آموزش پروژه محور React Native

برای دسترسی به این دوره نیاز است بصورت نقدی این دوره را خریداری کنید یا با تهیه عضویت ویژه میتوانید به آن دسترسی پیدا کنید.

تعداد شرکت کنندگان 1150 نفر
قیمت دوره 99000 تومان
وضعیت دوره تکمیل شده
زمان کل دوره 23:02:45
تعداد قسمت‌ها 46
نوع دسترسی نقدی یا عضویت ویژه
امتیاز دوره‌
5 از 2 رای

دسترسی رایگان برای اعضای ویژه

در طی دوره آموزش react native ما سعی داریم به شکل پروژه محور قدم به قدم react native را به شما آموزش دهیم، فریمورکی که با استفاده از آن می‌توانید برای اندروید و ios اپلیکیشن بسازید و در اختیار دیگران قرار دهید.

react native چیست؟

react native فریمورکی است که بر پایه react و جاوا اسکریپت ایجاد شده و به شما کمک می‌کند تا با داشتن دانش react و جاوا اسکریپت برای پلتفرم‌های موبایلی اپلیکیشن ایجاد کنید.

در نظر بگیرید که به شکل عادی تصمیم دارید با دانش جاوا اسکریپتی که دارید برای یک پروژه هم اپلیکیشن اندروید و هم ios ایجاد کنید خوب اگر قرار نباشد از react native استفاده شود. شما باید در قدم اول برای اندروید کاتلین و برای ios زبان swift را یاد بگیرید که یادگیری هر کدام از این موارد زمان زیادی را طلب می‌کند.

اما با دانش جاوا اسکریپتی که دارید فریمورک react native این امکان را برای شما ایجاد می‌کند که با استفاده از جاوا اسکریپت که از قبل با آن آشنا هستید اپلیکیشن مورد نظر خود را برای دو پلتفرم مختلف ایجاد کنید بدونه آنکه نیاز باشد دو کد متفاوت بنویسد.

در طول دوره آموزش react native در مورد جزئیات بیشتر این فریمورک صحبت می‌کنیم و آن را به شما آموزش خواهیم داد.

چرا react native را یاد بگیریم؟

دلایل مختلفی برای یادگیری react native وجود دارد، اما این را ساده بگویم که اگر شما از قبل جاوا اسکریپت را بلد هستید و مایل به یادگیری زبان دیگری برای ایجاد اپلیکیشن‌های خود نیستید، react native می‌تواند یک انتخاب مناسب برای ایجاد اپلیکیشن‌های موبایلی با جاوا اسکریپت باشد.

مزیت اصلی react native این است که اپلیکیشن‌های که با آن نوشته می‌شود در نهایت به شکل native خروجی گرفته می‌شود. native به این معنی که دو خروجی کاتلین و جاوا برای اندروید و swift برای ios به دست می‌آورید همانند وقتی که از این دو زبان برای ایجاد اپلیکیشن‌های اندروید و ios استفاده کنید.

همین موضوع باعث افزایش محبوبت react native شده و امروزه تعداد زیادی از برنامه‌نویسان جاوا اسکریپت از react native برای ایجاد کردن اپلیکیشن‌های خود استفاده می‌کنند.

پیش نیاز دوره آموزش react native

برای مشاهده دوره react native شما در ابتدا باید با جاوا اسکریپت و در قدم بعدی با خود کتابخانه react آشنا باشید. هر چه میزان تسلط شما بر این دو موضوع بیشتر باشد شما می‌توانید به شکل ساده‌تری react native را یاد بگیرید.

اگر هنوز با جاوا اسکریپت و react آشنا نشده‌ای می‌توانید از طریق دوره آموزش جاوا اسکریپت و آموزش react این دو مورد را یاد بگیرید.

البته این نکته را باید بدانید که در یادگیری react native چالش‌های بسیار وجود دارد بدلیل اینکه شما در حال ایجاد اپلیکیشن موبایلی با واسط خاص هستید قطعا در زمان توسعه اپلیکیشن مورد نظر، مشکلات متفاوتی هم خواهید داشت که با کمی تلاش می‌توانید از آن‌ها هم گذر کنید.

آیا یادگیری react native سخت است؟

یادگیری react native سخت نیست اما پر چالش است. زمانی که شما از ابزاری به غیر از زبان‌های اصلی خودشان شروع به توسعه اپلیکیشن کنید قطعا در طی این توسعه چالش‌های هم خواهید داشت.

ما در طی این دوره سعی می‌کنیم شما را با تمام چالش‌های react native آشنا کنیم و در قالب پروژه‌های متفاوت این فریمورک جذاب را به شما آموزش دهیم.

چرا react native را از مجموعه راکت یاد بگیرید؟

ما در راکت و دوره آموزش react native تمام سعی خود را کرده‌ایم تا شما بتوانید به شکل پروژه محور، درست و جامع کار با react native را یاد بگیرید و از آن برای ایجاد اپلیکیشن‌های موبایلی خود استفاده کنید.

در کنار آموزش اکثر سرفصل‌های این فریمورک با مثال‌های مختلف ما سعی می‌کنیم در کل پروسه یادگیری در کنار شما باشیم و در صورت داشتن سوال یا مشکل به شما کمک کنیم تا سوالات و مشکلات خود را حل کنید.

پس شما می‌توانید با خیالی راحت دوره آموزش react native را مشاهده کنید و آن را یاد بگیرید.

دیدن ادامه مطلب

سوالات متداول

react native چیست؟

react native یک فریمورک برای ایجاد کردن اپلیکیشن‌های موبایل بر پایه react است که شما با استفاده از آن می‌توانید برای دو پلتفرم اندروید و ios با یک کد اپلیکیشن بسازید و در اختیار دیگران قرار دهید.

react native ارزش یادگیری دارد ؟

اگر شما برنامه‌نویس جاوا اسکریپت هستید و با react کار می‌کنید می‌توانید با استفاده از فریمورک react native برای پروژه‌های مورد نظر خود اپلیکیشن‌های موبایلی ایجاد کنید. بنابراین می‌توان گفت react native از ارزش بالایی برای یادگیری برخوردار است

یادگیری react native چقدر زمان میبرد؟

در صورتی که شما با مباحث جاوا اسکریپت و react به شکل کامل آشنا باشید برای یادگیری react native احتمالا به چند ماه زمان نیاز دارید. اما بسته به تلاش شما این زمان می‌تواند کاملا متغیر باشد.

آیا آموزش react native وبسایت راکت کافی است ؟

در جواب این سوال باید گفت بله. چون ما در دوره آموزش react native سعی کردی‌ایم موارد مختلف و مهمی از react native را قدم به قدم و به شکل کامل به شما آموزش دهیم. در این دوره شما با تقریبا ۹۰ درصد از مواردی که در react native وجود دارد و استفاده می‌شود آشنا می‌شوید و کار با آن‌ها را فراخواهید گرفت.

 

رایگان 09:49
رایگان 02:55
برای دسترسی به این دوره نیاز است بصورت نقدی این دوره را خریداری کنید یا با تهیه عضویت ویژه میتوانید به آن دسترسی پیدا کنید.

تعداد شرکت کنندگان 1150 نفر
قیمت دوره 99000 تومان
وضعیت دوره تکمیل شده
زمان کل دوره 23:02:45
تعداد قسمت‌ها 46
نوع دسترسی نقدی یا عضویت ویژه
امتیاز دوره‌
5 از 2 رای

دسترسی رایگان برای اعضای ویژه
آفلاین
user-avatar
مدرس دوره حسام موسوی

اول داستان، طراح گرافیک بودم و ۲ سالی به عنوان طراح مشغول بودم، بعد به برنامه‌نویسی علاقمند شدم و الان بیشتر از ۱۰ ساله که عاشق کدزنی و چالش‌های پروژه‌های مختلفم. به تدریس علاقه خاصی دارم و دوست دارم دانشی که در این راه بدست آوردم را در اختیار دیگران هم قرار بدم. 

سوالات و گفتگو‌ها

سوالات و گفتگو‌ها

اگر سوال و مشکلی یا حتی بحثی در یکی از حوزه‌های برنامه‌نویسی دارید این بخش به شما کمک ویژه‌ای خواهد کرد

دورهای پیشنهادی

مشاهده همه دوره ها
آموزش پروژه محور جاوا اسکریپت

آموزش پروژه محور جاوا اسکریپت

در دوره پروژه‌های جاوااسکریپت ما سعی کرده‌ایم جاوااسکریپت را در قالب پروژه‌های بزرگ و کوچک، ساده و پیشرفته به شما آموزش دهیم.

دسترسی رایگان برای اعضای ویژه
آموزش webpack

آموزش webpack

در دوره آموزش وب پک سعی داریم قدم به قدم صفر تا صد این ابزار باندل را به شما آموزش دهیم. آموزش webpack سعی دارد شما را به شکل کامل با webpack آشنا کند...

دسترسی رایگان برای اعضای ویژه
آموزش Redux

آموزش Redux

در طول دوره آموزش redux (ریداکس) سعی می‌کنیم به شکل کامل و کاربردی روش استفاده از کتابخانه redux برای حل مشکل مدیریت stateها را به شما آموزش دهیم.

دسترسی رایگان برای اعضای ویژه
آموزش پروژه محور و کامل Vuejs 2

آموزش پروژه محور و کامل Vuejs 2

آموزش vue.js قدم ابتدایی از یادگیری vue است که در طی این دوره قصد داریم به شکل قدم به قدم کار با این کتابخانه پرمخاطب جاوا اسکریپت را به شما آموزش دهی...

دیدگاه‌ها و پرسش‌ها

برای ارسال نظر لازم است ابتدا وارد سایت شوید
در حال دریافت نظرات از سرور، لطفا منتظر بمانید