آموزش پروژه محور لاراول

برای دسترسی به این دوره نیاز است بصورت نقدی این دوره را خریداری کنید و این دوره بخشی از دوره های اعضای ویژه نمیباشد

تعداد شرکت کنندگان 611 نفر
قیمت دوره 259000 تومان
وضعیت دوره تکمیل شده
زمان کل دوره 36:13:31
تعداد قسمت‌ها 165
نوع دسترسی نقدی
امتیاز دوره‌
4.77 از 69 رای

آموزش لاراول یکی از مباحث پرمخاطب این روز‌های دنیای برنامه‌نویسی است. حالا در این دوره یعنی آموزش پروژه محور لاراول ما سعی داریم لاراول را در قالب پروژه‌های مختلف به شما آموزش دهیم.

یادگیری لاراول در قالب پروژه می‌تواند به شما کمک کند قدرت تحلیل و حل مسئله‌ خود را بهبود ببخشید و خود را آماده پیاده‌سازی پروژه‌های واقعی کنید

سرفصل‌های دوره آموزش پروژه محور لاراول

در زیر سعی میکنیم بخشی از سرفصل‌های مختلف این دوره را برایتان توضیح دهیم.

سیستم عضویت و ورود

در این بخش روش پیاده‌سازی سیستم عضویت و ورود را به شکلی برایتان توضیح میدهم که شما بتوانید در هر پروژه‌ای سیستم عضویت و ورود آن پروژه را به شکل صحیح و کاربری پیاده‌سازی کنید.

احرازهویت دو مرحله‌ای

امینت‌ وبسایت‌ها این روز‌ها به شدت مهم شده است به شکلی که ضعف امنیتی در یک وبسایت می‌تواند فاجع به بار بیاورد. در دوره آموزش پروژه محور لاراول و این بخش ما با پیاده‌سازی احرازهویت دو مرحله‌ای به شما آموزش می‌دهیم که چطور سیستم‌های عضویت و ورود امنت‌تری را ایجاد کنید.

ری‌کپچا گوگل

امنیت فرم‌ها از دست ربات‌ها و هرزنامه‌ها بسیار مهم‌ است، گوگل ابزاری با عنوان recpatcha در اختیار توسعه‌دهندگاه قرار داده که با استفاده از آن میتوانید از دست ربات‌ها خلاص شوید.

سیستم اطلاع رسانی - Notification

سیستم اطلاع رسانی در پروژه‌های مختلف می‌تواند میزان فعالیت کاربران را افزایش دهد این روز‌ها در ابزار‌های مختلف این سیستم را به شکل متداول مشاهده میکنیم. حالا در دوره آموزش پروژه محور لاراول سعی شده روش پیاده‌سازی این سیستم را به شکل کامل به شما آموزش دهیم.

مفاهیم هسته لاراول

درک هسته لاراول می‌تواند به استفاده درست از لاراول به شدت کمک کند در دوره آموزش لاراول ما شما را به شکل عمیقی با هسته لاراول آشنا خواهیم کرد.

پنل مدیریت

بدونه شک هر پروژه‌ای در سطح دنیا برای مدیریت نیاز به پنلی دارد در این دوره سعی شده روش پیاده‌سازی پنل مدیریت به شکل صحیحی به شما آموزش داده شود.

تغییر ورژن لاراول

در صورت آپدیت شدن ورژن لاراول باید چه کرد ؟ چطور می‌توانیم ورژن لاراول پروژه خود را کامل کنیم ؟ در این بخش به شکل مفصل در مورد این موارد صحبت خواهد شد.

سیستم اجازه دسترسی

داشتن یک سیستم که به افراد مختلف اجازه دسترسی به بخش‌های مختلف سایت را دهد بسیار مهم و کاربردی است که در این دوره به شکل مفصلی روش پیاده‌سازی آن را فرا خواهیم گرفت.

سیستم احرازهویت با شماره موبایل

ورود با شماره موبایل این روزها به شدت کاربری و پر مخاطب شده ما هم از این مسئله آگاه هستیم و در این بخش روش پیاده‌سازی آن را به شما آموزش میدهیم.

محصولات، نظرات، دسته‌بندی‌ها و ویژگی‌ها

این بخش یکی از متداول‌ترین بخش‌های هر پروژه است که بدون شک شما باید آن را به خوبی فرابگیرید تا بتوانید در پروژه‌های مختلف چنین مواردی را به سادگی پیاده کنید.

و ....

بخش‌های بیشتر دیگری در این دوره وجود دارد که پیشنهاد میکنیم کمی به پایین اسکرول کنید تا بتوانید به شکل کامل با بخش‌های و قسمت‌های آن به شکل کامل آشنا شوید.

دیدن ادامه مطلب

سوالات متداول

چه پروژه‌ای کار می‌شود؟

ما در طول دوره آموزش پروژه محور لاراول سعی کردیم بخش‌های پرتکرار پروژه‌های مختلف را پیاده‌سازی کنیم تا شما بتوانید در پروژه‌های مختلف خود، این موارد را ساده‌تر و بهتر در پروژه‌های خود پیاده کنید.

به آپدیت‌های دوره دسترسی داریم؟

بعد از تهیه دوره آموزش پروژه محور لاراول هر زمانی که جلسه جدیدی برای این دوره قرار بگیرد یا جلسه قبلی آپدیت شود، شما به شکل کامل به آن دسترسی خواهید داست. بدون محدودیت

آیا با این دوره لاراول را کامل فرا میگیریم ؟

لاراول بخش‌های بسیار زیادی دارد، ما سعی کرده‌ایم بخش‌های پرکاربرد در پروژه‌های مختلف را به شما آموزش دهیم و در طی این آموزش شما را با قدر تحلیل ویژگی‌های مختلف یک پروژه آشنا کنیم تا در نهایت بتوانید آن چیزی که برای استفاده از لاراول برای پیاده‌سازی پروژه‌های مختلف نیاز است را آموزش ببینید.

در پایان این دوره شما مهارت‌های زیر را کسب می‌کنید:

  • قدرت تحلیل پروژه 
  • استفاده از لاراول برای هر پروژه‌ای
  • پیاده‌سازی ویژگی‌های مختلف یک پروژه که تا الان پیاده‌ نکرده‌اید
  • استفاده از امکانات مختلف لاراول در جای مناسب
این دوره با چه ورژنی از لاراول است؟

ما سعی کردیم در دوره آموزش پروژه محور لاراول از آخرین ورژن لاراول استفاده کنیم و هر زمان لاراول ورژن خود را افزایش داد به واسطه ورژن مورد نظر ما هم تغییراتی را در دوره انجام دهیم تا همیشه دوره‌ای به روز و کاربردی را داشته باشیم . برای همین شما بدونه نگرانی میتوانید این دوره را مورد استفاده قرار دهید.

بخش اول
مقدمات
رایگان 09:10
بخش ششم
مفاهیم هسته لاراول
برای دسترسی به این دوره نیاز است بصورت نقدی این دوره را خریداری کنید و این دوره بخشی از دوره های اعضای ویژه نمیباشد

تعداد شرکت کنندگان 611 نفر
قیمت دوره 259000 تومان
وضعیت دوره تکمیل شده
زمان کل دوره 36:13:31
تعداد قسمت‌ها 165
نوع دسترسی نقدی
امتیاز دوره‌
4.77 از 69 رای

با خرید این دوره یک کد تخفیف ۱۵ درصدی برای تهیه هاست و سرویس‌های دیگر از ایران سرور دریافت خواهید کرد.
نیاز به توضیح بیشتر داری؟
آنلاین
user-avatar
مدرس دوره حسام موسوی

اول داستان، طراح گرافیک بودم و ۲ سالی به عنوان طراح مشغول بودم، بعد به برنامه‌نویسی علاقمند شدم و الان بیشتر از ۱۰ ساله که عاشق کدزنی و چالش‌های پروژه‌های مختلفم. به تدریس علاقه خاصی دارم و دوست دارم دانشی که در این راه بدست آوردم را در اختیار دیگران هم قرار بدم. 

سوالات و گفتگو‌ها

سوالات و گفتگو‌ها

اگر سوال و مشکلی یا حتی بحثی در یکی از حوزه‌های برنامه‌نویسی دارید این بخش به شما کمک ویژه‌ای خواهد کرد

دورهای پیشنهادی

مشاهده همه دوره ها
آشنایی با امکانات جدید لاراول 6

آشنایی با امکانات جدید لاراول 6

در دوره آشنایی با امکانات لاراول ۶ ما سعی می‌کنیم شما را با امکاناتی که در لاراول ۶ اضافه شده به شکل کامل و رایگان آشنا کنیم

ساخت Api با Laravel و GraphQl

ساخت Api با Laravel و GraphQl

در دوره آموزش graphql در لاراول ما سعی داریم روش استفاده از graphql را به شکل کامل در لاراول ( laravel ) به شما آموزش دهیم.

دسترسی رایگان برای اعضای ویژه
ساخت Restful Api با Laravel و Lumen

ساخت Restful Api با Laravel و Lumen

در طول دوره آموزش api نویسی لاراول به شما آموزش می‌دهیم که چطور api مورد نظر خود را با استفاده از laravel و lumen ایجاد و استفاده کنید.

آشنایی با امکانات جدید لاراول 5.4

آشنایی با امکانات جدید لاراول 5.4

در همین ابتدای این دوره باید بگم کسانی میتونن این دوره رو مشاهده کنند که با لاراول آشنا باشن پس اگر هنوز نمی دونید که لاراول چطور کار میکنه ، لطف ابتد...

دیدگاه‌ها و پرسش‌ها

برای ارسال نظر لازم است ابتدا وارد سایت شوید
در حال دریافت نظرات از سرور، لطفا منتظر بمانید