مدرسان راکت

در این صفحه لیست مدرسانی که در راکت فعالیت دارند، قرار داده شده است.

آشنایی با مدرسین راکت

یادگیری هر مهارتی از طریق فرد مختصص، موضوع مهمی است که هر شخص یادگیرنده‌ای باید به آن توجه داشته باشد، ما در راکت تمام سعی خود را کرده‌ایم تا افراد مختصص در حوزه‌های مختلف را در کنار هم جمع کنیم تا بتوانیم برای شما دانشجوهای عزیز، محتوای با کیفیت فراهم کنیم. بهترین کیفیت حق شماست و ما در تیم راکت تلاش داریم تا این کیفیت را به شما ارائه دهیم.

مدرسان پذیرفته شده در راکت با توجه به معیارهایی نظیر تعداد ساعت‌های آموزشی، تعداد برگزاری دوره، فعالیت های حرفه ای آموزشی و … انتخاب می‌شوند. در واقع ما هر مدرسی را انتخاب نمی‌کنیم و بابت پذیرفته‌شدن هر فرد احساس مسئولیت زیادی داریم و زمان زیادی را صرف بررسی شخص می‌کنیم و سپس از فرد مورد نظر دعوت به همکاری در مجموعه‌ مینماییم.

لیست مدرسان راکت

حسام موسوی

اول داستان، طراح گرافیک بودم و ۲ سالی به عنوان طراح مشغول بودم، بعد به برنامه‌نویسی علاقمند شدم و الان بیشتر از ۱۰ ساله که عاشق کدزنی و چالش‌های پروژه‌های مختلفم. به تدریس علاقه خاصی دارم و دوست دارم دانشی که در این راه بدست آوردم را در اختیار دیگران هم قرار بدم. 

مشاهده پروفایل

آرمین ساکت

داستان من و کدنویسی 9 سال پیش با PHP استارت خورد و با توسعه کتابخانه های جاوا اسکریپتی و پلاگین های وردپرسی همراه شد. وردپرس یار قدیمی 9 ساله ی من هست و سعی میکنم تجربیاتم را به علاقه مندان منتقل کنم

مشاهده پروفایل

سینا دالوند

سینا دالوند هستم،‌ کارشناس نرم افزار و بیش از 7 سال تجربه کار در حوزه برنامه نویسی و توسعه نرم افزار دارم. از سال 96 تمرکزم رو به صورت کاملا تخصصی معطوف اندروید کردم و طی چند سال گذشته تجربه کار بر روی پروژه های مختلفی از جمله اپلیکیشن اندروید وبسایت بزرگ 30nama رو داشتم. یکی از علایقم تدریس و انتقال تجربیاتم به بقیه هست که در کنار فعالیت های حرفه ای و کار فنی سعی می کنم زمانی رو به تدریس و تولید محتوا هم اختصاص بدم.

مشاهده پروفایل

نفر بعدی شما باشید

اگر در شاخه‌ای متخصص هستید به کمک شما نیاز داریم
درخواست همکاری