آموزش کامل Vue3

قیمت دوره 290,000 تومان
وضعیت دوره تکمیل ضبط
زمان کل دوره 15:18:52
تعداد قسمت‌ها 128
نوع دسترسی نقدی یا عضویت ویژه
امتیاز دوره‌
خیلی بد
بد
متوسط
خوب
عالی
4.53 از 32 رای

عضو ویژه شوید و به شکل آنلاین و رایگان مشاهده کنید یا نقدی خریداری کنید تا بتوانید دانلود کنید.
دسترسی رایگان برای اعضای ویژه

از زمانی که فریمورک‌های مختلفی برای جاوااسکریپت منتشر می‌شود بسیاری از توسعه‌دهندگان همواره به این فکر می‌کردند که برای توسعه لایه فرانت-اند می‌شود انتخابی همه جانبه‌تر و در عین حال ساده‌تر وجود داشته باشد. این موضوع تا زمانی که ویوجی‌اس توسعه یافت ادامه یافت و با انتشار Vue.JS همه مشکلات حل گشت. ویوجی‌اس یک فریمورک MVV یا Model-View-Viewmodel جاوااسکریپتی است که به شما کمک می‌کند تا رابط‌های کاربری اپلیکیشن‌ها را توسعه دهید و همچنین در فرایند ساخت اپلیکیشن‌های تک صفحه‌ای یا Single Page Application سرعت و دقت عمل بیشتری داشته باشید.

ویوجی‌اس توسط Evan You در سال ۲۰۱۴ توسعه پیدا کرد. این مهندس نرم‌افزار جزو اصلی‌ترین افرادی بود که در سال‌های پیش از توسعه ویوجی‌اس در گوگل مشغول توسعه فریمورک انگولار بود. ایده اصلی ایجاد ویوجی‌اس آن بود که بیاید تمام ویژگی‌های کاربردی انگولار را در یک پکیج سبک‌تر وارد کرده و از پیچیدگی‌های توسعه آن بکاهد. باید بگویم که در سال‌های اخیر به خوبی اثبات شده که این پروژه به خوبی موفقیت آمیز بوده است.

در حال حاضر برای یادگیری فریمورک‌های دیگر جاوااسکریپت مانند انگولار و ری‌اکت شما به یادگیری موضوعات جانبی مانند تایپ‌اسکریپت، JSX و... نیاز دارید اما از آنجایی که ویوجی‌اس سعی داشته تا حد ممکن ساده باشد، شما در فرایند یادگیری آن تنها نیاز دارید که دانشی در رابطه با HTML/CSS/JS داشته باشید.

در حال حاضر شرکت‌های بسیار زیادی برای توسعه لایه فرانت-اند خود از ویوجی‌اس استفاده می‌کنند، و باید اعتراف کنم که ما در وبسایت آموزشی راکت نیز از این فریمورک برای توسعه لایه فرانت-اند استفاده می‌کنیم. اما قبل از هر چیزی بیایید بصورتی دقیق‌تر متوجه شویم که ویوجی‌اس دقیقا چیست.

Vue.JS چیست؟

مطابق با مستندات موجود در وبسایت Vuejs.org فریمورک ویوجی‌اس یک فریمورک پیش‌رونده برای ایجاد رابط کاربری اپلیکیشن‌ها و ایجاد اپلیکیشن‌های تک صفحه‌ای‌ست. در ویوجی‌اس می‌توانید تقریبا تمام امکانات موجود در فریمورک‌های ری‌اکت و انگولار را البته با روشی ساده‌تر برای توسعه مشاهده بکنید. این فریمورک بصورت تخصصی تنها روی لایه View خود تمرکز داشته و این موضوع باعث می‌شود که ادغام شدن با دیگر کتابخانه و ابزارها بسیار ساده‌تر شود. در حال حاضر از ویوجی‌اس در پروژه‌های ساده و پایه تا پروژه‌های پیشرفته و پیچیده استفاده می‌شود و این امر به لطف ماژولار بودن ویوجی‌اس است. کتابخانه‌ها و ابزارهای توسعه کمکی بسیاری برای ویوجی‌اس ایجاد شده که این موضوع دامنه گستردگی آن را بی پایان می‌کند.

وجود توسعه‌دهندگان و انجمن‌های برنامه‌نویسی فعال در زمینه ویوجی‌اس به شما کمک می‌کند تا بتوانید به خوبی با مشکلات مختلف دست و پنجه نرم کرده و هیچگاه مسئله حل ناشدنی را تحمل نکنید. از طرفی دیگر ویوجی‌اس با بروزرسانی‌های اخیری که داشته به شما قابلیت توسعه اپلیکیشن‌های موبایلی را نیز می‌دهد. البته تکامل این مورد نیاز به زمان و کارهای بیشتری دارد.

Vue یک کتابخانه است یا فریمورک ؟

برای آنکه بفهمیم Vue یک کتابخانه است یا فریمورک، ابتدا باید مقداری با تعریف هرکدام از‌ آن‌ها آشنا شوید.

کتابخانه: مجموعه‌ای از کدها که برای هدف خاصی مورد استفاده قرار می‌گیرند.

فریمورک:‌ مجموعه‌ای از کتابخانه‌ها که با معماری خاصی در کنار هم قرار می‌گیرند.

زمانی که تعریف هر کدام از این دو را مطالعه کنید، سریعا متوجه خواهید شد که تفاوت آن‌ها در چیست. اما حالا با این تعریف ما در طی دوره آموزش Vue.js کار با یک کتابخانه را یاد می‌گیریم یا فریمورک را؟

در پاسخ به این سوال باید گفت Vue به تنهایی یک کتابخانه ساده برای ایجاد ظاهر یک وبسایت‌ است اما زمانی که در کنار کتابخانه‌های دیگر قرار بگیرد شما می‌توانید از آن برای ایجاد یک وبسایت کامل SPA استفاده کنید.

برای مثال برای ایجاد روت‌های مختلف مانند یک وبسایت واقعی یا برای زمانی که قصد دارید با سمت Back-End ارتباط برقرار کنید به کتابخانه‌های متفاوتی نیاز پیدا خواهید کرد که این کتابخانه‌ها در کنار Vue به شما در شکل گیری وبسایت SPA کمک خواهد کرد.

پیش‌نیازهای یادگیری این دوره آموزشی چیست؟

برای یادگیری این دوره آموزشی ابتدای امر نیاز خواهید داشت که به خوبی با مباحث پایه‌ای طراحی وبسایت آشنایی داشته باشید. این موضوع نیز شامل یادگیری HTML/CSS/JS خواهد بود. خوشبختانه ما تمام این موارد را در وبسایت آموزشی راکت برای شما تدارک دیده‌ایم که اغلب آن‌ها نیز رایگان هستند.

چرا باید vue.js را از مجموعه راکت یاد بگیرید؟

ما در راکت سعی کرد‌ه‌ایم به شکل کامل و کاربردی کتابخانه Vue.js را برای ایجاد راحت‌تر وبسایت‌های SPA به شما آموزش دهیم.

در کنار آموزش اکثر سرفصل‌های این کتابخانه همراه با مثال‌های مختلف، ما سعی می‌کنیم در کل فرایند یادگیری در کنار شما باشیم و در صورت داشتن سوال یا مشکل به شما کمک کنیم تا سوالات و مشکلات خود را حل کنید.

این دوره ویژه چه کسانی هست؟

این دوره مناسب افرادی‌ست که قصد دارند وارد حوزه مدرن دانش طراحی وبسایت شوند. در حال حاضر هیچ شرکتی حاضر نخواهد بود که شما را تنها با داشتن دانش HTML/CSS/JS در یک موقعیت شغلی عالی استخدام کند، به همین دلیل است که شما نیاز دارید تا مباحث متفاوت دیگری که مرتبط به همین موارد هستند را یاد بگیرید. ویوجی‌اس انتخابی بسیار مناسب برای آینده کاری شما خواهد بود.

در این دوره آموزشی چه چیزهایی را یاد خواهید گرفت؟

  • معرفی و راه‌اندازی کامل Vue.js
  • کار با لیست‌ها در ویوجی‌اس و مدیریت رویدادها
  • کار با کامپوننت‌های متفاوت و استایل‌های مختلف در ویوجی‌اس
  • پیاده‌سازی پروژه‌های مختلف برای یادگیری ویوجی‌اس در عمل
  • کار با فیلترها
  • آشنایی و کار با Mixin
  • و موارد بسیار دیگری که با مشاهده این دوره آموزشی می‌توانید با آن‌ها آشنا شوید.
مشاهده ادامه مطلب

سوالات متداول

آیا یادگیری vue سخت است؟

یادگیری vue به همان میزان سخت است که یادگیری جاوا اسکریپت سخت است. اگر شما تلسط کافی بر روی مباحث جاوا اسکریپت داشته باشید، خواهید دید که خیلی سریع می‌توانید با vue ارتباط بر قرار کنید و از آن برای ایجاد برنامه‌های خود استفاده کنید.

vue.js ارزش یادگیری دارد ؟

vue یک کتابخانه محبوب و ساده جاوا اسکریپت محسوب می‌شود که به شما کمک می‌کند که به سادگی frontend وبسایت خود را با جاوا اسکریپت ایجاد کنید . اگر سری به وبسایت‌های فریلسنری و کاریابی بزنید خیلی سریع متوجه می‌شوید که پروژه‌ها و شرکت‌های زیادی به دنبال افرادی هستند که با vue.js کار می‌کنند.

چه ورژنی از vue در این دوره آموزش داده شده است؟

در این دوره ما از آخرین ورژن vuejs، یعنی ورژن 3 استفاده کرده‌ایم و به شکل کامل این ورژن را در طول این دوره به شما آموزش خواهیم داد.

در چه پروژه‌های می‌تواند از vue استفاده کرد؟

تقریبا در هر پروژه‌ای شما می‌توانید از vue.js برای ایجاد ظاهر وبسایت‌ها استفاده کنید. vue یکی از مبحوب‌ترین کتابخانه‌های جاوا اسکریپت است که در ایران هم به شدت محبوب و پر استفاده است.

آموزش vue.js راکت آیا برای یادگیری vue کافی است ؟

ما در طی این دوره سعی کردیم مواردی که برای یادگیری vue.js لازم است را قدم به قدم به شکل کامل به شما آموزش دهیم تا بتوانید بعد از مشاهده این دوره از vue برای پیاده سازی پروژه‌های که در ذهن دارید استفاده کنید.

گارانتی بازگشت وجه

برای آنکه به شما اطمینان دهیم، که ما از محتوای دوره‌های خود ۱۰۰ درصد مطمئن هستیم، برای این دوره گارانتی بازگشت وجه قرار داده‌ایم و این به این معنی است که اگر شما محتوای این دوره را به شکل کامل مشاهده کنید، اما نتیجه‌ای که به شما قول دادیم را دریافت نکنید ۱۰۰ درصد مبلغ پرداختی شما را برگشت خواهیم زد.

ما در تلاشیم کیفیت کار خود را هر روز بهتر از روز قبل کنیم و آموزش‌های را در اختیار شما قرار دهیم که لایقشان هستید.

مراحل گارانتی بازگشت وجه
۱
تهیه دوره از راکت
۲
مشاهده کامل دوره و انجام دادن تمرین‌ها
۳
در صورت عدم رضایت در پایان تنها کافیه که با ما تماس بگیرید
۴
بازگشت وجه به شما
گواهی پایان دوره
گواهی پایان دوره (گواهی مشاهده آنلاین)
دوره را به شکل آنلاین و کامل مشاهده کنید.
این گواهی رایگان است و تنها با مشاهده کامل دوره برای شما فعال می‌شود.

توجه مهم : در صورتی که نیاز دارید توضیحات بیشتری در مورد گواهی پایان دوره راکت کسب کنید، وارد صفحه "گواهی پایان دوره راکت چیست؟" شوید، توضیحات تکمیلی در این صفحه وجود دارد که برای درک بهتر گواهی پایان دوره به شما کمک خواهد کرد.

جلسات دوره
معرفی
آشنایی با موارد پایه
کامپوننت ها و ارتباطات کامپوننت
درخواست HTTP
کامپوننت های در عمق
آشنایی با Composition Api
کار با Vue Router

دیدگاه‌ها و پرسش‌ها

برای ارسال دیدگاه لازم است، ابتدا وارد سایت شوید.

در حال دریافت نظرات از سرور، لطفا منتظر بمانید

در حال دریافت نظرات از سرور، لطفا منتظر بمانید

قیمت دوره 290,000 تومان
وضعیت دوره تکمیل ضبط
زمان کل دوره 15:18:52
تعداد قسمت‌ها 128
نوع دسترسی نقدی یا عضویت ویژه
امتیاز دوره‌
خیلی بد
بد
متوسط
خوب
عالی
4.53 از 32 رای

عضو ویژه شوید و به شکل آنلاین و رایگان مشاهده کنید یا نقدی خریداری کنید تا بتوانید دانلود کنید.
دسترسی رایگان برای اعضای ویژه
آفلاین
user-avatar
مدرس دوره حسام موسوی

اول داستان، طراح گرافیک بودم و ۲ سالی به عنوان طراح مشغول بودم، بعد به برنامه‌نویسی علاقمند شدم و الان بیشتر از ۱۰ ساله که عاشق کدزنی و چالش‌های پروژه‌های مختلفم. به تدریس علاقه خاصی دارم و دوست دارم...

مشاهده پروفایل حسام موسوی

گفتگو‌ برنامه نویسان

بخشی برای حل مشکلات برنامه‌نویسی و مباحث پیرامون آن وارد شو

دوره‌های پیشنهادی

آموزش کامل Flexbox

در قالب دوره آموزش flexbox ما سعی کرده‌ای به شکل کامل و پروژه‌ محور روش استفاده از flexbox را قدم به قدم برای طراحی وبسایت به شما آموزش دهیم.

آموزش کامل Sass

در دوره آموزش Sass ما قصد داریم کار با این زبان پیش پردازنده را که به CSS قابلیت‌های پیشرفته‌تری می‌دهد به شکل جامع و کامل به شما آموزش دهیم.

آموزش کامل CSS Grid

در طی دوره آموزش css grid به شکل کامل و پروژه محور بحث css grid را به شما آموزش خواهم داد تا بتوانید برای پیاده‌سازی پروژه‌های خود از css grid استفاده...

آموزش کامل عبارات باقاعده - Regular Expressions

در طول دوره آموزش آموزش عبارات با قاعده (Regular Expressions) سعی داریم که روش پیاده سازی و استفاده از اعبارات باقاعده را به شما آموزش دهیم.