ساخت یک وبسایت آموزشی (فروشگاهی) با Nodejs

برای دسترسی به این دوره نیاز است بصورت نقدی این دوره را خریداری کنید و این دوره بخشی از دوره های اعضای ویژه نمیباشد

تعداد شرکت کنندگان 634 نفر
قیمت دوره 149000 تومان
وضعیت دوره تکمیل شده
زمان کل دوره 33:26:16
تعداد قسمت‌ها 64
نوع دسترسی نقدی
امتیاز دوره‌
4.71 از 7 رای

در طول دوره آموزش پروژه محور node.js ما سعی داریم در قالب یک پروژه فروشگاهی عملا با استفاده از node یک وبسایت کامل را ایجاد کنیم تا در قالب این پروژه شما بتوانید موارد مختلف از nodejs را یاد بگیرید. البته برای آنکه بتوانید این دوره را مشاهده کنید قطعا نیاز دارید در قدم اول آموزش node را مشاهده کنید و در قدم بعدی برای کامل کردن آموزش‌های خود دوره node را بببینید.

آموزش در قالب پروژه

قطعا آموزش node در قالب یک پروژه می‌تواند به شما در بهتر یادگیری یادگیری و کار با یک زبان کمک بسیار زیادی کند. پروژه‌ای که برای node در نظر گرفته‌ایم پیاده‌سازی یک فروشگاه با بخش‌های مختلف آن است تا شما با چالش‌های مختلفی در طی این دوره برای پیاده سازی این پروژه برخورد کنید.

پیش‌نیاز آموزش پروژه محور node.js

برای آنکه بتوانید این دوره را مشاهده کنید قطعا نیاز دارید در قدم اول با node آشنا باشید برای آشنایی با node.js هم در ابتدا باید دوره آموزش node.js را مشاهده کنید.

به غیر از آموزش node در قدم اول شما نیاز به پیش نیاز خاصی به غیر از node ندارید و با خیالی راحت ‌می‌ توایند این دوره را مشاهده کنید.

سرفصل‌های آموزش پروژه محور node.js

در زیر بخشی از سرفصل‌های که قرار است در طی دوره به شما آموزش دهیم را توضیح خواهیم داد.

ایجاد ساختار MVC پروژه

nodejs ساختار ثابت و مشخصی ندارد به این شکل که شما می‌توانید به هر شکل و روشی که مایل بودید پروژه node خود را ایجاد کنید.

حالا در طی دوره آموزش پروژه محور node.js ما سعی می‌کنیم یک ساختار mvc خاص برای پروژه خود ایجاد کنیم تا بتوانیم با این ساختار پروژه خود را توسعه دهیم.

پیاده‌سازی سیستم احرازهویت

در هر پروژه‌ای برای آنکه کاربران را تشخیص دهید قطعا نیاز به پیاده‌سازی سیستم احرازهویت دارید. بعد از اینکه ساختار پروژه را ایجاد کردیم در قدم اول به سراغ پیاده‌سازی این سیستم خواهیم رفت و به شکل کامل آن را توسعه خواهیم داد.

سیستم اجازه دسترسی

برای اینکه کاربران خود را از هم متمایز کنید و به هر کدام از آن‌ها اجازه دسترسی به بخش متفاوتی را دهید در این سرفصل به پیاده‌سازی سیستم اجازه دسترسی مشغول خواهیم شد.

این سیستم در پروژه‌های بزرگ بسیار ضروری است و باید به خوبی در پروژه پیاده‌سازی شود.

در قالب دوره آموزش پروژه محور node.js این موضوع را به شما آموزش خواهیم داد.

ری‌کپچا گوگل

امنیت فرم‌ها از دست ربات‌ها و هرزنامه‌ها بسیار مهم‌ است، گوگل ابزاری با عنوان recpatcha در اختیار توسعه‌دهندگاه قرار داده که با استفاده از آن میتوانید از دست ربات‌ها خلاص شوید.

پنل مدیریت فروشگاه

داشتن یک پنل مدیریت برای ارسال و مدیریت محصولات، مدیریت نظرات و مدیریت دسته‌بندی‌ها و ... مسئله بسیار مهمی است که تقریبا شما در هر پروژه‌ای نیاز به آن خواهید داشت.

حالا در آموزش پروژه محور node.js ما روش پیاده کردن پنل مدیریت فروشگاه را به شکل مفصل به شما آموزش خواهیم داد.

پیاده‌سازی بخش نظرات

نظرات بخشی است که تقریبا در هر پروژه‌ای مورد استفاده قرار میگیرد روش مدیریت و نمایش دادن نظرات را در این سرفصل به شکلی به شما آموزش می‌دهیم تا در پروژه‌های مختلف آن را پیاده سازی کنید.

محصولات، آپلود تصویر، دانلود فایل

ارسال محصولات، روش آپلود تصویر و فایل، دانلود فایل و مواردی دیگر جز موارد پرکاربرد پروژه‌های مختلف هستند که تقریبا شما در هر پروژه‌ای با آن‌ها درگیر هستید.

در طی دوره آموزش پروژه‌ محور node.js و این بخش سعی میکنیم به شکل کامل این موارد مختلف را به شما آموزش دهیم.

عنوان‌ها و موارد بسیار بیشتری در طول دوره به شما آموزش داده می‌شود که موارد بالا تنها بخشی از آن‌ها به حساب ‌می‌آید.

چرا node.js را از مجموعه راکت یاد بگیرید؟

ما در طی دوره آموزش پروژه محور node.js سعی کرده‌ایم با تعریف یک پروژه و پیاده‌سازی کردن آن از صفر یک وبسایت فروشگاهی با node.js را به شکل کامل ایجاد کنیم تا شما در قالب این دوره بتوانید با node.js به شکل کامل‌تری آشنا شوید.

از همین رو اطمینان داریم با مشاهده این دوره می‌توانید به شکل کامل‌تری با node.js آشنا شوید و در پروژه‌های خود از آن استفاده کنید.

دیدن ادامه مطلب

سوالات متداول

آیا آموزش پروژه ‌محور node وبسایت راکت کافی است ؟

ما سعی کرده‌ایم در قالب دوره آموزش پروژه محور node.js موارد مورد نیاز پیاده‌سازی پروژه‌های مختلف با node را به شکل کامل به شما آموزش دهیم تا شما بتوانید در پروژه‌های بعدی به سادگی این موارد را پیاده‌سازی کنید.

node ارزش یادگیری دارد؟

در حال حاضر یکی از موارد ترندهای دنیای برنامه‌نویسی node.js محسوب می‌شود که برنامه‌نویسان جاوا اسکریپتی بسیار زیادی از آن استفاده می‌کنند. بنابراین می‌توان گفت قطعا node هم ارزش یادگیری و هم ارزش استفاده بسیار بالای دارد.

این دوره با چه ورژنی از node است؟

خوشبختانه تفاوتی ندارد که شما از ورژن اول node استفاده می‌کنید یا از ورژن ۱۴ node بهر ببرید. از هر ورژنی که استفاده کنید می‌توانید با خیالی راحت دوره پروژه محور node را مشاهده کنید چون تغییرات node بیشتر در هسته node اتفاق می‌افتد و مشکل خاصی برای ما برای توسعه برنامه‌ ایجاد نمی‌کند.

چه پروژه‌ای کار می‌شود؟

ما در طول دوره آموزش پروژه محور node.js سعی کردیم بخش‌های پرتکرار پروژه‌های مختلف را پیاده‌سازی کنیم تا شما بتوانید در پروژه‌های مختلف خود، این موارد را ساده‌تر و بهتر در پروژه‌های خود پیاده کنید.

رایگان 08:09
رایگان 21:49
رایگان 16:45
برای دسترسی به این دوره نیاز است بصورت نقدی این دوره را خریداری کنید و این دوره بخشی از دوره های اعضای ویژه نمیباشد

تعداد شرکت کنندگان 634 نفر
قیمت دوره 149000 تومان
وضعیت دوره تکمیل شده
زمان کل دوره 33:26:16
تعداد قسمت‌ها 64
نوع دسترسی نقدی
امتیاز دوره‌
4.71 از 7 رای

آفلاین
user-avatar
مدرس دوره حسام موسوی

اول داستان، طراح گرافیک بودم و ۲ سالی به عنوان طراح مشغول بودم، بعد به برنامه‌نویسی علاقمند شدم و الان بیشتر از ۱۰ ساله که عاشق کدزنی و چالش‌های پروژه‌های مختلفم. به تدریس علاقه خاصی دارم و دوست دارم دانشی که در این راه بدست آوردم را در اختیار دیگران هم قرار بدم. 

سوالات و گفتگو‌ها

سوالات و گفتگو‌ها

اگر سوال و مشکلی یا حتی بحثی در یکی از حوزه‌های برنامه‌نویسی دارید این بخش به شما کمک ویژه‌ای خواهد کرد

دورهای پیشنهادی

مشاهده همه دوره ها
آموزش nextjs

آموزش nextjs

دوره آموزش nextjs به شما کمک می‌کند ssr را برای react به سادگی راه ‌اندازی کنید و یک وبسایت با سئو مناسب با react بوجود آورید.

دسترسی رایگان برای اعضای ویژه
آموزش reactjs

آموزش reactjs

آموزش reactjs راکت به شما کمک می‌کند به شکل جامع react را یاد بگیرید و در پروژه‌های frontend خود از react استفاده کنید و سایت‌های spa بسازید

دسترسی رایگان برای اعضای ویژه
آموزش جاوااسکریپت

آموزش جاوااسکریپت

در دوره آموزش جاوا اسکریپت (javascript) ما سعی داریم که جاوا اسکریپت را به شکل کامل از سطح مقدماتی تا پیشرفته به شما آموزش دهیم.

دسترسی رایگان برای اعضای ویژه
آموزش پروژه محور Vuex

آموزش پروژه محور Vuex

در طول دوره آموزش vuex ما سعی داریم به شکل پروژه محور روش کار با vuex برای مدیریت کردن بر روی state های داخل vue را به شما آموزش دهیم.

دسترسی رایگان برای اعضای ویژه

دیدگاه‌ها و پرسش‌ها

برای ارسال نظر لازم است ابتدا وارد سایت شوید
در حال دریافت نظرات از سرور، لطفا منتظر بمانید