آموزش React

تعداد شرکت کنندگان 428 نفر
قیمت دوره 159,000 تومان
وضعیت دوره تکمیل ضبط
زمان کل دوره 12:53:31
تعداد قسمت‌ها 86
نوع دسترسی نقدی یا عضویت ویژه
امتیاز دوره‌
خیلی بد
بد
متوسط
خوب
عالی
4.46 از 79 رای

عضو ویژه شوید و به شکل آنلاین و رایگان مشاهده کنید یا نقدی خریداری کنید تا بتوانید دانلود کنید.
دسترسی رایگان برای اعضای ویژه

در سال‌های اخیر میزان رشد و توسعه کتابخانه‌ها و فریمورک‌های جاوااسکریپتی بسیار افزایش یافته، به همین دلیل نیز حوزه‌های کاری که یک فرد می‌تواند در آن‌ها مشغول به کار شود نیز گسترش یافته و در نهایت باعث شده تا فرصت‌های شغلی زیادی ایجاد شود. در بین فریمورک‌های جاوااسکریپتی یکی از محبوب‌ترین گزینه‌هایی که می‌توانید پیدا کنید React است. دلیل آن نیز همه کاره بودن این فریمورک بوده، چرا که جدای از توسعه اپلیکیشن‌های مبتنی بر وب، توانایی ایجاد اپلیکیشن‌های موبایلی را نیز دارد. دوره آموزش Reactjs راکت به شما کمک می‌کند که کار با کتابخانه محبوب جاوااسکریپتی را به سادگی یاد بگیرید.

Reactjs چیست؟

Reactjs به عنوان یک ابزار جاوااسکریپتی با هدف ایجاد وبسایت‌های SPA شناخته می‌شود که شما با استفاده از آن می‌توانید خیلی راحت چنین وبسایت‌های ایجاد کنید. در دوره آموزش Reactjs ما سعی داریم شما را قدم به قدم با این ابزار جذاب آشنا کنیم و به شما یاد دهیم که چطور می‌توان از React برای ایجاد وبسایت‌های SPA استفاده کرد.

React یک کتابخانه است یا فریمورک؟

برای درک اینکه React یک کتابخانه است یا فریمورک در قدم اول شما باید مقداری با تعریف هر کدام از این دو آشنا باشید.

کتابخانه: مجموعه‌ای از کدها که برای هدف خاصی مورد استفاده قرار می‌گیرند.

فریمورک:‌ مجموعه‌ای از کتابخانه‌ها که با معماری خاصی در کنار هم قرار می‌گیرند.

احتمالا با خواندن تعریف هر کدام از این دو متوجه خواهید شد که تفاوت‌ این دو چیست. اما حالا ما در دوره آموزش Reactjs کار با یک کتابخانه را یاد می‌گیریم یا فریمورک را؟

در جواب این سوال باید گفت که React به تنهایی یک کتابخا‌نه است و با هدف ایجاد ظاهر یک وبسایت در قالب کدهای جاوااسکریپتی ایجاد شده اما زمانی که در کنار کتابخانه‌های دیگر قرار بگیرد شما می‌توانید از آن برای ایجاد وبسایت‌های SPA خود استفاده کنید.

برای یادگیری React.js باید چه چیزهایی را بدانیم؟

برای آموزش React شما قطعا باید با جاوااسکریپت آشنا باشید و با آن کار کرده باشید. بخاطر اینکه React یک کتابخانه جاوااسکریپتی محسوب می‌شود و عدم آشنایی با جاوااسکریپت مشکل اساسی در استفاده از React.js محسوب می‌شود. اگر تا الان جاوااسکریپت را هنوز یاد نگرفته‌اید پیشنهاد می‌کنیم در قدم اول دوره آموزش جاوااسکریپت را مشاهده کنید.

چرا باید React.js را از مجموعه راکت یاد بگیرید؟

ما در راکت سعی کرد‌ه‌ایم به شکل کامل و کاربردی کتابخانه Reactjs را برای ایجاد راحت‌تر وبسایت‌های SPA به شما آموزش دهیم.

در کنار آموزش اکثر سرفصل‌های این کتابخانه با مثال‌های مختلف ما سعی می‌کنیم در کل پروسه یادگیری در کنار شما باشیم و در صورت داشتن سوال یا مشکل به شما کمک کنیم تا سوالات و مشکلات خود را حل کنید.

این دوره ویژه چه کسانی هست؟

این دوره ویژه افرادی است که با جاوااسکریپت کاملا آشنا هستند و تصمیم دارند به شکل راحت‌تری وبسایت‌های spa ایجاد کنند برای همین به دنبال یادگیری react هستند

قطعا دوره آموزش Reactjs می‌تواند به شما در یادگیری React.js و ایجاد وبسایت‌های SPA کمک کند.

پس از اتمام دوره چه چیزهایی کسب می‌کنید؟

  • پشتیبانی و پاسخ به پرسش های شما
  • کسب امتیاز و اعتبار برای شرکت در دوره های دیگر
  • دریافت آپدیت های دوره به صورت مادامالعمر (در صورت خریداری نقدی این دوره)
  • توانایی کسب درآمد و گرفتن پروژه های واقعی

سرفصل‌های دوره آموزش Reactjs

نصب و راه‌اندازی

در ابتدا دوره آموزش Reactjs ما سعی می کنیم روش نصب و راه‌اندازی کامل پروژه react را قدم به قدم و کامل به شما آموزش دهیم.

آشنایی با موارد پایه و syntax

آشنایی با syntax و موارد پایه react مسئله‌ مهمی است که در این بخش مواردی که برای شروع کار با react نیاز دارید را به شکل کامل به شما آموزش خواهیم داد.

لیست‌ها و شروط

لیست‌ها و شروط در هر پروژه‌ای frontend بسیار مهم است. در این بخش از آموزش Reactjs سعی میکنم روش پیاده‌سازی کردن لیست‌ها و شروط در template را قدم به قدم به شما آموزش دهم.

استایل‌ها در کامپوننت‌

اینکه بتوانید به HTML خود در قالب کاموپننت استایل‌های CSS مورد نظر خود را اعمال کنیم مسئله مهمی است که در این بخش روش پیاده‌سازی استایل در کامپوننت‌ها را دقیقا به شما آموزش خواهم داد.

بوت‌استرپ در React

از دیدگاه من استفاده از بوت‌استرپ به شکل معمول در React اصلا عاقلانه نیست. اما اینکه چرا عاقلانه نیست و به جای آن باید چیکار کرد را در این بخش از دوره آموزش Reactjs قدم به قدم به شما آموزش خواهم داد.

چرخه‌زندگی کامپوننت‌ها

هر کامپوننت در React دارای یک چرخه زندگی دایره‌واری است که در این جلسه به شکل کامل این چرخه زندگی را مورد بررسی قرار می‌دهیم تا شما بتوانید با استفاده از این چرخه زندگی اپلیکیشن‌های پیشرفته‌تری را ایجاد کنید.

پروژه لیست Todo

یک پروژه، برای یادگیری بهتر هر ابزاری لازم است در این دوره هم این قاعد حاکم است و ما در این بخش از دوره آموزش Reactjs یک پروژه todo را پیاده‌سازی میکنیم تا شما بتوانید در قالب این پروژه مطالب جلسات قبل را بهتر فرا بگیرید.

آشنایی با Context و Reducer

با بزرگتر شدن پروژه react مدیریت بر روی state ها سخت‌تر می‌شود. در این بخش شما را با امکانی در react آشنا میکنم که بتوانید این state ها را مدیریت کنید.

درخواست HTTP و Firebase

زمانی که تصمیم بگیرید یک اپلیکیشن SPA بسازید برای ارتباط با ‌Back-End پروژه باید از APIها استفاده کنید در این بخش روش استفاده از درخواست‌های HTTP برای ارتباط با API را به شما آموزش خواهم داد.

کار با React Router

تا این بخش از آموزش Reactjs ما تنها در یک صفحه کدهای خود را پیاده‌سازی کرده‌ایم اما اگر تصمیم بگیرید که یک اپلیکیشن بزرگ‌تر ایجاد کنید باید صفحات دیگری هم به پروژه اضافه کنیم.

برای اینکار نیاز به کتابخانه مکملی با عنوان React-router دارید که در این بخش روش کامل استفاده از آن را به شما آموزش خواهم داد.

مشاهده ادامه مطلب

سوالات متداول

آموزش react راکت آیا برای یادگیری react کافی است ؟

در جواب این سوال باید گفت بله. چون ما در دوره آموزش reactjs سعی کردی‌ایم موارد مختلف و مهمی از react را قدم به قدم و به شکل کامل به شما آموزش دهیم.

در این دوره شما با تقریبا ۹۰ درصد از مواردی که در react وجود دارد و استفاده می‌شود آشنا می‌شوید و کار با آن‌ها را فراخواهید گرفت.

آیا یادگیری react سخت است؟

جواب این سوال بستگی به این دارد که شما چقدر جاوااسکریپت بلد هستید، چون تسلط مناسب بر جاوااسکریپت به شما کمک می‌کند react را بسیار ساده یادبگیرید و در پروژه‌های خود مورد استفاده قرار دهید. 

یادگیری react کار ساده‌ای است اما بدلیل اینکه افراد یادگیری جاوااسکریپت را جدی نمیگیرند گاهن با مشکلات مختلفی در react مواجه می‌شوند.

اما ما در دوره آموزش reactjs سعی کرده‌ایم این کتابخانه را قدم به قدم و به شکل کامل به شما به شکلی آموزش دهیم که هیچ سختی خاصی را احساس نکنید.

آموزش reactjs راکت جامع است؟

ما در طی دوره آموزش reactjs سعی کرده‌ایم تمام مباحث کتابخانه react را پوشش دهیم تا شما در قالب همین دوره بتوانید با react به شکل کامل آشنا شوید و از آن در پروژه‌های آینده خود به سادگی استفاده کنید .

بنابراین می‌توان گفت بله آموزش reactjs راکت از دیدگاه ما جامع و کاربردی است.

react ارزش یادگیری دارد ؟

برنامه‌نویسان و شرکت‌های بسیار مختلفی چه در ایران و چه در خارج ایران مشغول استفاده از react هستند. به شکلی که در صورت یادگیری react به سادگی می‌توانید در شرکتی کار بگیرید یا به شکل فریلنسری پروژه تحویل بگیرید.

بنابراین می‌توان گفت که react ارزش یادگیری واقعا بالای دارد و می‌تواند به شما در هدف پیش روی خود کمک بسیار زیادی کند.

در چه پروژه‌های می‌تواند از react استفاده کرد؟

تقریبا در هر پروژه Frontend شما می‌توانید از react استفاده کنید البته نباید این را فراموش کرد که react برای ایجاد راحت‌تر وبسایت‌های spa ایجاد شده بنابراین اگر تصمیم دارید چنین وبسایت‌های ایجاد کنیدو react به عنوان یکی از بهترین گزینه‌ها در اختیار شما قرار دارد.

گارانتی بازگشت وجه

برای آنکه به شما اطمینان دهیم، که ما از محتوای دوره‌های خود ۱۰۰ درصد مطمئن هستیم، برای این دوره گارانتی بازگشت وجه قرار داده‌ایم و این به این معنی است که اگر شما محتوای این دوره را به شکل کامل مشاهده کنید، اما نتیجه‌ای که به شما قول دادیم را دریافت نکنید ۱۰۰ درصد مبلغ پرداختی شما را برگشت خواهیم زد.

ما در تلاشیم کیفیت کار خود را هر روز بهتر از روز قبل کنیم و آموزش‌های را در اختیار شما قرار دهیم که لایقشان هستید.

مراحل گارانتی بازگشت وجه
۱
تهیه دوره از راکت
۲
مشاهده کامل دوره و انجام دادن تمرین‌ها
۳
در صورت عدم رضایت در پایان تنها کافیه که با ما تماس بگیرید
۴
بازگشت وجه به شما
گواهی پایان دوره
گواهی پایان دوره (گواهی مشاهده آنلاین)
دوره را به شکل آنلاین و کامل مشاهده کنید.
این گواهی رایگان است و تنها با مشاهده کامل دوره برای شما فعال می‌شود.

توجه مهم : در صورتی که نیاز دارید توضیحات بیشتری در مورد گواهی پایان دوره راکت کسب کنید، وارد صفحه "گواهی پایان دوره راکت چیست؟" شوید، توضیحات تکمیلی در این صفحه وجود دارد که برای درک بهتر گواهی پایان دوره به شما کمک خواهد کرد.

جلسات دوره
آشنایی و معرفی
نصب و راه‌اندازی
آشنای با موارد پایه و syntax
لیست‌ها و شروط
استایل‌ها در کامپوننت‌
بوت‌استرپ در react
چرخه‌زندگی
پروژه لیست Todo
آشنایی با Context و Reducer
درخواست HTTP و Firebase
کار با React Router

دیدگاه‌ها و پرسش‌ها

برای ارسال دیدگاه لازم است، ابتدا وارد سایت شوید.

در حال دریافت نظرات از سرور، لطفا منتظر بمانید

در حال دریافت نظرات از سرور، لطفا منتظر بمانید

تعداد شرکت کنندگان 428 نفر
قیمت دوره 159,000 تومان
وضعیت دوره تکمیل ضبط
زمان کل دوره 12:53:31
تعداد قسمت‌ها 86
نوع دسترسی نقدی یا عضویت ویژه
امتیاز دوره‌
خیلی بد
بد
متوسط
خوب
عالی
4.46 از 79 رای

عضو ویژه شوید و به شکل آنلاین و رایگان مشاهده کنید یا نقدی خریداری کنید تا بتوانید دانلود کنید.
دسترسی رایگان برای اعضای ویژه
آفلاین
user-avatar
مدرس دوره حسام موسوی

اول داستان، طراح گرافیک بودم و ۲ سالی به عنوان طراح مشغول بودم، بعد به برنامه‌نویسی علاقمند شدم و الان بیشتر از ۱۰ ساله که عاشق کدزنی و چالش‌های پروژه‌های مختلفم. به تدریس علاقه خاصی دارم و دوست دارم...

مشاهده پروفایل حسام موسوی

گفتگو‌ برنامه نویسان

بخشی برای حل مشکلات برنامه‌نویسی و مباحث پیرامون آن وارد شو

دوره‌های پیشنهادی

آموزش پروژه محور React Native

در طی دوره آموزش react native به شکل پروژه‌ محور و کامل این فریمورک react را به شما آموزش خواهم داد تا بتوانید با استفاده از آن اپلیکیشن خود را بسازید...

آموزش Redux

در طول دوره آموزش redux (ریداکس) سعی می‌کنیم به شکل کامل و کاربردی روش استفاده از کتابخانه redux برای حل مشکل مدیریت stateها را به شما آموزش دهیم.

آموزش Next.js

دوره آموزش Next.js به شما کمک می‌کند SSR را برای React به سادگی راه‌اندازی کنید و یک وبسایت با سئو مناسب با React بوجود آورید.

آموزش Flutter

در طول دوره فلاتر (Flutter) قصد داریم روش استفاده از این ابزار برای ایجاد کردن اپلیکیشن‌های موبایلی را به شکل کامل و جامع در قالب پروژه به شما آموزش د...

ساخت Restful Api با Nodejs

در طول دوره آموزش api نویسی node.js در کنار ایجاد یک ساختار mvc ما به شما آموزش می‌دهیم به چه شکلی api مورد نظر خود را با node پیاده‌سازی کنید.