آموزش کامل Sass

تعداد شرکت کنندگان 140 نفر
قیمت دوره 79,000 تومان
وضعیت دوره تکمیل ضبط
زمان کل دوره 03:08:24
تعداد قسمت‌ها 28
نوع دسترسی نقدی یا عضویت ویژه
امتیاز دوره‌
خیلی بد
بد
متوسط
خوب
عالی
4.68 از 59 رای

عضو ویژه شوید و به شکل آنلاین و رایگان مشاهده کنید یا نقدی خریداری کنید تا بتوانید دانلود کنید.
زیرنویس فارسی برای ناشنوایان
دسترسی رایگان برای اعضای ویژه

اگر در طول روزهای کاری به صورت مکرر با زبان CSS کار کرده باشید می‌توانید متوجه یکسری نقص‌های آن شده و مدام در آرزوی آن باشید که ایکاش ابزاری برای حل این مشکلات وجود داشت. خب خوشبختانه چنین ابزارهایی تحت عنوان پیش‌پردازنده وجود دارند و به شما کمک می‌کنند تا بتوانید مشکلات CSS خام را حل کنید. یکی از محبوب‌ترین پیش‌پردازنده‌های حال حاضر Sass نام دارد. در طی دوره آموزش Sass قصد داریم روش استفاده از این زبان پیش پردازنده CSS را به شکل کامل آموزش دهیم. برای آنکه بتوانید Sass را یاد بگیرید نیاز است در ابتدا با CSS آشنا باشید. برای یادگیری CSS می‌توانید از دوره آموزش CSS استفاده کنید.

Sass چیست؟

Sass یک پیش‌پردازنده‌ است که شما را قادر می‌سازد در CSS از مواردی مثل متغیر‌ها، تودرتونویسی، inline import و موارد مختلف دیگری استفاده کنید.

Sass یک زبان جدید نیست، شما در فایل‌های با پسوند Sass یا Scss دقیقا استایل‌های CSS را قرار می‌دهید، Sass تنها به شما قابلیت‌های بیشتری برای توسعه استایل‌های CSS می‌دهد و به شما کمک می‌کند CSS پروژه را سازماندهی کنید و توسعه آن‌ها را در مراحل بعدی ساده‌تر نمایید.

شما استایل‌های CSS که در فایل‌های Sass قرار داده‌اید را در سندهای HTML قرار نمی‌دهید بلکه در پایان کار با استفاده از کامپایلر Sass استایل‌های Sass را به CSS تبدیل می‌کنید و در اسناد HTML به کار می‌برید.

در طی دوره آموزش Sass شما مشاهده خواهید کرد که چطور این رویه انجام می‌شود و کاملا با آن آشنا خواهید شد.

چرا از Sass استفاده کنیم؟

استفاده از Sass می‌تواند به شما کمک کند قابلیت‌های بیشتری را در توسعه استایل‌های CSS داشته باشید. برای مثال برای ما تودرتونویسی استایل‌ها بسیار مهم هست یا برای ما مهم هست که بتوانید متغییر تعریف کنید.

یا استایل‌های مختلف را در سند‌های مختلف به کار ببریم و در جای مناسب آن‌ها را import کنیم.

همه این کارها با CSS قابل انجام نیست اما زمانی که شما کدهای CSS خود را با Sass توسعه دهید به سادگی می‌توانید چنین کارهای را به انجام برسانید.

کتابخانه‌ها و فریمورک‌های CSS ای زیادی وجود دارند که از Sass برای توسعه استفاده می‌کنند،‌ یکی از محبوب‌ترین فریمورک‌های که اینکار را انجام می‌دهد بوت استرپ است که برای توسعه خود از Sass استفاده ‌میکند.

در کجا از Sass استفاده کنیم؟

سوال مهم در اینجا این است اگر کار با Sass را یاد بگیریم در کجا می‌توانیم آن را مورد استفاده قرار دهیم. در صورتی که شما کار با Sass را به شکل کامل یاد بگیرید در هر جای که CSS وجود دارد می‌توانید از Sass استفاده کنید. 

دقت کنید Sass امکانات مختلفی را برای توسعه به CSS استفاده می‌کند که کار ما به عنوان توسعه دهنده Front-End بسیار ساده می‌شود برای مثال می‌توانید بخش‌های مختلف CSS خود را به شکل ماژول در بیاوریم یا می‌توانید خیلی ساده تکرار کدهای CSS را در حالت توسعه بسیار کمتر کنیم.

مخصوصا استفاده از Sass برای پروژه‌های اوپن سورس بسیار مهم است زمانی که شما استایلی را آماده می‌کنید که قرار است صد‌ها نفر در توسعه‌ آن شرکت کنند قطعا ایجاد ساختار مناسب با Sass بسیار ساده‌تر از CSS است

توجه به Sass برای هر شخصی که در حوزه طراحی وب کار میکند مسئله مهمی است که شما با مشاهده دوره آموزش Sass می‌توانید به شکل کامل با این ابزار آشنا شوید.

آیا آموزش Sass سخت است؟

در جواب این سوال باید گفت خیر، شما به سادگی می‌توانید در مدت زمان بسیار کمی Sass را یاد بگیرید و برای توسعه پروژه‌های خود از آن استفاده کنید.

خوشبختانه هم یادگیری Sass و هم استفاده از Sass بسیار آسان است و در صورتی که با CSS آشنا باشید در طی چند روز می‌تواند از Sass در پروژه‌های خود استفاده کنید.

چرا باید Sass را از مجموعه راکت یاد بگیرید؟

ما در راکت سعی کرد‌ه‌ایم به شکل کامل و کاربردی Sass را برای راحت‌تر کار کردن با CSS به شما آموزش دهیم.

در کنار آموزش اکثر سرفصل‌های Sass با مثال‌های مختلف ما سعی می‌کنیم در کل پروسه یادگیری در کنار شما باشیم و در صورت داشتن سوال یا مشکل به شما کمک کنیم تا سوالات و مشکلات خود را حل کنید.

ابزارهای مورد نیاز برای شرکت در دوره آموزش Sass

شما برای شرکت در این دوره به مقدار زیادی اشتیاق به یادگیری و پیشرفت، با چاشنی اراده و اندکی تصمیم به ورود به دنیای برنامه نویسی پیشرفته دارید. البته قطعا به یک سیستم و ویرایشگر متن هم نیاز دارید که قطعا اگر در حال خواندن این متن هستید این ابزارها را دارید

این دوره ویژه چه کسانی هست؟

این دوره ویژه افرادی است که با CSS کاملا آشنا هستند و حالا برای مدیریت بهتر CSS قصد دارن Sass استفاده کنند.

قطعا دوره آموزش Sass می‌تواند به شما در یادگیری Sass به شکل کامل کمک کند و بعد از پایان این دوره می‌توانید از Sass در هر جای که مایل بودید استفاده کنید.

مشاهده ادامه مطلب

سوالات متداول

آیا با این دوره sass را کامل فرا میگیریم؟

در جواب این سوال باید گفت بله! ما در طی این دوره سعی کرده‌ایم تمام موارد مورد نیاز در sass را قدم به قدم به شما آموزش دهیم و به شما کمک کنیم در پایان این دوره بتوانید به سرعت از آن در پروژه‌های خود استفاده کنید.

آیا یادگیری sass آسان است؟

اگر شما با css آشنا باشید، یادگیری sass آسان‌تر از چیزی است که حتی فکرش را کنید. شما با مشاهده این دوره در چند روز می‌توانید بر مباحث sass تسلط پیدا کنید و از آن در پروژه‌های خود استفاده کنید.

sass ارزش یادگیری دارد ؟

sass دارای ارزش بسیار زیادی برای یادگیری است مخصوصا زمانی که شما با css زیاد کار می‌کنید نیاز دارید با استفاده از sass کدهای css را بهتر کنترل کنید.

چرا sass را انتخاب کنم؟

زبان پیش پردازنده sass یکی از محبوب‌ترین پیش‌پردازنده‌های موجود در دنیای css است که خوشبختانه نمودار یادگیری بسیار ساده‌ای دارد و همچنین امکانات بسیار خوبی برای توسعه css در اختیار شما قرار می‌دهید. قطعا انتخاب sass یکی از بهترین اقدامات برای کار بهتر با css است

گارانتی بازگشت وجه

برای آنکه به شما اطمینان دهیم، که ما از محتوای دوره‌های خود ۱۰۰ درصد مطمئن هستیم، برای این دوره گارانتی بازگشت وجه قرار داده‌ایم و این به این معنی است که اگر شما محتوای این دوره را به شکل کامل مشاهده کنید، اما نتیجه‌ای که به شما قول دادیم را دریافت نکنید ۱۰۰ درصد مبلغ پرداختی شما را برگشت خواهیم زد.

ما در تلاشیم کیفیت کار خود را هر روز بهتر از روز قبل کنیم و آموزش‌های را در اختیار شما قرار دهیم که لایقشان هستید.

مراحل گارانتی بازگشت وجه
۱
تهیه دوره از راکت
۲
مشاهده کامل دوره و انجام دادن تمرین‌ها
۳
در صورت عدم رضایت در پایان تنها کافیه که با ما تماس بگیرید
۴
بازگشت وجه به شما
گواهی پایان دوره
گواهی پایان دوره (گواهی مشاهده آنلاین)
دوره را به شکل آنلاین و کامل مشاهده کنید.
این گواهی رایگان است و تنها با مشاهده کامل دوره برای شما فعال می‌شود.

توجه مهم : در صورتی که نیاز دارید توضیحات بیشتری در مورد گواهی پایان دوره راکت کسب کنید، وارد صفحه "گواهی پایان دوره راکت چیست؟" شوید، توضیحات تکمیلی در این صفحه وجود دارد که برای درک بهتر گواهی پایان دوره به شما کمک خواهد کرد.

جلسات دوره
معرفی sass
نصب و راه‌اندازی sass
مباحث ابتدایی
آشنایی با mixinها
دستور شرطی
کار با حلقه‌ها
کار با تابع

دیدگاه‌ها و پرسش‌ها

برای ارسال دیدگاه لازم است، ابتدا وارد سایت شوید.

در حال دریافت نظرات از سرور، لطفا منتظر بمانید

در حال دریافت نظرات از سرور، لطفا منتظر بمانید

تعداد شرکت کنندگان 140 نفر
قیمت دوره 79,000 تومان
وضعیت دوره تکمیل ضبط
زمان کل دوره 03:08:24
تعداد قسمت‌ها 28
نوع دسترسی نقدی یا عضویت ویژه
امتیاز دوره‌
خیلی بد
بد
متوسط
خوب
عالی
4.68 از 59 رای

عضو ویژه شوید و به شکل آنلاین و رایگان مشاهده کنید یا نقدی خریداری کنید تا بتوانید دانلود کنید.
زیرنویس فارسی برای ناشنوایان
دسترسی رایگان برای اعضای ویژه
آفلاین
user-avatar
مدرس دوره حسام موسوی

اول داستان، طراح گرافیک بودم و ۲ سالی به عنوان طراح مشغول بودم، بعد به برنامه‌نویسی علاقمند شدم و الان بیشتر از ۱۰ ساله که عاشق کدزنی و چالش‌های پروژه‌های مختلفم. به تدریس علاقه خاصی دارم و دوست دارم...

مشاهده پروفایل حسام موسوی

گفتگو‌ برنامه نویسان

بخشی برای حل مشکلات برنامه‌نویسی و مباحث پیرامون آن وارد شو

دوره‌های پیشنهادی

آموزش Next.js

دوره آموزش Next.js به شما کمک می‌کند SSR را برای React به سادگی راه‌اندازی کنید و یک وبسایت با سئو مناسب با React بوجود آورید.

آموزش کامل Flexbox

در قالب دوره آموزش flexbox ما سعی کرده‌ای به شکل کامل و پروژه‌ محور روش استفاده از flexbox را قدم به قدم برای طراحی وبسایت به شما آموزش دهیم.

آموزش کامل Vue3

آموزش vue.js قدم ابتدایی از یادگیری vue است که در طی این دوره قصد داریم به شکل قدم به قدم کار با این کتابخانه پرمخاطب جاوا اسکریپت را به شما آموزش دهی...

آموزش کامل CSS Grid

در طی دوره آموزش css grid به شکل کامل و پروژه محور بحث css grid را به شما آموزش خواهم داد تا بتوانید برای پیاده‌سازی پروژه‌های خود از css grid استفاده...

آموزش کامل عبارات باقاعده - Regular Expressions

در طول دوره آموزش آموزش عبارات با قاعده (Regular Expressions) سعی داریم که روش پیاده سازی و استفاده از اعبارات باقاعده را به شما آموزش دهیم.