بهینه سازی در React

دوره بهینه سازی در React یک دوره ویژه برای React کارهاست تا کدبهتری با سرعت بالاتری در React بنویسند، در قالب این دوره به React کار بهتری تبدیل خواهید شد

بهینه سازی در React

اشتراک گذاری:

توضیحات

زمانی که روی یک تکنولوژی خاص تسلط پیدا می‌کنید بسیار مهم است که بتوانید از بهترین رویکردهای موجود در آن تکنولوژی پیروی کنید. منظور از بهترین رویکردها، مواردی هستند که توسعه دهندگان با تجربه و کار کشته سعی می‌کنند تا استفاده از آن‌ها را به شما پیشنهاد بدهند. Reactjs به عنوان پیش روترین فریمورک جاوا اسکریپت نیز از این قاعده خارج نبوده و نیاز است بعد از یادگیری اصول اولیه آن به بهترین شکل ممکن از توانایی‌های آن استفاده کنید. با یادگیری موارد پیشرفته‌ای که در این دوره به شما ارائه خواهد شد شما خواهید توانست که کدهای استاندارد ری‌اکتی را توسعه دهید و این موارد را در اپلیکیشن‌های جدید خود استفاده کنید. 

دوره بهینه سازی در React یک دوره ویژه برای React کارهاست تا کدبهتری با سرعت بالاتری در react بنویسند، در قالب این دوره به react کار بهتری تبدیل خواهید شد.

این دوره آموزشی از سه سرفصل ایجاد شده که در هر سرفصل ما استانداردهای متفاوتی را بررسی خواهیم کرد. این سه سرفصل عبارت خواهند بود از موارد زیر:

  • کدنویسی درست در React
  • بهینه‌سازی سرعت اپلیکیشن‌ها
  • بررسی استفاده از دیزاین پترن‌ها در React

حال که با عناوین این سرفصل‌ها آشنا شدید بیایید نگاهی کلی به هر کدام از این سرفصل‌ها انداخته و با موضوعاتی که در این سرفصل‌ها مورد بررسی قرار خواهند گرفت آشنا شویم.

کدنویسی درست در React

یکی از چالش برانگیزترین کارهایی که یک برنامه نویس باید انجام دهد نوشتن کدهای بهینه و از نظر ساختاری درست و منطقی است. دیگر زمان آن نیست که تنها به فکر کار کردن اپلیکیشن باشیم بلکه باید اپلیکیشن را در بهینه‌ترین و تمیزترین حالت ممکن توسعه دهیم. برای انجام چنین کاری نیاز است که از یکسری اصول بهینه و درست کدنویسی پیروی کنید. برای انجام چنین کاری یکسری قانون نوشته شده و ثابت نیز وجود دارد که روی تمام تکنولوژی‌های برنامه نویسی صدق می‌کند. اما زمانی که به یک تکنولوژی خاص مانند React می‌رسیم، در کنار موارد استاندارد نیاز است تا یکسری موارد خاص را نیز رعایت کنیم. 

در سرفصل مربوط به کدنویسی درست در React تلاش اصلی ما بر این است که شما را با استانداردهای کدنویسی درست در React آشنا کرده و به شما موارد لازم در جهت نوشتن کدهای بهتر را تذکر دهیم. در این سرفصل شما با درس‌ها و نکات بسیار زیادی آشنا خواهید شد که در نهایت اپلیکیشن طراحی شده شما را حرفه‌ای و پایدار نشان خواهد داد.

یکی از مهمترین مزیت‌هایی که با استاندارد کد نوشتن دریافت خواهید کرد این است که می‌توانید یک سازگاری کامل را در کارهای تیمی مشاهده کنید. زمانی که همه شما از یک استاندارد ساختاری پیروی کنید می‌توانید اپلیکیشن را بهتر با هم تیمی‌های خود مدیریت کرده و از ایجاد هر گونه ناسازگاری جلوگیری کنید. 

بهینه سازی سرعت 

بعد از آنکه از نظر ساختاری کدهای استاندارد و بهینه‌ای را ایجاد کردید نیاز است که مطمئن شوید خود اپلیکیشن به لحاظ اجرا شدن نیز چنین استانداردهایی را دنبال می‌کند. برای چنین کاری شما باید اپلیکیشن Reactـی خود را از چندین مرحله بسیار مهم فرایند تست و اجرا اپلیکیشن به صورت موفقیت آمیز عبور دهید.

خوشبختانه برای حل کردن این مسئله ما سرفصل دوم را ارائه کرده‌ایم که در نهایت به شما کمک می‌کند تا بتوانید اپلیکیشن‌تان را به لحاظ اجرا و سرعت در بهترین حالت خود قرار دهید. در این سرفصل شما قرار است با نحوه بهینه استفاده از انیمیشن‌ها، کار با سیستم ‌های توزیع محتوا، استفاده درست از Stateها، Memorizing و کلی موضوع دیگر آشنا شوید که با مشاهده فهرست محتوا می‌توانید عناوین کامل آن‌ها را مشاهده کنید. 

دیزاین پترن‌ها

یکی از مهمترین موضوعاتی که هر برنامه نویسی باید بداند چیستی دیزاین پترن‌ها و چگونگی استفاده از آن‌ها در تکنولوژی مورد استفاده‌اش است. بسیاری از برنامه نویسان هستند که به خوبی با تئوری مربوط به دیزاین پترن‌ها آشنایی دارند اما نمی‌توانند از آن‌ها به صورت عملی استفاده بکنند و یا اینکه آموزش‌های لازم برای این موضوع را مشاهده نکرده‌اند.

در سرفصل نهایی این دوره کاری که ما قصد داریم انجام دهیم دقیقا همین موضوع است. ما در ابتدا قصد داریم شما را با اهمیت بالای دیزاین پترن‌ها آشنا کنیم و سپس سراغ پیاده سازی عملی آن‌ها در React خواهیم رفت. بنظر نمی‌رسد کسی تا به حال در رابطه با این موضوع آموزشی تهیه کرده باشد بنابراین در رابطه با سرفصل سوم باید بگویم که در فضای وب فارسی برای اولین بار است که چنین موضوعی در React مورد بررسی قرار خواهد گرفت.

در درس‌های موجود در این سرفصل ما اصلی‌ترین دیزاین پترن‌های مربوط به React را بررسی خواهیم کرد و مثال‌های عملی آن‌ها را مشاهده می‌کنیم. بنابراین سرفصل سوم یکی از مهمترین سرفصل‌های این دوره بشمار می‌رود.

این دوره برای چه کسانی مناسب است؟

خب در ابتدای کار این قضیه گفته شده که این دوره یک دوره پیشرفته React.js است. بنابراین شما در ابتدای کار باید به صورت حرفه‌ای با React آشنایی داشته و توانایی ایجاد اپلیکیشن‌های مختلف با React را داشته باشید. مخاطب اصلی این دوره افرادی هستند که تا به اینجا کار به خوبی با React آشنایی پیدا کرده و حال قصد دارند کدهای بهینه‌تر و اپلیکیشن‌های سریع‌تری را ایجاد بکنند. اگر فکر می‌کنید هنوز به یک توسعه دهنده React متوسط به بالا تبدیل نشده‌اید بهتر است سراغ دوره‌های قبلی ما رفته و سپس سراغ این دوره بازگردید.

 

گارانتی بازگشت وجه

برای آنکه به شما اطمینان دهیم، که ما از محتوای دوره‌های خود ۱۰۰ درصد مطمئن هستیم، برای این دوره گارانتی بازگشت وجه قرار داده‌ایم و این به این معنی است که اگر شما محتوای این دوره را به شکل کامل مشاهده کنید، اما نتیجه‌ای که به شما قول دادیم را دریافت نکنید ۱۰۰ درصد مبلغ پرداختی شما را برگشت خواهیم زد.

مراحل و فرایند گارانتی

جلسات دوره

بخش دوم کدنویسی درست در React
بخش سوم بهینه سازی سرعت و کد
بخش چهارم دیزاین پترن‌ها

دیدگاه و پرسش

برای ارسال دیدگاه لازم است وارد شده یا ثبت‌نام کنید ورود یا ثبت‌نام

در حال دریافت نظرات از سرور، لطفا منتظر بمانید

در حال دریافت نظرات از سرور، لطفا منتظر بمانید

تکمیل ضبط
خیلی بد
بد
متوسط
خوب
عالی
4.87 از 30 رای
مدت دوره 06:15:38
تعداد جلسات: 52
نوع دوره: ویژه / نقدی
شرکت‌کنندگان: 420 نفر

این دوره برای اعضای ویژه بصورت رایگان قابل مشاهده است. عضویت ویژه

گواهی پایان دوره
وضعیت: ابتدا وارد سایت شوید
گواهی پایان دوره راکت چیست؟
حسام موسوی
مدرس دوره

بیشتر از ۱۵ سال هست که در حال برنامه‌نویسی و انجام پروژه های مختلف هستم و ۱۰ سالی هست که آموزش برنامه‌نویسی به علاقمندان حوزه برنامه نویسی میدیم در همه این مدت الان عاشق کدزنی و چالش‌های پروژه‌های مختلفم. به تدریس علاقه خاصی دارم و دوست دارم دانشی ک...