آموزش پروژه محور لاراول

آموزش لاراول آن هم با پروژه در یک آموزش پروژه محور لاراول یک شانس برای یادگیری بهتر و کاربردی‌تر لاراول محسوب می‌شود که در این دوره قصد اینکار را داریم.

آموزش پروژه محور لاراول

اشتراک گذاری:

توضیحات

هیچ آموزشی بهتر از آموزش‌های عملی و پروژه محور نیست. اما باید این نکته را به یاد بسپرید که لازمه برداشتن یک دوره آموزش محور داشتن دانش پایه‌ای از موضوعاتی‌ست که گفته خواهند شد. خب این دقیقا کاری‌ست که ما در وبسایت آموزشی راکت انجام داده‌ایم. یادگیری لاراول هیچگاه کار سختی نبوده اما این بدین معنا نیست که آن را دست کم بگیرید، بعد از یادگیری مباحث پایه‌ای لاراول از طریق وبسایت راکت، حال ما قصد داریم شما را با یک آموزش پروژه محور همراه کنیم که به شما کمک خواهد کرد تا درک درست‌تری از این فریمورک دوست‌داشتنی در دنیای واقعی پروژه‌ها پیدا کنید.

اما ابتدای کار شما نیاز دارید که به خوبی با فریمورک لاراول کار کرده و با مباحث پایه‌ای آن آشنایی داشته باشید چرا که در این دوره قرار نیست در رابطه با هر دستور و قطعه کدی که استفاده می‌شود توضیحات کاملی داده شود. بنابراین ابتدای کار دوره آموزشی رایگان لاراول را مشاهده کرده و سپس به این دوره بازگردید.


سرفصل‌های دوره آموزش پروژه محور لاراول

در زیر سعی می‌کنیم بخشی از سرفصل‌های مختلف این دوره را برای‌تان توضیح دهیم.

سیستم عضویت و ورود

در این بخش روش پیاده‌سازی سیستم عضویت و ورود را به شکلی برای‌تان توضیح می‌دهم که شما بتوانید در هر پروژه‌ای سیستم عضویت و ورود آن پروژه را به شکل صحیح و کاربردی پیاده‌سازی کنید.

احرازهویت دو مرحله‌ای

امینت‌ وبسایت‌ها این روز‌ها به شدت مهم شده است به شکلی که ضعف امنیتی در یک وبسایت می‌تواند فاجعه به بار بیاورد. در دوره آموزش پروژه محور لاراول و این بخش ما با پیاده‌سازی احرازهویت دو مرحله‌ای به شما آموزش می‌دهیم که چطور سیستم‌های عضویت و ورود امن‌تری را ایجاد کنید.

ری‌کپچا گوگل

امنیت فرم‌ها از دست ربات‌ها و هرزنامه‌ها بسیار مهم‌ است، گوگل ابزاری با عنوان reCaptcha در اختیار توسعه‌دهندگان قرار داده که با استفاده از آن می‌توانید از دست ربات‌ها خلاص شوید.

سیستم اطلاع رسانی - Notification

سیستم اطلاع رسانی در پروژه‌های مختلف می‌تواند میزان فعالیت کاربران را افزایش دهد این روز‌ها در ابزار‌های مختلف این سیستم را به شکل متداول مشاهده می‌کنیم. حالا در دوره آموزش پروژه محور لاراول سعی شده روش پیاده‌سازی این سیستم را به شکل کامل به شما آموزش دهیم.

مفاهیم هسته لاراول

درک هسته لاراول می‌تواند به استفاده درست از لاراول به شدت کمک کند در این دوره آموزشی ما شما را به شکل عمیقی با هسته لاراول آشنا خواهیم کرد.

پنل مدیریت

بدونه شک هر پروژه‌ای در سطح دنیا برای مدیریت نیاز به پنلی دارد، در این دوره سعی شده روش پیاده‌سازی پنل مدیریت به شکل صحیحی به شما آموزش داده شود.

تغییر ورژن لاراول

در صورت آپدیت شدن ورژن لاراول باید چه کرد؟ چطور می‌توانیم ورژن لاراول پروژه خود را کامل کنیم؟ در این بخش به شکل مفصل در مورد این موارد صحبت خواهد شد.

سیستم اجازه دسترسی

داشتن یک سیستم که به افراد مختلف اجازه دسترسی به بخش‌های مختلف سایت را دهد بسیار مهم و کاربردی است که در این دوره به شکل مفصلی روش پیاده‌سازی آن را فرا خواهیم گرفت.

سیستم احرازهویت با شماره موبایل

ورود با شماره موبایل این روزها به شدت کاربری و پر مخاطب شده ما هم از این مسئله آگاه هستیم و در این بخش روش پیاده‌سازی آن را به شما آموزش میدهیم.

محصولات، نظرات، دسته‌بندی‌ها و ویژگی‌ها

این بخش یکی از متداول‌ترین بخش‌های هر پروژه است که بدون شک شما باید آن را به خوبی فرا بگیرید تا بتوانید در پروژه‌های مختلف چنین مواردی را به سادگی پیاده کنید.

بخش‌های بیشتر دیگری در این دوره وجود دارد که پیشنهاد می‌کنیم کمی به پایین اسکرول کنید تا بتوانید به شکل کامل با بخش‌های و قسمت‌های آن به شکل کامل آشنا شوید.

هدف نهایی دوره

هدف ما از ارائه دوره پروژه محور لاراول این است که شما بتوانید به صورت عملی کار با این فریمورک را به خوبی یاد بگیرید و بتوانید در پروژه‌های مختلف از آن‌ها استفاده کنید. مواردی که در این دوره پیاده سازی می‌شوند از جمله کاربردی‌ترین مواردی هستند که در بیشتر وبسایت‌ها و کسب و کارها مورد استفاده قرار می‌گیرند. 

سوالات متداول

?

چه پروژه‌‌هایی کار می‌شود؟

ما در طول دوره آموزش پروژه محور لاراول سعی کردیم بخش‌های پرتکرار پروژه‌های مختلف را پیاده‌سازی کنیم تا شما بتوانید در پروژه‌های مختلف خود، این موارد را ساده‌تر و بهتر در پروژه‌های خود پیاده کنید.

?

به آپدیت‌های دوره دسترسی داریم؟

بعد از تهیه دوره آموزش پروژه محور لاراول هر زمانی که جلسه جدیدی برای این دوره قرار بگیرد یا جلسه قبلی آپدیت شود، شما به شکل کامل به آن دسترسی خواهید داست. بدون محدودیت

?

آیا با این دوره لاراول را کامل فرا می‌گیریم ؟

لاراول بخش‌های بسیار زیادی دارد، ما سعی کرده‌ایم بخش‌های پرکاربرد در پروژه‌های مختلف را به شما آموزش دهیم و در طی این آموزش شما را با تحلیل ویژگی‌های مختلف یک پروژه آشنا کنیم تا در نهایت بتوانید آن چیزی که برای استفاده از لاراول در پیاده‌سازی پروژه‌های مختلف نیاز است را آموزش ببینید.

در پایان این دوره شما مهارت‌های زیر را کسب می‌کنید:

  • قدرت تحلیل پروژه 
  • استفاده از لاراول برای هر پروژه‌ای
  • پیاده‌سازی ویژگی‌های مختلف یک پروژه که تا الان پیاده‌ نکرده‌اید
  • استفاده از امکانات مختلف لاراول در جای مناسب
?

این دوره با چه ورژنی از لاراول است؟

ما سعی کردیم در دوره آموزش پروژه محور لاراول از آخرین ورژن لاراول استفاده کنیم و هر زمان لاراول ورژن خود را افزایش داد به واسطه ورژن مورد نظر ما هم تغییراتی را در دوره انجام دهیم تا همیشه دوره‌ای به روز و کاربردی را داشته باشیم . برای همین شما بدونه نگرانی میتوانید این دوره را مورد استفاده قرار دهید.

?

آیا شرکت در این دوره ضروری است؟

پس از آنکه به خوبی با ویژگی‌های لاراول آشنا شدید حال نیاز است تا در فرایند پیاده‌سازی ویژگی‌های مختلف از لاراول استفاده کنید. برای این موضوع ما دوره آموزش پروژه محور لاراول را ایجاد کرده‌ایم و در نتیجه شرکت در آن بسیار ضروری است. 

گارانتی بازگشت وجه

برای آنکه به شما اطمینان دهیم، که ما از محتوای دوره‌های خود ۱۰۰ درصد مطمئن هستیم، برای این دوره گارانتی بازگشت وجه قرار داده‌ایم و این به این معنی است که اگر شما محتوای این دوره را به شکل کامل مشاهده کنید، اما نتیجه‌ای که به شما قول دادیم را دریافت نکنید ۱۰۰ درصد مبلغ پرداختی شما را برگشت خواهیم زد.

مراحل و فرایند گارانتی

جلسات دوره

بخش سوم احرازهویت دو مرحله‌ای
بخش نهم سیستم اجازه دسترسی
بخش یازدهم محصولات، نظرات، دسته‌بندی‌ها و ویژگی‌ها
بخش دوازدهم سبد خرید و پرداخت
بخش سیزدهم آپلود فایل و تصاویر