بهینه سازی در React

دوره بهینه سازی در React یک دوره ویژه برای React کارهاست تا کدبهتری با سرعت بالاتری در react بنویسند، در قالب این دوره به react کار بهتری تبدیل خواهید شد

بهینه سازی در React

اشتراک گذاری:

توضیحات

دوره بهینه سازی در React یک دوره ویژه برای React کارهاست تا کدبهتری با سرعت بالاتری در react بنویسند، در قالب این دوره به react کار بهتری تبدیل خواهید شد.

در دوره بهینه سازی در React سرفصل‌های مختلفی از React را بررسی می‌کنیم از جمله .

کدنویسی درست در React

کدنویسی درست به معنی رعایت کردن یک سری اصول تا شما بتوانید کد بهتر و کارا‌تری داشته باشید و در نهایت هر شخصی که بتواند کد درستی در React بنویسد می‌تواند به یک React کار بهتری هم تبدیل شود.

بهینه سازی سرعت 

در این بخش مواردی رو به شما آموزش میدم که در نهایت می‌تونید کد سریعتر و کاراتری را ایجاد کنید و در نهایت خروجی بهتری از کد React خود دریافت کنید.

دیزاین پترن‌ها

در این بخش دیزاین پترن‌های مختلف و کاربردی که در React قابل استفاده است رو برای شما بازگو خواهم کرد تا بتوانید با استفاده از آن مسائل تکراری را در React حل کنید تا در نهایت کدنهایی شما کاملتر شود.

گارانتی بازگشت وجه

برای آنکه به شما اطمینان دهیم، که ما از محتوای دوره‌های خود ۱۰۰ درصد مطمئن هستیم، برای این دوره گارانتی بازگشت وجه قرار داده‌ایم و این به این معنی است که اگر شما محتوای این دوره را به شکل کامل مشاهده کنید، اما نتیجه‌ای که به شما قول دادیم را دریافت نکنید ۱۰۰ درصد مبلغ پرداختی شما را برگشت خواهیم زد.

مراحل و فرایند گارانتی

دیدگاه و پرسش

برای ارسال دیدگاه لازم است وارد شده یا ثبت‌نام کنید

ورود یا ثبت‌نام

در حال دریافت نظرات از سرور، لطفا منتظر بمانید

در حال دریافت نظرات از سرور، لطفا منتظر بمانید

در حال برگزاری
خیلی بد
بد
متوسط
خوب
عالی
در انتظار ثبت رای
مدت دوره 00:08:22
تعداد جلسات: 3
نوع دوره: ویژه / نقدی
آخرین آپدیت: 31 / 03 / 1401

این دوره برای اعضای ویژه بصورت رایگان قابل مشاهده است. عضویت ویژه

گواهی پایان دوره
وضعیت: ابتدا وارد سایت شوید
گواهی پایان دوره راکت چیست؟
حسام موسوی
مدرس دوره

اول داستان، طراح گرافیک بودم و ۲ سالی به عنوان طراح مشغول بودم، بعد به برنامه‌نویسی علاقمند شدم و الان بیشتر از ۱۰ ساله که عاشق کدزنی و چالش‌های پروژه‌های مختلفم. به تدریس علاقه خاصی دارم و دوست دارم دانشی که در این راه بدست آوردم را در اختیار دیگران...