آموزش طراحی وب سایت

تعداد شرکت کنندگان 694 نفر
قیمت دوره 80,000 تومان
وضعیت دوره تکمیل ضبط
زمان کل دوره 10:25:04
تعداد قسمت‌ها 22
نوع دسترسی نقدی
امتیاز دوره‌
خیلی بد
بد
متوسط
خوب
عالی
4.5 از 12 رای

این دوره توسط اعضای ویژه قابل دسترس نیست، تنها به شکل نقدی می‌توانید این دوره را تهیه کنید

دروه آموزش طراحی وب سایت جز قدم هفتم گام یادگیری طراحی وب است که در قالب این دوره قصد داریم یک وبسایت کامل را از صفر تا ۱۰۰ به شکل پروژه محور پیاده‌سازی کنیم تا شما با کل پروسه ایجاد راحی وب آشنا شوید.

طراحی وب چیست ؟

قطعا همه شما می‌دانید که وبسایت چیست و می‌دانید که هر وبسایت با هدف خاصی ایجاد شده است، اما آیا می‌دانید چه کسی این وبسایت‌ها را طراحی می‌کند؟

هر وبسایت از دو بخش تشکیل می‌شود، بخش اول ظاهر یک وبسایت که شما آن را در مروگرهایتان میبینید و با آن تعامل دارید که به آن frontend یک سایت گفته می‌شود و بخش دیگر توسط کاربر عادی قابل مشاهده نیست و مانند مغز انسان عمل می‌کند یعنی وبسایت ما توسط آن بخش مدیریت می‌شود که با عنوان backend شناخته می‌شود.

صحبت ما در اینجا بخش frontend یا همان ظاهر یک وبسایت است.

frontend وبسایت‌ها را افرادی با عنوان طراحان وب یا توسعه دهندگان وب ایجاد می‌کنند و این‌ اشخاص، افرادی هستند که شما در حال حاضر خواهان تبدیل شدن به آن هستید.

ما در دوره آموزش طراحی وب سایت سعی داریم قدم به قدم روش ایجاد کردن یک سایت را به شما آموزش دهیم، از طراحی ظاهر وبسایت در نرم افزار گرافیکی تا تبدیل کردن آن به کدهای html و css را به شکل کامل در این دوره به شما آموزش خواهیم داد.

چرا طراح وب شویم ؟

اصلا چرا باید طراحی وب را یاد بگیریم؟ مسئله مهم در ابتدا این است که شما علاقمند به یادگیری طراحی وب باشید چون اگر به این شکل نباشد با چالش‌های که در این مسیر برایتان ایجاد می‌شود خیلی زود درجا زده و از یادگیری طراحی وب منصرف می‌شوید.

اما اگر با علاقه این مسیر را شروع کنید بعد از گذشت چند مدت می‌توانید به یک طراح و توسعه‌ دهنده وب تبدیل شوید و از این راه درآمد کسب کنید.

حالا این درآمد می‌خواهد از طریق طراحی و توسعه سایت برای دیگران باشد یا اینکه شما تصمیم دارید ایده خود را به یک وبسایت تبدیل کنید. این موضوع تماما به شخص شما بستگی دارد.

اما در هر صورت شما می‌توانید با یادگیری این مهارت به درآمدی برسید که در وضعیت حال حاضر بسیار می‌توانند کمک کننده باشد.

پیش نیاز‌های دوره آموزش طراحی وب سایت

شما برای آنکه بتوانید دوره آموزش طراحی وب سایت راکت را مشاهده کنید در ابتدا باید html و بعد css را بلد باشید.

ما در راکت تمام پیش‌نیاز‌های طراحی وب را به شکل کامل به شما آموزش دادیم که به شکل قدم می‌توانید در صفحه گام یادگیری طراحی وب مشاهده کنید. شما بعد از گذراندن قدم‌های قبلی طراحی وب می‌توانید به سراغ دوره بیایید و از آن برای یادگیری طراحی وب استفاده کنید.

در دوره آموزش طراحی وب سایت چه مباحثی را یاد میگیرید؟

با شرکت در این دوره و دیدن فایل های آموزشی و تمرین کردن نکات گفته شده در ویدیو ها شما یاد میگیرید که:

  • چطور ظاهر یک وبسایت را در نرم افزارهای گرافیکی تبدیل کنید
  • چطور ظاهر یک وبسایت را به کدهای html و css تبدیل کنید
  • تحلیل کنید که چطور یک وب سایت استاندارد بسازید
  • با چالش‌های ایجاد یک وبسایت آشنا می‌شوید.
  • طراحی رسپانسیو را در کنار طراحی وب یاد میگیرید
  • و ...
مشاهده ادامه مطلب

سوالات متداول

آموزش طراحی وب سایت سخت است؟

یادگیری و آموزش ساخت یک وبسایت کار سختی نیست اما برای آنکه بتوانید به یک طراح و توسعه دهنده وب تبدیل شوید نیاز به تلاش زیاد دارید و قدم‌ها متفاوتی را باید دنبال کنید تا بتوانید با شخص تبدیل شوید که می‌تواند وبسایت طراحی کند.

آیا آموزش طراحی وب سایت راکت کافی است؟

ما سعی کرده‌ایم در قالب این دوره به شکل پروژه محور یک وبسایت را از صفر یعنی در یک نرم افزار گرافیکی طراحی کنید و در قدم‌های بعدی با استفاده از html و css و js آن را به یک وبسایت واقعی تبدیل کنیم.

ما با این دوره ایمان داریم و می‌دانیم که با مشاهده آن می‌توانید به یک طراح وب واقعی تبدیل شوید.

چرا طراح و توسعه دهنده وب شویم؟

امروزه هر کسب و کار و شرکتی به یک سایت نیاز دارند و افرادی که این وبسایت‌ها را ایجاد می‌کنند قطعا باید مهارت فنی انجام اینکار را داشته باشند. طراحی وب یکی از کارهای است که مورد استقبال افراد زیادی این روزها قرار گرفته و با یادگیری آن شما می‌توانید به یک درآمدی برسید یا ایده‌های شخصی خود را به واقعیت تبدیل کنید.

طراح و توسعه دهنده وب کیست؟

طراح و توسعه دهنده وب شخصی است که سعی می‌کند یک وبسایت را از صفر تا صد یا حداقل بخشی از توسعه یک وبسایت را به انجام برساند، وبسایتی که شما هر روزه‌ با آن سر و کار دارید و از آن‌ها برای اهداف خود استفاده می‌کنید را طراحان و توسعه‌ دهندگان وب ایجاد کرده‌اند.

چرا آموزش طراحی وب سایت راکت؟

 ما در قالب دوره آموزش طراحی وب سایت راکت سعی کرده‌ایم کاملا پروژه محور پیش برویم و قدم به قدم یک سایت را از مرحله طراحی در نرم افزار گرافیکی تا مرحله نوشتن کد‌های html و css پیاده‌سازی کنیم، قطعا شما با مشاهده این دوره می‌توانید به یک طراح و توسعه دهنده وب تبدیل شوید.

گواهی پایان دوره
گواهی پایان دوره (گواهی مشاهده آنلاین)
دوره را به شکل آنلاین و کامل مشاهده کنید.
این گواهی رایگان است و تنها با مشاهده کامل دوره برای شما فعال می‌شود.
تایید فنی مهارت (گواهی کسب مهارت)
قابلیت تایید فنی کسب مهارت برای این دوره هنوز فعال نشده. (به زودی فعال خواهد شد)

توجه مهم : در صورتی که نیاز دارید توضیحات بیشتری در مورد گواهی پایان دوره راکت کسب کنید، وارد صفحه "گواهی پایان دوره راکت چیست؟" شوید، توضیحات تکمیلی در این صفحه وجود دارد که برای درک بهتر گواهی پایان دوره به شما کمک خواهد کرد.

دیدگاه‌ها و پرسش‌ها

برای ارسال دیدگاه لازم است، ابتدا وارد سایت شوید.

در حال دریافت نظرات از سرور، لطفا منتظر بمانید

در حال دریافت نظرات از سرور، لطفا منتظر بمانید

تعداد شرکت کنندگان 694 نفر
قیمت دوره 80,000 تومان
وضعیت دوره تکمیل ضبط
زمان کل دوره 10:25:04
تعداد قسمت‌ها 22
نوع دسترسی نقدی
امتیاز دوره‌
خیلی بد
بد
متوسط
خوب
عالی
4.5 از 12 رای

این دوره توسط اعضای ویژه قابل دسترس نیست، تنها به شکل نقدی می‌توانید این دوره را تهیه کنید
آنلاین
user-avatar
مدرس دوره حسام موسوی

اول داستان، طراح گرافیک بودم و ۲ سالی به عنوان طراح مشغول بودم، بعد به برنامه‌نویسی علاقمند شدم و الان بیشتر از ۱۰ ساله که عاشق کدزنی و چالش‌های پروژه‌های مختلفم. به تدریس علاقه خاصی دارم و دوست دارم...

مشاهده پروفایل حسام موسوی

گفتگو‌ برنامه نویسان

بخشی برای حل مشکلات برنامه‌نویسی و مباحث پیرامون آن وارد شو

دوره‌های پیشنهادی

آموزش پروژه محور bootstrap 4

دوره آموزش بوت استرپ (bootstrap) به شما کمک می‌کند تا به شکل پروژه محور کار با بوت استرپ را یاد بگیرید و از آن برای طراحی وب استفاده کنید.

آموزش کامل Flexbox

در قالب دوره آموزش flexbox ما سعی کرده‌ای به شکل کامل و پروژه‌ محور روش استفاده از flexbox را قدم به قدم برای طراحی وبسایت به شما آموزش دهیم.

آموزش کامل css grid

در طی دوره آموزش css grid به شکل کامل و پروژه محور بحث css grid را به شما آموزش خواهم داد تا بتوانید برای پیاده‌سازی پروژه‌های خود از css grid استفاده...

آموزش HTML

در دوره آموزش html شما به شکل کامل و رایگان با html آشنا خواهید شد و یاد میگیرید که چطور از html برای ایجاد صفحات وب خود استفاده کنید.

آموزش css

در این دوره قصد داریم css را به شما به شکل کامل آموزش دهیم. تا بتوانید از css برای طراحی وبسایت مورد نظر خود استفاده نمایید. یادگیری کامل css نیاز به...

آموزش جاوااسکریپت

در دوره آموزش جاوا اسکریپت (javascript) ما سعی داریم که جاوا اسکریپت را به شکل کامل از سطح مقدماتی تا پیشرفته به شما آموزش دهیم.