آموزش جاوا اسکریپت ES7 و ES8

قیمت دوره 39,000 تومان
وضعیت دوره تکمیل ضبط
زمان کل دوره 00:56:45
تعداد قسمت‌ها 4
نوع دسترسی نقدی یا عضویت ویژه
امتیاز دوره‌
خیلی بد
بد
متوسط
خوب
عالی
4.5 از 14 رای

عضو ویژه شوید و به شکل آنلاین و رایگان مشاهده کنید یا نقدی خریداری کنید تا بتوانید دانلود کنید.
دسترسی رایگان برای اعضای ویژه

اگر جز علاقمندان جاوا اسکریپت باشید، احتمالا برای پیشرفت و آشنایی با امکانات جدیدی جاوا اسکریپت ES7 و ES8 وارد این صفحه شده‌اید. ما قصد داریم در طی دوره آموزش جاوا اسکریپت ES۷ و ES۸، امکاناتی که به جاوا اسکریپت اضافه شده است را به شما آموزش دهیم.

ecma script چیست؟

از توضیحاتی که در مورد ecma script در صفحه آموزش جاوا اسکریپت es6 به شما ارائه کرده‌ایم قطعا الان میدانید که ecma script چیست بنابراین نیاز به توضیح مجدد آن در اینجا وجود ندارد .

اما اگر نمیدانید که ecma script چیست قطعا ابتدا صفحه آموزش جاوا اسکریپت es6 را مطالعه کنید.

پیش نیاز آموزش جاوا اسکریپت es7 و es8

شما برای آنکه بتوانید دوره مورد نظر را مشاهده کنید در ابتدا باید با جاوا اسکریپت به شکل کامل آشنا باشید. اگر اینطور نیست ابتدا دوره آموزش جاوا اسکریپت را مشاهده کنید.

در قدم بعدی نیاز است که ابتدا قبل از هر چیز دیگری دوره آموزش جاوا اسکریپت ES۶ را مشاهده کنید تا تمام موارد مورد نیاز برای آموزش جاوا اسکریپت es7 و es8 را بلد باشید، در نهایت شما می‌توانید این دوره را برای یادگیری موارد جدید جاوا اسکریپت مشاهده کنید.

ارائه ویژگی مهم async/await

خوشبختانه در ویرایش‌های جدید ecma script توجه خوبی به داستان callback و promiseها شده است و برای حل مشکلات درخواست‌های async ویژگی معرفی شد که دقیقا با این عنوان است یعنی async/await.

این ویژگی به ما کمک می‌کند تا بتوانید به شکل ساده‌تری در خواست‌های غیر همزمان را پیاده‌سازی کنیم و به شکل ساده‌تری مشکلاتی که در آن پیش میاید را پیدا کنیم.

این ویژگی امروزه در کتابخانه‌ها، فریمورک‌ها و ابزاری جاوا اسکریپتی زیادی مورد استفاده قرار میگیرد. بنابراین یادگیری آن می‌تواند به شما در درک و استفاده از آن کمک بسیار زیادی کند.

مشاهده این دوره آموزش زمان زیادی از شما نخواهد گرفت در طی چند سایت می‌توانید تمام محتوای ارائه شده در این دوره را یاد بگیرید و در پروژه‌های مورد نظر خود استفاده کنید.

مشاهده ادامه مطلب

سوالات متداول

ecma script چیست ؟

ecma script یک استاندارد است که برای پیاده سازی جاوا اسکریپت مورد استفاده قرار میگیرند و مرورگرها با استفاده از این استاندارد است که کدهای جاوا اسکریپت را اجرا می‌کنند.

جاوا اسکریپت ES7 و ES8 ارزش یادگیری دارند؟

باید گفت اگر شما برنامه نویس جاوا اسکریپت هستید یا اگر تصمیم دارید با آن کار کنید بدون هیچ شکی باید با ویرایش ۷ و ۸ ecma script به شکل کامل آشنا شوید چون تمام کتابخانه‌ها، فریمورک‌ها و ابزارها دیر یا زود از این امکانات استفاده می‌کنند و در صورت عدم یادگیری شما تنها شما هستید که دچار مشکل می‌شوید.

یادگیری جاوا اسکریپت ES۷ و ES8 چقدر زمان میبرد؟

تغییراتی که در ویرایش ۷ و ۸ اکما اسکریپت اتفاق افتاده به اندازه تغییرات ویرایش ۶ نبوده و شما در ظرف چند ساعت می‌توانید با تغییرات جدید به شکل کامل آشنا شوید و در پروژه‌های خود از آن‌ها استفاده کنید.

پیش‌نیاز‌های یادگیری جاوا اسکریپت es7 و es8 ؟

شما برای یادگیری ویژگی‌های جاوا اسکریپت es7 و es8 نیاز دارید در ابتدا با جاوا اسکریپت و در نهایت با ویرایش اکما اسکریپت ۶ به شکل کامل آشنا باشید و در صورت آشنا بودن می‌توانید این دوره را مشاهده کنید.

گواهی پایان دوره
گواهی پایان دوره (گواهی مشاهده آنلاین)
دوره را به شکل آنلاین و کامل مشاهده کنید.
این گواهی رایگان است و تنها با مشاهده کامل دوره برای شما فعال می‌شود.
تایید فنی مهارت (گواهی کسب مهارت)
قابلیت تایید فنی کسب مهارت برای این دوره هنوز فعال نشده. (به زودی فعال خواهد شد)

توجه مهم : در صورتی که نیاز دارید توضیحات بیشتری در مورد گواهی پایان دوره راکت کسب کنید، وارد صفحه "گواهی پایان دوره راکت چیست؟" شوید، توضیحات تکمیلی در این صفحه وجود دارد که برای درک بهتر گواهی پایان دوره به شما کمک خواهد کرد.

دیدگاه‌ها و پرسش‌ها

برای ارسال دیدگاه لازم است، ابتدا وارد سایت شوید.

در حال دریافت نظرات از سرور، لطفا منتظر بمانید

در حال دریافت نظرات از سرور، لطفا منتظر بمانید

قیمت دوره 39,000 تومان
وضعیت دوره تکمیل ضبط
زمان کل دوره 00:56:45
تعداد قسمت‌ها 4
نوع دسترسی نقدی یا عضویت ویژه
امتیاز دوره‌
خیلی بد
بد
متوسط
خوب
عالی
4.5 از 14 رای

عضو ویژه شوید و به شکل آنلاین و رایگان مشاهده کنید یا نقدی خریداری کنید تا بتوانید دانلود کنید.
دسترسی رایگان برای اعضای ویژه
آفلاین
user-avatar
مدرس دوره حسام موسوی

اول داستان، طراح گرافیک بودم و ۲ سالی به عنوان طراح مشغول بودم، بعد به برنامه‌نویسی علاقمند شدم و الان بیشتر از ۱۰ ساله که عاشق کدزنی و چالش‌های پروژه‌های مختلفم. به تدریس علاقه خاصی دارم و دوست دارم...

مشاهده پروفایل حسام موسوی

گفتگو‌ برنامه نویسان

بخشی برای حل مشکلات برنامه‌نویسی و مباحث پیرامون آن وارد شو

دوره‌های پیشنهادی

آموزش جاوا اسکریپت ES6

در آموزش جاوا اسکریپت es۶ ما سعی داریم ویژگی‌های جدیدی که در جاوا اسکریپت ecam script ۶ به جاوا اسکریپت اضافه شده را به شما آموزش دهیم.

آموزش پروژه محور جاوا اسکریپت

در دوره پروژه‌های جاوااسکریپت ما سعی کرده‌ایم جاوااسکریپت را در قالب پروژه‌های بزرگ و کوچک، ساده و پیشرفته به شما آموزش دهیم.

آموزش جاوااسکریپت

در دوره آموزش جاوا اسکریپت (javascript) ما سعی داریم که جاوا اسکریپت را به شکل کامل از سطح مقدماتی تا پیشرفته به شما آموزش دهیم.

آموزش typescript

در دوره آموزش تایپ اسکریپت ما سعی داریم قدم به قدم و به شکل کامل تایپ اسکریپت ( typescript ) را به شما به شکل کامل آموزش دهیم

Unit Test در جاوااسکریپت

در قالب این دوره آموزش تست نویسی در جاوا اسکریپت قصد داریم به شکل کامل و جامع روش نوشتن تست‌های مختلف برای پروژ‌های جاوا اسکریپت را به شما آموزش دهیم.

آموزش webpack

در دوره آموزش وب پک سعی داریم قدم به قدم صفر تا صد این ابزار باندل را به شما آموزش دهیم. آموزش webpack سعی دارد شما را به شکل کامل با webpack آشنا کند...