0 دنبال کننده
0 دنبال شونده

آخرین گفتگوها ایجاد شده

بروز رسانی نرم افزار React Native در Google Play

1 هفته پیش
توسط Saeed آپدیت شد

سلام من چند ورژن از یک نرم افزار را در مارکت Google Play بروز رسانی کردم. در آخرین بروز رسانی مجبور شدم دیتابیس را ویرایش کنم. سوالی برایم پیش آمده است و آن این است که وقتی نرم افزار بروز رسانی می شود و در دیتابیس ویرایش ایجاد شده است، وقتی برای بار اول نرم افزار اجرا می شود دیتابیس قدیمی پاک شده و دیتابیس جدید ایجاد می شود؟ یا نرم افزار بدلیل عدم تطابق دیتابیس کرش خواهد کرد؟

1 پاسخ

پردازش متن در react native با استفاده از onTextLayout

3 ماه پیش
توسط mahdi مطرح شد

سلام نیاز به یک الگوریتم دارم که برام محاسبه کنه در هر صفحه از گوشی چه مقدار متن قرار می گیرد. به عنوان مثال فرض کنید یک متن دارم که پنج هزار کاراکتر است، قصد من این است که ببینم در یک صفحه حداکثر چند کاراکتر قرار خواهد گرفت. (البته با احتساب استایل و ...). یک متد در کامپوننت Text موجود است که عملکردش به شکل زیر می باشد: onTextLayout={({ nativeEvent: { lines } }) => console.log(lines)} همانطور...

0 پاسخ

ذخیره Token در FireBase Cloud Messaging

4 ماه پیش
توسط محمد قربانی آپدیت شد

سلام در راه اندازی FireBase جایی خوندم که گفته بود Token هایی که FireBase بهتون می ده رو در سرور ذخیره کنید. خواستم ببینم این کار چه فایده ای داره؟ حدس من اینه که اگر اپلیکیشن ما اعتبار سنجی داشته باشه می شه Token FireBase رو در پایگاه داده برای کاربر خاصش ذخیره کرد و با API مخصوص FireBase بتونیم برای هر کاربر Notifiction منحصر به فرد و یا برای گروهی از کاربرا Notifiction خاص ارسال نمود. درسته؟

1 پاسخ

انتشار برنامه در Play Store

4 ماه پیش
توسط پایان جهان آپدیت شد

سلام من یک برنامه ای آماده کردم برای انتشار ولی برای پرداخت اکانت Developer اش با مشکل مواجه شدم. هزینه ثبت این اکانت 25 دلاره ولی شرکت های پرداخت آنلاین ارقام عجیب و غریبی در حد 39 دلار می خوان دریافت کنن. خواستم ببینم اگر یک Gift Cart خرید کنم می تونم اکانتم رو خودم ثبت کنم؟

3 پاسخ

مزیت های Redux به Context API

4 ماه پیش
توسط mahdi آپدیت شد

سلام من در تمام پروژه های ReactJS ای که داشتم Redux رو حذف کردم و اونا رو با Context API جایگزین کردم. خواستم بدونم Redux چه مزیت هایی نسبت به Context API داره؟ آیا توجیهی برای استفاده از Redux وجود داره؟

1 پاسخ