنید.

قدم‌های آموزش vue.js در راکت

قدم اول : آموزش vue.js

در قالب قدم اول ما سعی می‌کنیم از ابتدا تا سطح پیشرفته vue را به شکل کامل به شما آموزش دهیم. شما با استفاده از این دوره ‌میتوانید vue را به شکل جامع و کاربردی فرا بگیرید و برای راه‌ اندازی پروژه‌های خود از آن بهرمند شوید.

قدم دوم : آموزش vuex

vuex به عنوان یک کتابخانه‌ای vue.js به حساب ‌می آید که شما با استفاده از آن می‌توانید اطلاعات (stateها) در داخل کامپونتت‌های خود را به شکل مناسب‌تری کنترل کنید و همچنین به سادگی بین کامپونتت‌های مورد نظر خود ارتباط بر قرار کنید و این اطلاعات را تغییر دهید.

مشاهده ادامه مطلب

سوالات متداول

آیا آموزش‌ vue.js وبسایت راکت کافی است ؟

ما در قالب آموزش‌های که برای vue.js در راکت در نظر گرفته‌ایم سعی کرده‌ایم که به شکل کامل مباحث مربوط به vue.js را به شما به شکل قدم به قدم و کامل آموزش دهیم. به شکلی که شما با مشاهده کامل دوره‌ها می‌توانید vue.js را یاد گرفته و از آن در پروژه‌های خود استفاده کنید.

vue ارزش یادگیری دارد ؟

قطعا vue بدلیل محبوبیت و نوع استفاده‌ای که دارد از ارزش بالای برای یادگیری محسوب می‌شود. لازم به ذکر است که اگر سری به وبسایت‌های فریلنسری یا کاریابی داخل ایران و خارج ایران بزنید خیلی سریع متوجه می‌شوید که در صورت یادگیری vue.js می‌توانید در جای مشغول به کار شوید.

یادگیری vue.js چقدر زمان میبرد؟

اینکه چقدر زمان میبرد تا شما به شکل کامل با vue.js آشنا شوید تماما به شخص شما بستگی دارد، اینکه به چه میزانی بر مباحث جاوا اسکریپت تسلط دارید قطعا به شکل مستقیم در نمودار یادگیری vue.js برای شما تاثرگذار خواهد بود.

vue.js فرانت‌اند است یا بک‌اند؟

vue یک کتابخانه frontend محسوب می‌شود که شما با استفاده از آن می‌توانید می‌توانید وبسایت‌های spa را به شکل کامل ایجاد کنید.