آموزش پروژه محور React Native

تعداد شرکت کنندگان 1258 نفر
قیمت دوره 99,000 تومان
وضعیت دوره تکمیل ضبط
زمان کل دوره 23:02:45
تعداد قسمت‌ها 46
نوع دسترسی نقدی یا عضویت ویژه
امتیاز دوره‌
خیلی بد
بد
متوسط
خوب
عالی
4.5 از 10 رای

عضو ویژه شوید و به شکل آنلاین و رایگان مشاهده کنید یا نقدی خریداری کنید تا بتوانید دانلود کنید.
دسترسی رایگان برای اعضای ویژه

بگذارید یک سوال از شما بپرسم! کیست که دوست نداشته باشد تنها با یک زبان برنامه‌نویسی تمام آنچه که از دنیای توسعه وب و موبایل نیاز دارد را انجام ندهد؟ خب هدف این دوره آموزشی دقیقا همین است. در طول ده سال اخیر، جاوااسکریپت پیشرفت‌های بسیار زیادی در حوزه برنامه‌نویسی سمت وب و موبایل داشته است. فریمورک‌های مختلفی مانند ویوجی‌اس، ری‌اکت و انگولار به ما قابلیت آن را داده‌اند تا رابط‌های کاربری زیبا و همه فن حریف را ایجاد کنیم. حال تیم توسعه‌دهنده فریمورک ری‌اکت تصمیم گرفته تا این فرایند توسعه و گسترش‌پذیری را حتی فراتر برده و پای جاوااسکریپت را به توسعه اپلیکیشن‌های کاملا محلی باز کند. در این دوره آموزشی از وبسایت راکت شما یاد خواهید گرفت که با استفاده از جاوااسکریپت و فریمورک React Native برای سیستم عامل‌های آندروید و iOS اپلیکیشن‌های موبایلی را توسعه دهید. اما قبل از هرچیزی بیایید ابتدای کار با React Native آشنا شویم و ببینیم این فریمورک چیست و چه کاری را برای ما انجام می‌دهد.

React Native چیست؟

React Native فریمورکی است که بر پایه کتابخانه React و جاوا اسکریپت ایجاد شده و به شما کمک می‌کند تا با داشتن دانش React و جاوا اسکریپت برای پلتفرم‌های موبایلی اپلیکیشن ایجاد کنید.

در نظر بگیرید که به شکل عادی تصمیم دارید با دانش جاوا اسکریپتی که دارید برای یک پروژه هم اپلیکیشن اندروید و هم ios ایجاد کنید خوب اگر قرار نباشد از React Native استفاده شود. شما باید در قدم اول برای اندروید کاتلین و برای ios زبان swift را یاد بگیرید که یادگیری هر کدام از این موارد زمان زیادی را طلب می‌کند.

اما با دانش جاوا اسکریپتی که دارید فریمورک React Native این امکان را برای شما ایجاد می‌کند که با استفاده از جاوا اسکریپت که از قبل با آن آشنا هستید اپلیکیشن مورد نظر خود را برای دو پلتفرم مختلف ایجاد کنید بدونه آنکه نیاز باشد دو کد متفاوت بنویسد.

در طول دوره آموزش React Native در مورد جزئیات بیشتر این فریمورک صحبت می‌کنیم و آن را به شما آموزش خواهیم داد.

چرا React Native را یاد بگیریم؟

دلایل مختلفی برای یادگیری React Native وجود دارد، اما این را ساده بگویم که اگر شما از قبل جاوا اسکریپت را بلد هستید و مایل به یادگیری زبان دیگری برای ایجاد اپلیکیشن‌های خود نیستید، React Native می‌تواند یک انتخاب مناسب برای ایجاد اپلیکیشن‌های موبایلی با جاوا اسکریپت باشد.

مزیت اصلی React Native این است که اپلیکیشن‌های که با آن نوشته می‌شود در نهایت به شکل Native خروجی گرفته می‌شود. Native یا محلی به این معنی که دو خروجی کاتلین و جاوا برای اندروید و swift برای ios به دست می‌آورید همانند وقتی که از این دو زبان برای ایجاد اپلیکیشن‌های اندروید و ios استفاده کنید.

همین موضوع باعث افزایش محبوبت React Native شده و امروزه تعداد زیادی از برنامه‌نویسان جاوا اسکریپت از React Native برای ایجاد کردن اپلیکیشن‌های خود استفاده می‌کنند.

پیش نیاز دوره آموزش React Native

برای مشاهده دوره React Native شما در ابتدا باید با جاوا اسکریپت و در قدم بعدی با خود کتابخانه React آشنا باشید. هر چه میزان تسلط شما بر این دو موضوع بیشتر باشد شما می‌توانید به شکل ساده‌تری React Native را یاد بگیرید.

اگر هنوز با جاوا اسکریپت و React آشنا نشده‌اید می‌توانید از طریق دوره آموزش جاوا اسکریپت و آموزش react این دو مورد را یاد بگیرید.

البته این نکته را باید بدانید که در یادگیری React Native چالش‌های بسیار وجود دارد بدلیل اینکه شما در حال ایجاد اپلیکیشن موبایلی با واسط خاص هستید قطعا در زمان توسعه اپلیکیشن مورد نظر، مشکلات متفاوتی هم خواهید داشت که با کمی تلاش می‌توانید از آن‌ها هم گذر کنید.

آیا یادگیری react native سخت است؟

یادگیری React Native سخت نیست اما پر چالش است. زمانی که شما از ابزاری به غیر از زبان‌های اصلی خودشان شروع به توسعه اپلیکیشن کنید قطعا در طی این توسعه چالش‌های هم خواهید داشت.

ما در طی این دوره سعی می‌کنیم شما را با تمام چالش‌های React Native آشنا کنیم و در قالب پروژه‌های متفاوت این فریمورک جذاب را به شما آموزش دهیم.

چرا React Native را از مجموعه راکت یاد بگیرید؟

ما در راکت و دوره آموزش React Native تمام سعی خود را کرده‌ایم تا شما بتوانید به شکل پروژه محور، درست و جامع کار با React Native را یاد بگیرید و از آن برای ایجاد اپلیکیشن‌های موبایلی خود استفاده کنید.

در کنار آموزش اکثر سرفصل‌های این فریمورک با مثال‌های مختلف ما سعی می‌کنیم در کل پروسه یادگیری در کنار شما باشیم و در صورت داشتن سوال یا مشکل به شما کمک کنیم تا سوالات و مشکلات خود را حل کنید.

پس شما می‌توانید با خیالی راحت دوره آموزش React Native را مشاهده کنید و آن را یاد بگیرید.

در این دوره آموزشی چه موضوعاتی را یاد خواهید گرفت؟

 • React Native دقیقا چیست
 • نصب React Native روی سیستم عامل ویندوز و MacOS
 • پیاده‌سازی روش‌هایی برای دیباگ کردن پروژه‌های React Native
 • نوشتن یک اپلیکیشن ساده با استفاده از React Native
 • کار روی Prop و State
 • آموزش طراحی ظاهری اپلیکیشن
 • ایجاد یک صفحه ورود
 • استفاده از فونت‌های فارسی در پروژه
 • نصب پکیج‌های مختلف
 • کار با المان‌های مختلفی که React Native برای ما فراهم ساخته
 • ایجاد ارتباط میان صفحات مختلف اپلیکیشن
 • ایجاد پروژه‌های عملی متفاوت
 • کار با انیمیشن‌ها
 • و موارد بسیار زیاد دیگری که با مشاهده این دوره آموزشی آن‌ها را یاد خواهید گرفت.

مشاهده ادامه مطلب

سوالات متداول

react native چیست؟

react native یک فریمورک برای ایجاد کردن اپلیکیشن‌های موبایل بر پایه react است که شما با استفاده از آن می‌توانید برای دو پلتفرم اندروید و ios با یک کد اپلیکیشن بسازید و در اختیار دیگران قرار دهید.

react native ارزش یادگیری دارد ؟

اگر شما برنامه‌نویس جاوا اسکریپت هستید و با react کار می‌کنید می‌توانید با استفاده از فریمورک react native برای پروژه‌های مورد نظر خود اپلیکیشن‌های موبایلی ایجاد کنید. بنابراین می‌توان گفت react native از ارزش بالایی برای یادگیری برخوردار است

یادگیری react native چقدر زمان میبرد؟

در صورتی که شما با مباحث جاوا اسکریپت و react به شکل کامل آشنا باشید برای یادگیری react native احتمالا به چند ماه زمان نیاز دارید. اما بسته به تلاش شما این زمان می‌تواند کاملا متغیر باشد.

آیا آموزش react native وبسایت راکت کافی است ؟

در جواب این سوال باید گفت بله. چون ما در دوره آموزش react native سعی کردی‌ایم موارد مختلف و مهمی از react native را قدم به قدم و به شکل کامل به شما آموزش دهیم. در این دوره شما با تقریبا ۹۰ درصد از مواردی که در react native وجود دارد و استفاده می‌شود آشنا می‌شوید و کار با آن‌ها را فراخواهید گرفت.

 

گارانتی بازگشت وجه

برای آنکه به شما اطمینان دهیم، که ما از محتوای دوره‌های خود ۱۰۰ درصد مطمئن هستیم، برای این دوره گارانتی بازگشت وجه قرار داده‌ایم و این به این معنی است که اگر شما محتوای این دوره را به شکل کامل مشاهده کنید، اما نتیجه‌ای که به شما قول دادیم را دریافت نکنید ۱۰۰ درصد مبلغ پرداختی شما را برگشت خواهیم زد.

ما در تلاشیم کیفیت کار خود را هر روز بهتر از روز قبل کنیم و آموزش‌های را در اختیار شما قرار دهیم که لایقشان هستید.

مراحل گارانتی بازگشت وجه
۱
تهیه دوره از راکت
۲
مشاهده کامل دوره و انجام دادن تمرین‌ها
۳
در صورت عدم رضایت در پایان تنها کافیه که با ما تماس بگیرید
۴
بازگشت وجه به شما
گواهی پایان دوره
گواهی پایان دوره (گواهی مشاهده آنلاین)
دوره را به شکل آنلاین و کامل مشاهده کنید.
این گواهی رایگان است و تنها با مشاهده کامل دوره برای شما فعال می‌شود.

توجه مهم : در صورتی که نیاز دارید توضیحات بیشتری در مورد گواهی پایان دوره راکت کسب کنید، وارد صفحه "گواهی پایان دوره راکت چیست؟" شوید، توضیحات تکمیلی در این صفحه وجود دارد که برای درک بهتر گواهی پایان دوره به شما کمک خواهد کرد.

جلسات دوره

دیدگاه‌ها و پرسش‌ها

برای ارسال دیدگاه لازم است، ابتدا وارد سایت شوید.

در حال دریافت نظرات از سرور، لطفا منتظر بمانید

در حال دریافت نظرات از سرور، لطفا منتظر بمانید

تعداد شرکت کنندگان 1258 نفر
قیمت دوره 99,000 تومان
وضعیت دوره تکمیل ضبط
زمان کل دوره 23:02:45
تعداد قسمت‌ها 46
نوع دسترسی نقدی یا عضویت ویژه
امتیاز دوره‌
خیلی بد
بد
متوسط
خوب
عالی
4.5 از 10 رای

عضو ویژه شوید و به شکل آنلاین و رایگان مشاهده کنید یا نقدی خریداری کنید تا بتوانید دانلود کنید.
دسترسی رایگان برای اعضای ویژه
آفلاین
user-avatar
مدرس دوره حسام موسوی

اول داستان، طراح گرافیک بودم و ۲ سالی به عنوان طراح مشغول بودم، بعد به برنامه‌نویسی علاقمند شدم و الان بیشتر از ۱۰ ساله که عاشق کدزنی و چالش‌های پروژه‌های مختلفم. به تدریس علاقه خاصی دارم و دوست دارم...

مشاهده پروفایل حسام موسوی

گفتگو‌ برنامه نویسان

بخشی برای حل مشکلات برنامه‌نویسی و مباحث پیرامون آن وارد شو

دوره‌های پیشنهادی

آموزش Flutter

در طول دوره فلاتر (Flutter) قصد داریم روش استفاده از این ابزار برای ایجاد کردن اپلیکیشن‌های موبایلی را به شکل کامل و جامع در قالب پروژه به شما آموزش د...

آموزش React

آموزش Reactjs راکت به شما کمک می‌کند به شکل جامع React را یاد بگیرید و در پروژه‌های Front-End خود از Reactjs استفاده کنید و سایت‌های SPA بسازید

آموزش Redux

در طول دوره آموزش redux (ریداکس) سعی می‌کنیم به شکل کامل و کاربردی روش استفاده از کتابخانه redux برای حل مشکل مدیریت stateها را به شما آموزش دهیم.

آموزش Next.js

دوره آموزش Next.js به شما کمک می‌کند SSR را برای React به سادگی راه‌اندازی کنید و یک وبسایت با سئو مناسب با React بوجود آورید.

آموزش پروژه محور Vuex

در طول دوره آموزش vuex ما سعی داریم به شکل پروژه محور روش کار با vuex برای مدیریت کردن بر روی state های داخل vue را به شما آموزش دهیم.

آموزش پروژه محور جاوااسکریپت

در دوره پروژه‌های جاوااسکریپت ما سعی کرده‌ایم جاوااسکریپت را در قالب پروژه‌های بزرگ و کوچک، ساده و پیشرفته به شما آموزش دهیم.