1 دنبال کننده
0 دنبال شونده

درباره من :‌

شروع به یادگیری

ترجمه کلمه sold out در وردپرس

1 سال پیش
توسط wp آپدیت شد

سلام ووکامرس سایت من، کلمه sold out را به هنگام اتمام موجودی یک محصول در بالای تصویر محصول به نمایش می گذارد. چطوری با کمک کد نویسی می توانم این کلمه را ترجمه کنم؟ تاکید می کنم با دستورات کد نویسی. نمی خواهم از افزونه استفاده کنم.

2 پاسخ

دریافت ارور ۴۰۳ برای صفحات پنل مدیریت سایت

1 سال پیش
توسط مهدی ابراهیمی آپدیت شد

سلام بعد از لاگین داخل پنل مدیریت سایتم فقط به صفحه پیشخوان سایتم دسترسی دارم و هر لینک و صفحه ای از پنل مدیریت رو که کلیک می کنم ارور ۴۰۳ می دهد. راه حل چیست؟! ۴۰۳ Forbidden Access to this resource on the server is denied!

4 پاسخ

راه اندازی GenyMotion

1 سال پیش
توسط پایان جهان آپدیت شد

سلام برای خروجی گرفتن از برنامه های ری اکت نیتیو نیاز به نرم افزار GenyMotion هست اما بدلیل تحریم ها در موقع دانلود یک ماشین مجازی برای شبیه سازی اندروید، مشکل عدم دانلود یا نقص در دانلود کامل فایل هست. آیا روشی برای دانلود این ماشین های مجازی به صورت مستقیم هست یا خیر؟

6 پاسخ

ترجمه دکمه پذیرفتن شرایط و قوانین ووکامرس

2 سال پیش
توسط علیرضا معمارزاده آپدیت شد

سلام من وردپرس و ووکامرس را نصب کرده ام اما چک باکس "پذیرفتن شرایط و قوانین ووکامرس" برای سایت من به زبان انگلیسی نمایش داده می شود اگر راهکاری برای ترجمه متن این چک باکس می دانید توضیح دهید.

1 پاسخ

عدم نمایش تصویر شاخص یک محصول در ووکامرس

9 ماه پیش
توسط عارفه آپدیت شد

سلام در ووکامرس سایت خودم وقتی برای یک محصول علاوه بر تصویر شاخص، گالری تصاویر اضافه می کنم دیگر تصویر شاخص را نمایش نمی دهد! نمیدانم چرا ولی تمام افزونه ها را هم تک تک غیر فعال کردم نمایش تصویر ولی درست نشد. قالب من beTheme هست و نسخه وردپرس ام وردپرس فارسی 4.9.8 می باشد.

2 پاسخ

geoLocation

2 سال پیش
توسط پایان جهان آپدیت شد

سلام برای ذخیره کردن لوکیشن از طریق مرورگر کد زیر صحیح کار می کند. اما مرورگر های موبایل قادر به استفاده از این کد جاوااسکریپتی نیست. اگر دوستی راه حلی دارد مطرح کند. navigator.geolocation.getCurrentPosition( function(position) { alert(position.coords.latitude, position.coords.longitude); }, function(error){...

1 پاسخ

geolocation without ssl

2 سال پیش
توسط Alimotreb آپدیت شد

سلام می خواهم geolocation را روی هاستی بدون ssl دریافت کنم اما خطای زیر را دریافت می کنم: A Geolocation request can only be fulfilled in a secure context راه حلی برای geolocation without ssl هست یا نه؟

1 پاسخ

سرعت لود سایت بر روی دستگاه آیفون

2 سال پیش
توسط وحید رضازاده آپدیت شد

سلام سرعت لود سایت لاراولی من روی سیستم عامل های ویندوز و اندروید معقول می باشد اما روی دستگاه موبایل آیفون با هر مرورگری، نیمی از صفحات سایت لود می شوند و بعد از یک مرتبه قفل کردن صفحه نمایش و باز کردن صفحه نمایش، صفحه مربوطه به طور کامل لود می شود. نمیدانم علت چیست اگر برنامه نویسی می داند راهنمایی کند.

1 پاسخ