آموزش Visual Studio Code

قیمت دوره رایگان
وضعیت دوره تکمیل ضبط
زمان کل دوره 03:09:54
تعداد قسمت‌ها 14
نوع دسترسی رایگان
امتیاز دوره‌
خیلی بد
بد
متوسط
خوب
عالی
4.59 از 39 رای

تا زمانی که این دوره رایگان باشد، شما بصورت کامل به این دوره دسترسی دارید.

ویرایشگر vs code یکی از محبوب‌ترین ویرایشگر‌های حال حاضر برای علاقمندان به حوزه برنامه‌نویسی است که هر روز توسط افراد بیشتری مورد استفاده قرار میگیرد. ما در دوره آموزش vs code سعی داریم این ویرایشگر کد را بهتر به شما آموزش دهیم تا بتوانید با تسلط بیشتری از این ویرایشگر استفاده کنید.

چرا آموزش vs code ؟

اولین سوالی که در برخورد با این دوره برای شما قطعا پیش می آید این است که چرا برای کار با vs code نیاز است دوره آموزشی دید ؟ آیا کار با این ویرایشگر آنقدر سخت است که نیاز به چنین موضوعی دارد.

در جواب به این سوال باید گفت، زمانی که شما یاد بگیرید که چطور از ابزاری، بهتر استفاده کنید، قطعا استفاده بهتر از آن ابزار می‌تواند به شما در نتیجه نهایی بسیار کمک کند حال آنکه در دوره آموزش vs code ما دقیقا همین قصد را داریم، یعنی اینکه چطور از vs code برای بهتر و سریع‌تر نوشتن کدها استفاده کنیم.

vs code رایگان است !

ویرایشگر‌های حرفه‌ای و مناسب زیادی برای زبان‌های که شما با آن‌ها کار می‌کنید وجود دارد اما اکثر آن‌ها نیاز به صرف هزینه و خریداری دارند، متاسفانه از آنجایی که قیمت این نرم افزارها به دلار محاسبه می‌شود، امکان تهیه آ‌ن‌ها به شکل قانونی برای ۹۹ درصد از افراد داخل ایران وجود ندارد و این موضوع باعث این شده که افراد زیادی به شکل غیرقانونی از این نرم افزارها استفاده کنند.

اما اگر به شما بگویم ویرایشگری وجود دارد که کارایی آن اگر بیشتر از مابقی ویرایشگر‌ها نباشد قطعا کمتر نیست و شما با استفاده از آن احساس کمبود هیچ چیزی را نخواهید کرد، آن وقت چه جوابی خواهید داد ؟

جدایی از هر جوابی که شما می‌دهید امروزه vs code توسط برنامه‌نویسان حرفه‌ای بسیار زیادی مورد استفاده قرار میگیرد و دلیل آن در کنار رایگان و اوپن سورس بودن vscode مسئله شخصی سازی راحت و کامل آن است.

حالا ما در یک دوره آموزش vs code سعی داریم به شکل رایگان و جامع کار با ویرایشگر حرفه‌ای و رایگان را به شما آموزش دهیم.

ویرایشگر vs code برای چه زبان‌های مورد استفاده قرار می گیرید؟

سوال مهمی که قبل شروع استفاده از vs code پیش می‌آید این است که آیا ‌می‌توان از vs code برای زبان برنامه‌نویسی که قرار است یاد بگیرم یا با آن کار می‌کنم، استفاده کنم ؟

تا آنجای که ما دیده‌ایم و کار کرده‌ایم شما تقریبا برای توسعه هر پروژه با هر زبان ‌برنامه‌ نویسی می‌توانید از ویرایشگر کد vs code استفاده کنید و محدودیتی برای این موضوع وجود ندارد.

البته این کاملا طبیعی است، اما چرا ؟ از آنجایی که vscode اوپن سورس است توسط برنامه‌نویسان زیادی توسعه داده می‌شود و علاقه‌مندان به زبان‌های مختلف برای راحت‌تر استفاده کردن از زبان برنامه نویسی خود در vscode افزونه‌های مختلفی می‌نویسند که کار را برای افراد دیگر بسیار ساده‌تر می‌کند.

مشاهده ادامه مطلب

سوالات متداول

پیش‌نیاز یادگیری vs code چیست ؟

خبر خوب این است که شما برای آموزش vs code به هیچگونه پیش‌نیازی، نیاز ندارید. یعنی می‌توانید با خیالی راحت از جلسه اول آموزش vs code، یادگیری آن را شروع کنید.

ویرایشگر vscode چقدر کاربردی است ؟

به جرئت می‌توان گفت که ویرایشگر vs code یکی از بهترین و کاربردی‌ترین ویرایشگر‌های حال حاضر در جهان است که خوشبختانه به دلیل رایگان بودن آن نیازی نیست که برای استفاده از آن هیچ هزینه‌ای را پرداخت کنید.

یادگیری vs code آسان است؟

یادگیری vscode از چیزی که فکرش را هم می‌کنید ساده‌تر است، مسئله مهتر از یادگیری این است که به درستی vscode را یاد بگیرید که در دوره آموزش vs code سعی ما این است که به شکل کامل، کاربردی و درست این ویرایشگر حرفه‌ای را قدم به قدم به شما آموزش دهیم.

آیا دوره آموزش vs code رایگان است؟

به دلیل اینکه استفاده درست از یک ویرایشگر حرفه‌ای می‌تواند به آینده کدنویسی شما بسیار زیاد کمک کند ما تصمیم گرفته‌ایم که کار با این ویرایشگر را به شکل کاملا رایگان به شما آموزش دهیم. تا بتوانیم در آینده شما نقشی هر چند کوچک داشته باشیم. 

در اصل می‌توان گفت، ما این را وظیفه‌ خود می‌دانیم که کار با این ویرایشگر را به همه آموزش دهیم.

با دیدن این دوره کامل vscode را یاد میگیریم؟

ما سعی کرده‌ایم که در دوره vs code این ویرایشگر را به شکل کامل و دقیق به شما آموزش دهیم به شکلی که محتوای این دوره به شکل مستقیم در استفاده از vscode برای شما نقش اساسی داشته باشد.

گواهی پایان دوره
گواهی پایان دوره (گواهی مشاهده آنلاین)
دوره را به شکل آنلاین و کامل مشاهده کنید.
این گواهی رایگان است و تنها با مشاهده کامل دوره برای شما فعال می‌شود.
تایید فنی مهارت (گواهی کسب مهارت)
قابلیت تایید فنی کسب مهارت برای این دوره هنوز فعال نشده. (به زودی فعال خواهد شد)

توجه مهم : در صورتی که نیاز دارید توضیحات بیشتری در مورد گواهی پایان دوره راکت کسب کنید، وارد صفحه "گواهی پایان دوره راکت چیست؟" شوید، توضیحات تکمیلی در این صفحه وجود دارد که برای درک بهتر گواهی پایان دوره به شما کمک خواهد کرد.

دیدگاه‌ها و پرسش‌ها

برای ارسال دیدگاه لازم است، ابتدا وارد سایت شوید.

در حال دریافت نظرات از سرور، لطفا منتظر بمانید

در حال دریافت نظرات از سرور، لطفا منتظر بمانید

قیمت دوره رایگان
وضعیت دوره تکمیل ضبط
زمان کل دوره 03:09:54
تعداد قسمت‌ها 14
نوع دسترسی رایگان
امتیاز دوره‌
خیلی بد
بد
متوسط
خوب
عالی
4.59 از 39 رای

تا زمانی که این دوره رایگان باشد، شما بصورت کامل به این دوره دسترسی دارید.
آفلاین
user-avatar
مدرس دوره حسام موسوی

اول داستان، طراح گرافیک بودم و ۲ سالی به عنوان طراح مشغول بودم، بعد به برنامه‌نویسی علاقمند شدم و الان بیشتر از ۱۰ ساله که عاشق کدزنی و چالش‌های پروژه‌های مختلفم. به تدریس علاقه خاصی دارم و دوست دارم...

مشاهده پروفایل حسام موسوی

گفتگو‌ برنامه نویسان

بخشی برای حل مشکلات برنامه‌نویسی و مباحث پیرامون آن وارد شو

دوره‌های پیشنهادی

آموزش GraphQl

در دوره آموزش graphql ما سعی کرده‌ایم به شکل قدم به قدم graphql را به شکل کامل و کاربردی به شما آموزش دهیم.

ساخت Api با Laravel و GraphQl

در دوره آموزش graphql در لاراول ما سعی داریم روش استفاده از graphql را به شکل کامل در لاراول ( laravel ) به شما آموزش دهیم.

آموزش webpack

در دوره آموزش وب پک سعی داریم قدم به قدم صفر تا صد این ابزار باندل را به شما آموزش دهیم. آموزش webpack سعی دارد شما را به شکل کامل با webpack آشنا کند...