2 دنبال کننده
3 دنبال شونده

درباره من :‌

خیلی هم خوب و خوش اخلاق

آخرین گفتگوها ایجاد شده

json response php

2 ماه پیش
توسط Ali Ghaleyan آپدیت شد

سلام ما این کد رو تو php داریم: echo json_encode($data); die; ولی وقتی response برمیگرده چند تا space اضافی در ابتدای اون دیده میشه و نمیشه خروجی رو decode کرد کسی این مشکل رو داشته؟

5 پاسخ

آیکون پکیج در گیت هاب

2 ماه پیش
توسط Ali Ghaleyan آپدیت شد

سلام دوستان خسته نباشید در پکیج هایی که در گیت هاب آپلود میشن چطور میشه آیکون پکیج رو روشن کنیم و در صفحه ریپوزیتوری ما نشون داده بشه؟

0 پاسخ

response json from php for curl

2 ماه پیش
توسط Ali Ghaleyan آپدیت شد

سلام دوستان خسته نباشید ما یک api داریم که یک پاسخی در قالب json برمیگردونه echo json_encode(['data' => 'value']); die; ما این api رو توسط php curl صدا میزنیم اما در پاسخ برگشتی یک سری کاراکتر هایی (در ابتدای رشته) هست که اضافی هستن و باعث میشه ما نتونیم رشته رو json decode کنیم همین api رو با جی اس تست میکنیم به درستی پاسخ داده میشه و جی اس به خوبی میشناسه ولی در php ... آیا مشکل در نو...

0 پاسخ

اتصال WebSocket به سوکت سرور python

3 ماه پیش
توسط علیرضا معمارزاده آپدیت شد

سلام دوستان خسته نباشید یک برنامه سوکت سرور داریم که با python نوشته شده import socket host = '127.0.0.1' port = 8081 socket_server = socket.socket(socket.AF_INET, socket.SOCK_STREAM) socket_server.bind((host, port)) socket_server.listen() while True: client, addr = socket_server.accept() print('Connected by', addr) data = client.recv(1024) print(data) if not data:...

3 پاسخ

مشکل در blade لاراول

4 ماه پیش
توسط داود خانی آپدیت شد

سلام جدیدا به یه مشکلی تو blade لاراول برخوردیم که ما یک قالب داریم و گاه گاهی وقتی رفرش میکنیم یک یا چند تا از فایل ها لود نمیشن و یه سری از قسمت های قالب به هم میریزه ما روی چند تا قالب تست کردیم و همین مشکل رو داشتیم کسی تا به این مشکل برخورده؟

7 پاسخ