استاد صف‌های لاراولی

(پیش فروش)

دوره صف‌های لاراولی به شما کمک می‌کند در استفاده از صف‌ها در لاراول تبدیل به یک استاد شوید و به هر شکلی که مورد نیاز شما بود از آن‌ها در پروژه‌های مختلف خود استفاده کنید.

تا پایان‌ پیش فروش
استاد صف‌های لاراولی

اشتراک گذاری:

توضیحات

در طی این دوره قصد دارم شما را به یک استاد صف‌های لاراولی تبدیل کنم، یعنی با گذراندن این دوره شما بتوانید به سادگی استفاده از صف‌ها را نیاز سنجی کنید و در جاهای مناسب پروژه خود از آن‌ها بهره ببرید.

صف‌ها قطعا به شما کمک می‌کنند تا برنامه‌های پیشرفته‌تری در لاراول ایجاد کنید.

برای مشاهده این دوره شما ابتدا باید با لاراول آشنا باشید که اگر نیستید ابتدا دوره آموزش لاراول را مشاهده کنید. در نهایت در این دوره به شکل کامل موضوع صف‌ها از مقدمه تا موارد پیشرفته به شما آموزش داده می‌شود. همچنین شما فرامیگیرید که چطور صف‌های پیشرفته را بر روی یک یا چند سرور راه‌اندازی کنید.

گارانتی بازگشت وجه

برای آنکه به شما اطمینان دهیم، که ما از محتوای دوره‌های خود ۱۰۰ درصد مطمئن هستیم، برای این دوره گارانتی بازگشت وجه قرار داده‌ایم و این به این معنی است که اگر شما محتوای این دوره را به شکل کامل مشاهده کنید، اما نتیجه‌ای که به شما قول دادیم را دریافت نکنید ۱۰۰ درصد مبلغ پرداختی شما را برگشت خواهیم زد.

مراحل و فرایند گارانتی

دیدگاه و پرسش

برای ارسال دیدگاه لازم است وارد شده یا ثبت‌نام کنید

ورود یا ثبت‌نام

در حال دریافت نظرات از سرور، لطفا منتظر بمانید

در حال دریافت نظرات از سرور، لطفا منتظر بمانید

پیش فروش
خیلی بد
بد
متوسط
خوب
عالی
5 از 1 رای
مدت دوره 00:04:13
تعداد جلسات: 1
نوع دوره: ویژه / نقدی
آخرین آپدیت: 17 / 12 / 1401

این دوره برای اعضای ویژه بصورت رایگان قابل مشاهده است. عضویت ویژه

گواهی پایان دوره
وضعیت: ابتدا وارد سایت شوید
گواهی پایان دوره راکت چیست؟
حسام موسوی
مدرس دوره

اول داستان، طراح گرافیک بودم و ۲ سالی به عنوان طراح مشغول بودم، بعد به برنامه‌نویسی علاقمند شدم و الان بیشتر از ۱۰ ساله که عاشق کدزنی و چالش‌های پروژه‌های مختلفم. به تدریس علاقه خاصی دارم و دوست دارم دانشی که در این راه بدست آوردم را در اختیار دیگران...

پَچیم

مدیریت سرور مثل آب خوردن

جالب میشه اگر از جایی سرور اختصاصی یا vps تهیه کنید و با چند کلیک بتونی nginx، ورژن‌های مختلف php یا nodejs، دیتابیس‌های مختلف رو نصب و مدیریت کنی و رو همون، هر تعداد سایت که خواستی رو بالا بیاری و مثل آب خوردن مدیریت کنی اون هم با چند کلیک؟