0 دنبال کننده
0 دنبال شونده

درباره من :‌

برنامه نویس Laravel , Java Android , Flutter , Vuejs , Nodejs

آخرین گفتگوها ایجاد شده

Flash Message در Vuejs

2 ماه پیش
توسط وحید رضازاده آپدیت شد

سلام دوستان من توی Vue , Nuxtjs میخوام Flash Message داشته باشم یعنی پیامی رو از صفحه ای به صفحه دیگه ببرم که مثلا ثبت با موفقیت انجام شد و... کسی پکیجی میشناسه که بتونه این کارو بکنه؟ مثلا لاراول که Session::flash داره.

2 پاسخ

خطای Maximum call stack size exceeded

6 ماه پیش
توسط وحید رضازاده آپدیت شد

سلام دوستان پروژه ای با استفاده از کد زیر ایجاد شده (فقط لاگین هست) https://codesandbox.io/s/github/nuxt/nuxt.js/tree/dev/examples/auth-jwt?from-embed متاسفانه با خطای Maximum call stack size exceeded مواجه هستیم. کد خاصی نیست و فقط یک صفحه و یک middleware هست. کسی میدونه مشکلش چیه؟

2 پاسخ

استریم ویدیو

10 ماه پیش
توسط Alimotreb آپدیت شد

سلام دوستان برای استریم ویدیو توی سایت به این صورت که ویدیو در سایت پخش شه ولی قابلیت دانلود نداشته باشه مثل همین راکت کسی نمونه ایرانی سراغ داره؟

3 پاسخ

مشکل در Google Recaptcha

2 سال پیش
توسط parvane69 آپدیت شد

سلام من از Google Recaptcha در یک سایت استفاده میکنم ولی به درستی کار نمیکنه زمان بالا اومدن صفحه با این خطا روبرو هست Uncaught (in promise) Request timed out. برای این آدرس : https://www.gstatic.com/recaptcha/api2/v1535045166622/recaptcha__fa.js کسی با این مورد برخورد داشته ؟ 2تا عکس هم از کنسول هست که میتونید ببینید http://s9.picofile.com/file/8335540684/file1.PNG http://s8.picofile.com/file/...

3 پاسخ