آموزش پروژه محور لاراول

تعداد شرکت کنندگان 767 نفر
قیمت دوره 279,000 تومان
وضعیت دوره تکمیل ضبط
زمان کل دوره 36:13:31
تعداد قسمت‌ها 165
نوع دسترسی نقدی
امتیاز دوره‌
خیلی بد
بد
متوسط
خوب
عالی
4.71 از 95 رای

این دوره توسط اعضای ویژه قابل دسترس نیست، تنها به شکل نقدی می‌توانید این دوره را تهیه کنید

آموزش لاراول یکی از مباحث پرمخاطب این روز‌های دنیای برنامه‌نویسی است. حالا در این دوره یعنی آموزش پروژه محور لاراول ما سعی داریم لاراول را در قالب پروژه‌های مختلف به شما آموزش دهیم.

یادگیری لاراول در قالب پروژه می‌تواند به شما کمک کند قدرت تحلیل و حل مسئله‌ خود را بهبود ببخشید و خود را آماده پیاده‌سازی پروژه‌های واقعی کنید

سرفصل‌های دوره آموزش پروژه محور لاراول

در زیر سعی میکنیم بخشی از سرفصل‌های مختلف این دوره را برایتان توضیح دهیم.

سیستم عضویت و ورود

در این بخش روش پیاده‌سازی سیستم عضویت و ورود را به شکلی برایتان توضیح میدهم که شما بتوانید در هر پروژه‌ای سیستم عضویت و ورود آن پروژه را به شکل صحیح و کاربری پیاده‌سازی کنید.

احرازهویت دو مرحله‌ای

امینت‌ وبسایت‌ها این روز‌ها به شدت مهم شده است به شکلی که ضعف امنیتی در یک وبسایت می‌تواند فاجع به بار بیاورد. در دوره آموزش پروژه محور لاراول و این بخش ما با پیاده‌سازی احرازهویت دو مرحله‌ای به شما آموزش می‌دهیم که چطور سیستم‌های عضویت و ورود امنت‌تری را ایجاد کنید.

ری‌کپچا گوگل

امنیت فرم‌ها از دست ربات‌ها و هرزنامه‌ها بسیار مهم‌ است، گوگل ابزاری با عنوان recpatcha در اختیار توسعه‌دهندگاه قرار داده که با استفاده از آن میتوانید از دست ربات‌ها خلاص شوید.

سیستم اطلاع رسانی - Notification

سیستم اطلاع رسانی در پروژه‌های مختلف می‌تواند میزان فعالیت کاربران را افزایش دهد این روز‌ها در ابزار‌های مختلف این سیستم را به شکل متداول مشاهده میکنیم. حالا در دوره آموزش پروژه محور لاراول سعی شده روش پیاده‌سازی این سیستم را به شکل کامل به شما آموزش دهیم.

مفاهیم هسته لاراول

درک هسته لاراول می‌تواند به استفاده درست از لاراول به شدت کمک کند در دوره آموزش لاراول ما شما را به شکل عمیقی با هسته لاراول آشنا خواهیم کرد.

پنل مدیریت

بدونه شک هر پروژه‌ای در سطح دنیا برای مدیریت نیاز به پنلی دارد در این دوره سعی شده روش پیاده‌سازی پنل مدیریت به شکل صحیحی به شما آموزش داده شود.

تغییر ورژن لاراول

در صورت آپدیت شدن ورژن لاراول باید چه کرد ؟ چطور می‌توانیم ورژن لاراول پروژه خود را کامل کنیم ؟ در این بخش به شکل مفصل در مورد این موارد صحبت خواهد شد.

سیستم اجازه دسترسی

داشتن یک سیستم که به افراد مختلف اجازه دسترسی به بخش‌های مختلف سایت را دهد بسیار مهم و کاربردی است که در این دوره به شکل مفصلی روش پیاده‌سازی آن را فرا خواهیم گرفت.

سیستم احرازهویت با شماره موبایل

ورود با شماره موبایل این روزها به شدت کاربری و پر مخاطب شده ما هم از این مسئله آگاه هستیم و در این بخش روش پیاده‌سازی آن را به شما آموزش میدهیم.

محصولات، نظرات، دسته‌بندی‌ها و ویژگی‌ها

این بخش یکی از متداول‌ترین بخش‌های هر پروژه است که بدون شک شما باید آن را به خوبی فرابگیرید تا بتوانید در پروژه‌های مختلف چنین مواردی را به سادگی پیاده کنید.

و ....

بخش‌های بیشتر دیگری در این دوره وجود دارد که پیشنهاد میکنیم کمی به پایین اسکرول کنید تا بتوانید به شکل کامل با بخش‌های و قسمت‌های آن به شکل کامل آشنا شوید.

مشاهده ادامه مطلب

سوالات متداول

چه پروژه‌ای کار می‌شود؟

ما در طول دوره آموزش پروژه محور لاراول سعی کردیم بخش‌های پرتکرار پروژه‌های مختلف را پیاده‌سازی کنیم تا شما بتوانید در پروژه‌های مختلف خود، این موارد را ساده‌تر و بهتر در پروژه‌های خود پیاده کنید.

به آپدیت‌های دوره دسترسی داریم؟

بعد از تهیه دوره آموزش پروژه محور لاراول هر زمانی که جلسه جدیدی برای این دوره قرار بگیرد یا جلسه قبلی آپدیت شود، شما به شکل کامل به آن دسترسی خواهید داست. بدون محدودیت

آیا با این دوره لاراول را کامل فرا میگیریم ؟

لاراول بخش‌های بسیار زیادی دارد، ما سعی کرده‌ایم بخش‌های پرکاربرد در پروژه‌های مختلف را به شما آموزش دهیم و در طی این آموزش شما را با قدر تحلیل ویژگی‌های مختلف یک پروژه آشنا کنیم تا در نهایت بتوانید آن چیزی که برای استفاده از لاراول برای پیاده‌سازی پروژه‌های مختلف نیاز است را آموزش ببینید.

در پایان این دوره شما مهارت‌های زیر را کسب می‌کنید:

  • قدرت تحلیل پروژه 
  • استفاده از لاراول برای هر پروژه‌ای
  • پیاده‌سازی ویژگی‌های مختلف یک پروژه که تا الان پیاده‌ نکرده‌اید
  • استفاده از امکانات مختلف لاراول در جای مناسب
این دوره با چه ورژنی از لاراول است؟

ما سعی کردیم در دوره آموزش پروژه محور لاراول از آخرین ورژن لاراول استفاده کنیم و هر زمان لاراول ورژن خود را افزایش داد به واسطه ورژن مورد نظر ما هم تغییراتی را در دوره انجام دهیم تا همیشه دوره‌ای به روز و کاربردی را داشته باشیم . برای همین شما بدونه نگرانی میتوانید این دوره را مورد استفاده قرار دهید.

گواهی پایان دوره
گواهی پایان دوره (گواهی مشاهده آنلاین)
دوره را به شکل آنلاین و کامل مشاهده کنید.
این گواهی رایگان است و تنها با مشاهده کامل دوره برای شما فعال می‌شود.
تایید فنی مهارت (گواهی کسب مهارت)
قابلیت تایید فنی کسب مهارت برای این دوره هنوز فعال نشده. (به زودی فعال خواهد شد)

توجه مهم : در صورتی که نیاز دارید توضیحات بیشتری در مورد گواهی پایان دوره راکت کسب کنید، وارد صفحه "گواهی پایان دوره راکت چیست؟" شوید، توضیحات تکمیلی در این صفحه وجود دارد که برای درک بهتر گواهی پایان دوره به شما کمک خواهد کرد.

جلسات دوره
مقدمات
مفاهیم هسته لاراول
محصولات، نظرات، دسته‌بندی‌ها و ویژگی‌ها
سبد خرید و پرداخت
آپلود فایل و تصاویر
ماژولار کردن پروژه
جستجو پیشرفته

دیدگاه‌ها و پرسش‌ها

برای ارسال دیدگاه لازم است، ابتدا وارد سایت شوید.

در حال دریافت نظرات از سرور، لطفا منتظر بمانید

در حال دریافت نظرات از سرور، لطفا منتظر بمانید

تعداد شرکت کنندگان 767 نفر
قیمت دوره 279,000 تومان
وضعیت دوره تکمیل ضبط
زمان کل دوره 36:13:31
تعداد قسمت‌ها 165
نوع دسترسی نقدی
امتیاز دوره‌
خیلی بد
بد
متوسط
خوب
عالی
4.71 از 95 رای

این دوره توسط اعضای ویژه قابل دسترس نیست، تنها به شکل نقدی می‌توانید این دوره را تهیه کنید
آفلاین
user-avatar
مدرس دوره حسام موسوی

اول داستان، طراح گرافیک بودم و ۲ سالی به عنوان طراح مشغول بودم، بعد به برنامه‌نویسی علاقمند شدم و الان بیشتر از ۱۰ ساله که عاشق کدزنی و چالش‌های پروژه‌های مختلفم. به تدریس علاقه خاصی دارم و دوست دارم...

مشاهده پروفایل حسام موسوی

گفتگو‌ برنامه نویسان

بخشی برای حل مشکلات برنامه‌نویسی و مباحث پیرامون آن وارد شو

دوره‌های پیشنهادی

آموزش پروژه محور Vuex

در طول دوره آموزش vuex ما سعی داریم به شکل پروژه محور روش کار با vuex برای مدیریت کردن بر روی state های داخل vue را به شما آموزش دهیم.

آموزش پروژه محور جاوا اسکریپت

در دوره پروژه‌های جاوااسکریپت ما سعی کرده‌ایم جاوااسکریپت را در قالب پروژه‌های بزرگ و کوچک، ساده و پیشرفته به شما آموزش دهیم.

ساخت یک وبسایت آموزشی (فروشگاهی) با Nodejs

در طول دوره آموزش پروژه محور node.js ما سعی داریم در قالب یک پروژه فروشگاهی روش کار با node.js را به شکل کامل‌تری به شما آموزش دهیم.

آموزش پروژه محور React Native

در طی دوره آموزش react native به شکل پروژه‌ محور و کامل این فریمورک react را به شما آموزش خواهم داد تا بتوانید با استفاده از آن اپلیکیشن خود را بسازید...

آموزش پروژه محور bootstrap 4

دوره آموزش بوت استرپ (bootstrap) به شما کمک می‌کند تا به شکل پروژه محور کار با بوت استرپ را یاد بگیرید و از آن برای طراحی وب استفاده کنید.

آموزش electron.js - پروژه محور و جامع

در طی دوره آموزش electron.js (الکترون) ما سعی داریم به شکل کامل و پروژه محور کار با فریمورک electron را به شما آموزش دهیم.