ساخت یک وبسایت آموزشی (فروشگاهی) با Nodejs

تعداد شرکت کنندگان 804 نفر
قیمت دوره 149,000 تومان
وضعیت دوره تکمیل ضبط
زمان کل دوره 33:26:16
تعداد قسمت‌ها 64
نوع دسترسی نقدی
امتیاز دوره‌
خیلی بد
بد
متوسط
خوب
عالی
4.38 از 34 رای

این دوره توسط اعضای ویژه قابل دسترس نیست، تنها به شکل نقدی می‌توانید این دوره را تهیه کنید

هیچ آموزشی بهتر از آموزش‌های عملی و پروژه محور نیست. اما باید این نکته را به یاد بسپرید که لازمه برداشتن یک دوره آموزش محور داشتن دانش پایه‌ای از موضوعاتی‌ست که گفته خواهند شد. خب این دقیقا کاری‌ست که ما در وبسایت آموزشی راکت انجام داده‌ایم. یادگیری نودجی‌اس هیچگاه کار سختی نبوده اما این بدین معنا نیست که آن را دست کم بگیرید، بعد از یادگیری مباحث پایه‌ای نودجی‌اس از طریق وبسایت راکت، حال ما قصد داریم شما را با یک آموزش پروژه محور همراه کنیم که به شما کمک خواهد کرد تا درک درست‌تری از این فریمورک دوست‌داشتنی در دنیای واقعی پروژه‌ها پیدا کنید. در این دوره آموزشی قرار است که در کنار همدیگر به صورت قدم به قدم فرایند ایجاد یک وبسایت آموزشی با محوریت فروشگاه را پیش ببریم، وبسایتی درست مانند راکت!

آموزش در قالب پروژه

قطعا آموزش NodeJS در قالب یک پروژه می‌تواند به شما در بهتر یادگیری و کار با یک زبان کمک بسیار زیادی کند. پروژه‌ای که برای Node.js در نظر گرفته‌ایم پیاده‌سازی یک فروشگاه با بخش‌های مختلف آن است تا شما با چالش‌های مختلفی در طی این دوره برای پیاده سازی این پروژه برخورد کنید.

پیش‌نیاز آموزش پروژه محور Node.js

برای آنکه بتوانید این دوره را مشاهده کنید قطعا نیاز دارید در قدم اول با Node آشنا باشید برای آشنایی با Node.js هم در ابتدا باید دوره آموزش Node.js را مشاهده کنید.

به غیر از آموزش Node.js در قدم اول شما نیاز به پیش نیاز خاصی به غیر از Node.js ندارید و با خیالی راحت ‌می‌‌توانید این دوره را مشاهده کنید.

سرفصل‌های آموزش پروژه محور Node.js

در زیر بخشی از سرفصل‌های که قرار است در طی دوره به شما آموزش دهیم را توضیح خواهیم داد.

ایجاد ساختار MVC پروژه

Nodejs ساختار ثابت و مشخصی ندارد به این شکل که شما می‌توانید به هر شکل و روشی که مایل بودید پروژه Node خود را ایجاد کنید.

حالا در طی دوره آموزش پروژه محور Node.js ما سعی می‌کنیم یک ساختار MVC خاص برای پروژه خود ایجاد کنیم تا بتوانیم با این ساختار پروژه خود را توسعه دهیم.

پیاده‌سازی سیستم احرازهویت

در هر پروژه‌ای برای آنکه کاربران را تشخیص دهید قطعا نیاز به پیاده‌سازی سیستم احرازهویت دارید. بعد از اینکه ساختار پروژه را ایجاد کردیم در قدم اول به سراغ پیاده‌سازی این سیستم خواهیم رفت و به شکل کامل آن را توسعه خواهیم داد.

سیستم اجازه دسترسی

برای اینکه کاربران خود را از هم متمایز کنید و به هر کدام از آن‌ها اجازه دسترسی به بخش متفاوتی را دهید در این سرفصل به پیاده‌سازی سیستم اجازه دسترسی مشغول خواهیم شد. این سیستم در پروژه‌های بزرگ بسیار ضروری است و باید به خوبی در پروژه پیاده‌سازی شود. در قالب دوره آموزش پروژه محور Node.js این موضوع را به شما آموزش خواهیم داد.

ری‌کپچا گوگل

امنیت فرم‌ها از دست ربات‌ها و هرزنامه‌ها بسیار مهم‌ است، گوگل ابزاری با عنوان reCAPTCHA در اختیار توسعه‌دهندگان قرار داده که با استفاده از آن می‌توانید از دست ربات‌ها خلاص شوید.

پنل مدیریت فروشگاه

داشتن یک پنل مدیریت برای ارسال و مدیریت محصولات، مدیریت نظرات و مدیریت دسته‌بندی‌ها و... مسئله بسیار مهمی است که تقریبا شما در هر پروژه‌ای نیاز به آن خواهید داشت.

حالا در آموزش پروژه محور Node.js ما روش پیاده کردن پنل مدیریت فروشگاه را به شکل مفصل به شما آموزش خواهیم داد.

پیاده‌سازی بخش نظرات

نظرات بخشی است که تقریبا در هر پروژه‌ای مورد استفاده قرار میگیرد روش مدیریت و نمایش دادن نظرات را در این سرفصل به شکلی به شما آموزش می‌دهیم تا در پروژه‌های مختلف آن را پیاده سازی کنید.

محصولات، آپلود تصویر، دانلود فایل

ارسال محصولات، روش آپلود تصویر و فایل، دانلود فایل و مواردی دیگر جز موارد پرکاربرد پروژه‌های مختلف هستند که تقریبا شما در هر پروژه‌ای با آن‌ها درگیر هستید.

در طی دوره آموزش پروژه‌ محور Node.js و این بخش سعی میکنیم به شکل کامل این موارد مختلف را به شما آموزش دهیم.

عنوان‌ها و موارد بسیار بیشتری در طول دوره به شما آموزش داده می‌شود که موارد بالا تنها بخشی از آن‌ها به حساب ‌می‌آید.

چرا Node.js را از مجموعه راکت یاد بگیرید؟

ما در طی دوره آموزش پروژه محور Node.js سعی کرده‌ایم با تعریف یک پروژه و پیاده‌سازی کردن آن از صفر یک وبسایت فروشگاهی با Node.js را به شکل کامل ایجاد کنیم تا شما در قالب این دوره بتوانید با Node.js به شکل کامل‌تری آشنا شوید. از همین رو اطمینان داریم با مشاهده این دوره می‌توانید به شکل کامل‌تری با Node.js آشنا شوید و در پروژه‌های خود از آن استفاده کنید.

مشاهده ادامه مطلب

سوالات متداول

آیا آموزش پروژه ‌محور node وبسایت راکت کافی است ؟

ما سعی کرده‌ایم در قالب دوره آموزش پروژه محور node.js موارد مورد نیاز پیاده‌سازی پروژه‌های مختلف با node را به شکل کامل به شما آموزش دهیم تا شما بتوانید در پروژه‌های بعدی به سادگی این موارد را پیاده‌سازی کنید.

node ارزش یادگیری دارد؟

در حال حاضر یکی از موارد ترندهای دنیای برنامه‌نویسی node.js محسوب می‌شود که برنامه‌نویسان جاوا اسکریپتی بسیار زیادی از آن استفاده می‌کنند. بنابراین می‌توان گفت قطعا node هم ارزش یادگیری و هم ارزش استفاده بسیار بالای دارد.

این دوره با چه ورژنی از node است؟

خوشبختانه تفاوتی ندارد که شما از ورژن اول node استفاده می‌کنید یا از ورژن ۱۴ node بهر ببرید. از هر ورژنی که استفاده کنید می‌توانید با خیالی راحت دوره پروژه محور node را مشاهده کنید چون تغییرات node بیشتر در هسته node اتفاق می‌افتد و مشکل خاصی برای ما برای توسعه برنامه‌ ایجاد نمی‌کند.

چه پروژه‌ای کار می‌شود؟

ما در طول دوره آموزش پروژه محور node.js سعی کردیم بخش‌های پرتکرار پروژه‌های مختلف را پیاده‌سازی کنیم تا شما بتوانید در پروژه‌های مختلف خود، این موارد را ساده‌تر و بهتر در پروژه‌های خود پیاده کنید.

گارانتی بازگشت وجه

برای آنکه به شما اطمینان دهیم، که ما از محتوای دوره‌های خود ۱۰۰ درصد مطمئن هستیم، برای این دوره گارانتی بازگشت وجه قرار داده‌ایم و این به این معنی است که اگر شما محتوای این دوره را به شکل کامل مشاهده کنید، اما نتیجه‌ای که به شما قول دادیم را دریافت نکنید ۱۰۰ درصد مبلغ پرداختی شما را برگشت خواهیم زد.

ما در تلاشیم کیفیت کار خود را هر روز بهتر از روز قبل کنیم و آموزش‌های را در اختیار شما قرار دهیم که لایقشان هستید.

مراحل گارانتی بازگشت وجه
۱
تهیه دوره از راکت
۲
مشاهده کامل دوره و انجام دادن تمرین‌ها
۳
در صورت عدم رضایت در پایان تنها کافیه که با ما تماس بگیرید
۴
بازگشت وجه به شما
گواهی پایان دوره
گواهی پایان دوره (گواهی مشاهده آنلاین)
دوره را به شکل آنلاین و کامل مشاهده کنید.
این گواهی رایگان است و تنها با مشاهده کامل دوره برای شما فعال می‌شود.

توجه مهم : در صورتی که نیاز دارید توضیحات بیشتری در مورد گواهی پایان دوره راکت کسب کنید، وارد صفحه "گواهی پایان دوره راکت چیست؟" شوید، توضیحات تکمیلی در این صفحه وجود دارد که برای درک بهتر گواهی پایان دوره به شما کمک خواهد کرد.

جلسات دوره

دیدگاه‌ها و پرسش‌ها

برای ارسال دیدگاه لازم است، ابتدا وارد سایت شوید.

در حال دریافت نظرات از سرور، لطفا منتظر بمانید

در حال دریافت نظرات از سرور، لطفا منتظر بمانید

تعداد شرکت کنندگان 804 نفر
قیمت دوره 149,000 تومان
وضعیت دوره تکمیل ضبط
زمان کل دوره 33:26:16
تعداد قسمت‌ها 64
نوع دسترسی نقدی
امتیاز دوره‌
خیلی بد
بد
متوسط
خوب
عالی
4.38 از 34 رای

این دوره توسط اعضای ویژه قابل دسترس نیست، تنها به شکل نقدی می‌توانید این دوره را تهیه کنید
آفلاین
user-avatar
مدرس دوره حسام موسوی

اول داستان، طراح گرافیک بودم و ۲ سالی به عنوان طراح مشغول بودم، بعد به برنامه‌نویسی علاقمند شدم و الان بیشتر از ۱۰ ساله که عاشق کدزنی و چالش‌های پروژه‌های مختلفم. به تدریس علاقه خاصی دارم و دوست دارم...

مشاهده پروفایل حسام موسوی

گفتگو‌ برنامه نویسان

بخشی برای حل مشکلات برنامه‌نویسی و مباحث پیرامون آن وارد شو

دوره‌های پیشنهادی

ساخت یک وبسایت آموزشی (فروشگاهی) با لاراول

این دوره یک دوره کامل برای افرادی است که میخواهند لاراول را به درستی آموزش ببینند بعد از دوره آشنای با لاراول که بصورت رایگان در دسترس همگان قرار گرفت...

ساخت Restful Api با Nodejs

در طول دوره آموزش api نویسی node.js در کنار ایجاد یک ساختار mvc ما به شما آموزش می‌دهیم به چه شکلی api مورد نظر خود را با node پیاده‌سازی کنید.

آموزش node.js

در دوره آموزش node.js ( نود جی اس ) ما سعی می‌کنیم node.js را به شکل کاربردی و مفصل و به شکل عمیق به شما آموزش دهیم

ساخت Restful Api با Laravel و Lumen

در طول دوره آموزش api نویسی لاراول به شما آموزش می‌دهیم که چطور api مورد نظر خود را با استفاده از laravel و lumen ایجاد و استفاده کنید.

آموزش MVC و ساخت یک فریمورک مدرن

در دوره آموزش mvc ما سعی داریم روش استفاده پیاده‌سازی معماری mvc را برای ساخت یک فریمورک به شکل پروژه محور به شما آموزش دهیم.

آموزش طراحی وب سایت

در طول دوره آموزش طراحی وب سایت به شما در قالب یک پروژه کامل آموزش می‌دهیم که چطور ظاهر یک وبسایت را از صفر تا ۱۰۰ به شکل کامل پیاده‌‌سازی کنیم.