1 دنبال کننده
0 دنبال شونده

درباره من :‌

شروع به یادگیری

ایجاد حالت سرچ متنی در المان selectbox فرم ساز گرویتی فرمز

2 ماه پیش
توسط نیما - ش آپدیت شد

سلام من در گرویتی فرمز خود یک فیلتر کد استفاده کرده ام که تمامی option های المان select box خودم را از دیتابیس دریافت می کنم. منتهی مراتب تعداد آپشن ها نزدیک به 500 تا هست و بسیار زیاد است و نیاز به یک فیلد جستجو در داخل این selectbox را دارم.

2 پاسخ

رفع خطای avia builder button

4 ماه پیش
توسط محمد اسمعیلی آپدیت شد

سلام من در حالت ویرایش برگه محصولات خود که میروم این ارور را دریافت می کنم. چرا؟ و چگونه می توانم جلوگیری از بروز این خطا کنم؟ Failed to initialize plugin: avia_builder_button

1 پاسخ

نمایش کپشن گالری تصاویر در زیر تصاویر در صفحه محصول

4 ماه پیش
توسط سید رضا موسوی آپدیت شد

سلام دوستان من میخواهم در داخل ووکامرس، داخل هر صفحه محصولی که ایجاد کرده ام، برای تک تک تصاویر گالری، زیر هرکدام از این تصاویر گالری، نام مربوط (caption) به هر تصویر نمایش داده بشود. دقیقا همچین چیزی. از کدنویسی وردپرس هم سر در نمیارم.

6 پاسخ

ترجمه کلمه sold out در وردپرس

1 سال پیش
توسط wp آپدیت شد

سلام ووکامرس سایت من، کلمه sold out را به هنگام اتمام موجودی یک محصول در بالای تصویر محصول به نمایش می گذارد. چطوری با کمک کد نویسی می توانم این کلمه را ترجمه کنم؟ تاکید می کنم با دستورات کد نویسی. نمی خواهم از افزونه استفاده کنم.

2 پاسخ

دریافت ارور ۴۰۳ برای صفحات پنل مدیریت سایت

2 سال پیش
توسط مهدی ابراهیمی آپدیت شد

سلام بعد از لاگین داخل پنل مدیریت سایتم فقط به صفحه پیشخوان سایتم دسترسی دارم و هر لینک و صفحه ای از پنل مدیریت رو که کلیک می کنم ارور ۴۰۳ می دهد. راه حل چیست؟! ۴۰۳ Forbidden Access to this resource on the server is denied!

4 پاسخ

راه اندازی GenyMotion

2 سال پیش
توسط پایان جهان آپدیت شد

سلام برای خروجی گرفتن از برنامه های ری اکت نیتیو نیاز به نرم افزار GenyMotion هست اما بدلیل تحریم ها در موقع دانلود یک ماشین مجازی برای شبیه سازی اندروید، مشکل عدم دانلود یا نقص در دانلود کامل فایل هست. آیا روشی برای دانلود این ماشین های مجازی به صورت مستقیم هست یا خیر؟

6 پاسخ

ترجمه دکمه پذیرفتن شرایط و قوانین ووکامرس

2 سال پیش
توسط علیرضا معمارزاده آپدیت شد

سلام من وردپرس و ووکامرس را نصب کرده ام اما چک باکس "پذیرفتن شرایط و قوانین ووکامرس" برای سایت من به زبان انگلیسی نمایش داده می شود اگر راهکاری برای ترجمه متن این چک باکس می دانید توضیح دهید.

1 پاسخ

عدم نمایش تصویر شاخص یک محصول در ووکامرس

6 روز پیش
توسط Amin Moghadas آپدیت شد

سلام در ووکامرس سایت خودم وقتی برای یک محصول علاوه بر تصویر شاخص، گالری تصاویر اضافه می کنم دیگر تصویر شاخص را نمایش نمی دهد! نمیدانم چرا ولی تمام افزونه ها را هم تک تک غیر فعال کردم نمایش تصویر ولی درست نشد. قالب من beTheme هست و نسخه وردپرس ام وردپرس فارسی 4.9.8 می باشد.

4 پاسخ

geoLocation

2 سال پیش
توسط پایان جهان آپدیت شد

سلام برای ذخیره کردن لوکیشن از طریق مرورگر کد زیر صحیح کار می کند. اما مرورگر های موبایل قادر به استفاده از این کد جاوااسکریپتی نیست. اگر دوستی راه حلی دارد مطرح کند. navigator.geolocation.getCurrentPosition( function(position) { alert(position.coords.latitude, position.coords.longitude); }, function(error){...

1 پاسخ

geolocation without ssl

2 سال پیش
توسط Alimotreb آپدیت شد

سلام می خواهم geolocation را روی هاستی بدون ssl دریافت کنم اما خطای زیر را دریافت می کنم: A Geolocation request can only be fulfilled in a secure context راه حلی برای geolocation without ssl هست یا نه؟

1 پاسخ