آموزش جاوااسکریپت

تعداد شرکت کنندگان 312 نفر
قیمت دوره 99,000 تومان
وضعیت دوره تکمیل ضبط
زمان کل دوره 07:42:55
تعداد قسمت‌ها 34
نوع دسترسی نقدی یا عضویت ویژه
امتیاز دوره‌
خیلی بد
بد
متوسط
خوب
عالی
4.71 از 94 رای

عضو ویژه شوید و به شکل آنلاین و رایگان مشاهده کنید یا نقدی خریداری کنید تا بتوانید دانلود کنید.
دسترسی رایگان برای اعضای ویژه

دوره آموزش جاوا اسکریپت قدم ابتدایی یادگیری جاوا اسکریپت در چارت مهارت یادگیری جاوا اسکریپت محسوب می‌شود و ما قصد داریم در قدم ابتدایی شما را با موارد مختلفی از جاوا اسکریپت آشنا کنیم و مسیر شما برای ورود به دنیای بزرگ جاوا‌ اسکریپت را هموار کنیم.

جاوا اسکریپت چیست؟

ابتدایی‌ترین سوال این است که جاوا اسکریپت چیست ؟ و چه کاری انجام می‌دهد؟ اگر هیچ درکی از این موضوع ندارید باید گفت جاوا اسکریپت را می‌توان به عنوان یک زبان برنامه‌نویسی همه فن حریف شناخت که با استفاده از آن شما می توانید هم بخش ظاهر وبسایت خود و هم بخش backend سایت خود را با آن توسعه دهید.

در این قدم از آموزش جاوا اسکریپت شما برای آنکه بتوانید در بخش frontend یا backend کار کنید ابتدا باید به درستی خود جاوا اسکریپت را یاد بگیرید و دقیقا هدف ما در اینجا این است که مقدمات جاوا اسکریپت را به شکل کامل و جامع به شما آموزش دهیم.

پیش‌نیاز یادگیری جاوا اسکریپت ؟

در ابتدا باید برای خودتان مشخص کنید که تصمیم شما از یادگیری جاوا اسکریپت چیست ؟ اگر تصمیم دارید با آموزش جاوا اسکریپت تبدیل به یک frontend کار شوید قطعا نیاز است برای یادگیری جاوا اسکریپت ابتدا HTML را به شکل کامل یاد بگیرید و مقداری هم css بلد باشید.

اما اگر تنها تصمیم دارید که در سمت backend از جاوا اسکریپت استفاده کنید می‌توانید این دو مورد را نادیده بگیرید، البته پیشنهاد ما برای شما این است که جدایی از تصمیم شما برای Frontend یا Backend در ابتدا HTML را یاد بگیرید و مقداری هم با css آشنایی داشته باشید تا بتوانید در آینده بدونه مشکل از جاوا اسکرپیت در قسمتی که مورد نظراتان است استفاده کنید.

اگر با HTML و CSS آشنا نیستید می‌تواند از طریق گام‌های یادگیری طراحی وب این دو را به شکل کاملا رایگان آموزش ببینید.

چرا باید جاوا اسکریپت یاد گرفت ؟

در حال حاضر اگر شما تصمیم دارید یک طراح و برنامه‌نویس وب شوید بدونه شک نیاز به آموزش جاوا اسکریپت دارید.

امروزه به واسطه کتابخانه‌ها و فریمورک‌های مختلف و بسیار زیادی جاوا اسکریپت می‌تواند وبسایت‌های با ظاهر پیشرفته و بسیار کاربردی ایجاد کرد که البته برای این موضوع در ابتدا شما باید جاوا اسکریپت را فرا بگیرید.

برای اینکه این موضوع برای شما ملموس‌تر شود تنها کافی است که سری به وبسایت‌های فریلنسری و کاریابی در ایران و جهان بزنید، قطعا به سرعت متوجه خواهید شد که به چه میزانی جاوا اسکریپت در دنیا خواهان دارد و اگر شما بتوانید در این حوزه به یک حرفه‌ای تبدیل شوید، بدون شک کارهای زیادی برای انجام خواهید داشت.

آموزش جاوا اسکریپت از طریق راکت

یکی از ابتدایی‌ترین هدف‌های راکت در زمان راه‌اندازی شدن وبسایت آموزش کامل و کاربری جاوا اسکریپت بوده که ما در طی سالیان سعی کرده‌ایم که با قرار دادن دوره‌های مختلف و همچنین با به روز کردن محتوای دوره‌های جاوا اسکریپت شما را در این سطح به روز و حرفه‌ای نگه داریم.

ما در راکت به دوره‌های جاوا اسکریپت خود اعتماد بسیار زیادی داریم و اگر شما جز افرادی هستید که علاقمند به یادگیری جاوا اسکریپت هستید قطعا راکت در دوره‌های متفاوت می‌تواند به شما کمک کند تا به این سطح برسید و جاوا اسکریپت را به شکل کامل یاد بگیرید.

مشاهده ادامه مطلب

سوالات متداول

چقدر نیاز است جاوا اسکریپت یاد بگیریم؟

اگر قصد دارید در حوزه طراحی و برنامه‌نویسی وب فعالیت کنید قطعا باید بهش کل کامل کار با جاوا اسکریپت را یاد بگیرید، در طول دوره آموزش جاوا اسکریپت قصد داریم شما قدم ابتدایی یادگیری جاوا اسکریپت را بر دارید.

برای یادگیری جاوا اسکریپت چقدر زمان نیاز است؟

یادگیری جاوا اسکریپت تماما به شخص شما بستگی دارد هر چقدر که میزان بیشتری زمان در روز صرف یادگیری جاوا اسکریپت کنید در انتها می‌توانید به شکل ساده‌تری آن را یاد بگیرید، بنابراین به شما پیشنهاد می‌کنیم که به دنبال اینکه چقدر زمان برای یادگیری جاوا اسکریپت نیاز است، نباشید. 

به جای آن همین الان شروع به یادگیری جاوا اسکریپت کنید.

یادگیری جاوا اسکریپت آسان است؟

جاوا اسکرپیت یکی از زبان‌های نسبتا ساده برای یادگیری به حساب ‌می‌آید به این شکل که شما می توانید با صرف زمان کوتاه کار با این زبان را یاد بگیریم. ما در طول دوره آموزش جاوا اسکریپت سعی داریم که این زبان را به روشی درست به شما آموزش دهیم.

جاوا اسکریپت زبان Frontend یا Backend ؟

جاوا اسکریپت یک زبان همه فن حریف است شما می‌توانید با یادگیری جاوا اسکریپت هم سمت Frontend یک وبسایت را شکل دهید و هم سمت Backend آن وبسایت را.

گواهی پایان دوره
گواهی پایان دوره (گواهی مشاهده آنلاین)
دوره را به شکل آنلاین و کامل مشاهده کنید.
این گواهی رایگان است و تنها با مشاهده کامل دوره برای شما فعال می‌شود.
تایید فنی مهارت (گواهی کسب مهارت)
قابلیت تایید فنی کسب مهارت برای این دوره هنوز فعال نشده. (به زودی فعال خواهد شد)

توجه مهم : در صورتی که نیاز دارید توضیحات بیشتری در مورد گواهی پایان دوره راکت کسب کنید، وارد صفحه "گواهی پایان دوره راکت چیست؟" شوید، توضیحات تکمیلی در این صفحه وجود دارد که برای درک بهتر گواهی پایان دوره به شما کمک خواهد کرد.

جلسات دوره

دیدگاه‌ها و پرسش‌ها

برای ارسال دیدگاه لازم است، ابتدا وارد سایت شوید.

در حال دریافت نظرات از سرور، لطفا منتظر بمانید

در حال دریافت نظرات از سرور، لطفا منتظر بمانید

تعداد شرکت کنندگان 312 نفر
قیمت دوره 99,000 تومان
وضعیت دوره تکمیل ضبط
زمان کل دوره 07:42:55
تعداد قسمت‌ها 34
نوع دسترسی نقدی یا عضویت ویژه
امتیاز دوره‌
خیلی بد
بد
متوسط
خوب
عالی
4.71 از 94 رای

عضو ویژه شوید و به شکل آنلاین و رایگان مشاهده کنید یا نقدی خریداری کنید تا بتوانید دانلود کنید.
دسترسی رایگان برای اعضای ویژه
آفلاین
user-avatar
مدرس دوره حسام موسوی

اول داستان، طراح گرافیک بودم و ۲ سالی به عنوان طراح مشغول بودم، بعد به برنامه‌نویسی علاقمند شدم و الان بیشتر از ۱۰ ساله که عاشق کدزنی و چالش‌های پروژه‌های مختلفم. به تدریس علاقه خاصی دارم و دوست دارم...

مشاهده پروفایل حسام موسوی

گفتگو‌ برنامه نویسان

بخشی برای حل مشکلات برنامه‌نویسی و مباحث پیرامون آن وارد شو

دوره‌های پیشنهادی

آموزش node.js

در دوره آموزش node.js ( نود جی اس ) ما سعی می‌کنیم node.js را به شکل کاربردی و مفصل و به شکل عمیق به شما آموزش دهیم

Unit Test در جاوااسکریپت

در قالب این دوره آموزش تست نویسی در جاوا اسکریپت قصد داریم به شکل کامل و جامع روش نوشتن تست‌های مختلف برای پروژ‌های جاوا اسکریپت را به شما آموزش دهیم.

آموزش reactjs

آموزش reactjs راکت به شما کمک می‌کند به شکل جامع react را یاد بگیرید و در پروژه‌های frontend خود از react استفاده کنید و سایت‌های spa بسازید

آموزش انگولار

در دوره آموزش انگولار ما سعی داریم به شما کمک کنیم angular را ساده و قدم به قدم به شکل کامل و با جزئیات یاد بگیرید.

آموزش typescript

در دوره آموزش تایپ اسکریپت ما سعی داریم قدم به قدم و به شکل کامل تایپ اسکریپت ( typescript ) را به شما به شکل کامل آموزش دهیم

آموزش nextjs

دوره آموزش nextjs به شما کمک می‌کند ssr را برای react به سادگی راه ‌اندازی کنید و یک وبسایت با سئو مناسب با react بوجود آورید.