آموزش گیت و گیت هاب

تا زمانی که این دوره رایگان است شما بصورت کامل به این دوره دسترسی دارید

قیمت دوره رایگان
وضعیت دوره تکمیل شده
زمان کل دوره 03:13:14
تعداد قسمت‌ها 10
نوع دسترسی رایگان
امتیاز دوره‌
4.48 از 27 رای

آموزش گیت (git) دوره‌ای است که در قالب آن ما روش استفاده از ابزاری بسیار پرکاربرد و ضروری را به شکل کامل به شما آموزش می‌دهیم.

امروزه کسی که کار با git را بلد نباشد عملا اسم برنامه‌نویس را نباید روی خودش قرار دهد یادگیری git از هر چیزی در زمان حاضر مهم‌تر است.

گیت (git) چیست‌؟

برای آنکه متوجه شوید که گیت (git) چیست و چه کاربردی برای شما دارد برای چند لحظه تصور کنید در حال پیاده سازی پروژه‌ای هستید که برای کنترل پروژه و داشتن بک آپ مجبور هستید که در هر ساعت یک نسخه متفاوت از پروژه خود را کپی کرده و در قسمت دیگری قرار دهید.

یا تصور کنید با چند نفر از دوستانتان در حال کار بر روی پروژه مشترکی هستید که هر کدام یک نسخه از کدهای پروژه را دارند، در پایان روز باید با کپی و پیست کردن کدهای پروژه را با هم ترکیب کنند که اگر این کار به شکل دستی انجام شود به زمان بسیار زیادی نیاز خواهد داشت.

گیت را می‌توان به عنوان یک ابزار کنترل پروژه به حساب آورد که در کنار کنترل به ما کمک می‌کند با دوستانمان به سادگی پروژه‌های خود را توسعه دهیم.

در طول دوره آموزش گیت (git) ما سعی داریم روش استفاده از این ابزار به شدت کاربردی که اعتقاد داریم هر شخصی که اسم خود را برنامه‌نویس میگذارد باید با آن آشنا باشید را به شکل کاربردی به شما آموزش دهیم.

برنامه ‌نویسی که با git کار نکند برنامه نویس نیست !

اینکه یک برنامه‌ نویس امروزه بدون استفاده از git پروژه‌ای را توسعه دهد بسیار ترسناک و عجیب است. استفاده از git مزیت‌های بسیار زیادی دارد، انقدر زیاد که نادیده گرفتن آن‌ها غیر ممکن است.

اگر برنامه‌نویسی هستید که تا حالا از گیت استفاده نکرده‌اید به شما قطعا پیشنهاد میکنم هر چه سریع‌تر دروه آموزش گیت (git) را مشاهده کنید و کار با این ابزار را یاد بگیرید چون در صورتی اینکه با git کار نکنید اصلا نمی‌توان شما را یک برنامه‌نویس به حساب آورد.

پیش نیاز دوره آموزش گیت (git)

برای مشاهده این دوره شما نیاز به هیچ پیش نیازی ندارید تنها نیاز به اشتیاق کافی برای یادگیری دارید که برای ما همین کافیست.

بنابراین می‌توانید با خیالی راحت و به شکل رایگان در سایت راکت ثبت نام کنید و این دوره را جلسه به جلسه مشاهده بفرمایید.

بعد از یادگیری گیت قطعا پیشنهاد می‌کنیم برای یادگیری کامل‌تر آن دوره آموزش مدیریت git و github را هم از سایت راکت مشاهده کنید تا بتوانید در قالب یک پروژه واقعی به شکل عملی‌تری گیت را یاد بگیرید.

دیدن ادامه مطلب

سوالات متداول

چرا گیت ؟

آموزش گیت امروزه مسئله بسیار مهمی است که هر برنامه‌نویسی باید به آن توجه کند، اگر کسی کار کدنویسی انجام می‌دهد اما هنوز از گیت استفاده نکرده متاسفانه باید گفت آن شخص اصلا برنامه‌نویس نیست.

استفاده از گیت می‌تواند : 

  • به کنترل ورژن‌های پروژه 
  • توسعه‌ تیمی پروژه‌ها
  • مدیریت شاخه‌های مختلف از پروژه
  • مشاهده تغییرات مختلف 
  • و... 

کمک بسیار زیادی کنید.

آیا گیت ارزش یادگیری دارد؟

بدونه شک بیشترین چیزی که امروز می‌توان گفت که قبل از هر چیزی ارزش یادگیری دارد، گیت (git) است. برای آن که بتوانید پروژه خود را به روشی بهتر و کارای توسعه دهید و کدهای آن را مدیریت کنید قطعا نیاز دارید که کار با git را یاد بگیرید.

آیا آموزش گیت (git) وبسایت راکت کافی است ؟

ما سعی کرده‌ایم در دوره آموزش گیت (git) قدم به قدم و با مثال‌های مختلف روش استفاده از گیت را به شکل کامل به شما آموزش دهیم. بنابراین می‌تواند گفت که شما بعد از مشاهده این دوره نیاز به مورد خاص دیگری ندارید و می‌توانید به سادگی از گیت در پروژه‌های خود استفاده کنید.

آموزش گیت سخت است؟

آموزش گیت کار سختی نیست و شما می‌توانید به سرعت در زمان کمی کار با این ابزار کاربردی را یاد بگیرید . البته در طی دوره سعی می‌کنیم به شکل مفصلی همه موارد آن را به شما قدم به قدم آموزش دهیم.

رایگان 13:17
رایگان 10:36
رایگان 23:50
رایگان 20:20
رایگان 29:32
رایگان 18:45
رایگان 20:45
رایگان 15:37
تا زمانی که این دوره رایگان است شما بصورت کامل به این دوره دسترسی دارید

قیمت دوره رایگان
وضعیت دوره تکمیل شده
زمان کل دوره 03:13:14
تعداد قسمت‌ها 10
نوع دسترسی رایگان
امتیاز دوره‌
4.48 از 27 رای

آفلاین
user-avatar
مدرس دوره حسام موسوی

اول داستان، طراح گرافیک بودم و ۲ سالی به عنوان طراح مشغول بودم، بعد به برنامه‌نویسی علاقمند شدم و الان بیشتر از ۱۰ ساله که عاشق کدزنی و چالش‌های پروژه‌های مختلفم. به تدریس علاقه خاصی دارم و دوست دارم دانشی که در این راه بدست آوردم را در اختیار دیگران هم قرار بدم. 

سوالات و گفتگو‌ها

سوالات و گفتگو‌ها

اگر سوال و مشکلی یا حتی بحثی در یکی از حوزه‌های برنامه‌نویسی دارید این بخش به شما کمک ویژه‌ای خواهد کرد

دورهای پیشنهادی

مشاهده همه دوره ها
اصول طراحی شی‌ گرا SOLID

اصول طراحی شی‌ گرا SOLID

در طی این دوره قصد داریم به شکل جامع اصول پنج گانه solid را به شکل کامل و با جزئیات به شما آموزش دهیم تا بتوانید از این اصول در پروژه‌های خود استفاده...

دسترسی رایگان برای اعضای ویژه
مدیریت پروژه های متن‌باز با git و github

مدیریت پروژه های متن‌باز با git و github

در طی دوره آموزش مدیریت git و github قصد داریم روش استفاده از git و github برای توسعه پروژه‌های متن باز را به شکل کامل به شما آموزش دهیم.

دسترسی رایگان برای اعضای ویژه
آموزش طراحی وب سایت

آموزش طراحی وب سایت

در طول دوره آموزش طراحی وب سایت به شما در قالب یک پروژه کامل آموزش می‌دهیم که چطور ظاهر یک وبسایت را از صفر تا ۱۰۰ به شکل کامل پیاده‌‌سازی کنیم.

دوره کار با phpstorm

دوره کار با phpstorm

JetBrains PhpStorm یک محیط توسعه‌ی زبان برنامه‌نویسی PHP بوده که بر پایه‌ی پلت‌فرم JetBrains IntelliJ IDEA طراحی شده است و تقریبا همه‌ی امکانات JetBra...

دیدگاه‌ها و پرسش‌ها

برای ارسال نظر لازم است ابتدا وارد سایت شوید
در حال دریافت نظرات از سرور، لطفا منتظر بمانید