آموزش راه‌اندازی و مدیریت سرورها و سایت‌ها

راه اندازی و مدیریت سرور ها و سایت با استفاده از پَچیم، سایت ها رو با یک کلیک بر روی سرورها مجازی و اختصاصی خود راه اندازی کنید و آن‌ها را به سادگی مدیریت کنید.

آموزش راه‌اندازی و مدیریت سرورها و سایت‌ها

اشتراک گذاری:

توضیحات

بیایید فرض را بر این بگیریم که تا به حال هیچ وبسایتی ایجاد نکرده و با پروسه انتقال آن به دنیای اینترنت آشنایی ندارید، مطمئنا در قدم اول شما باید تصمیم بگیرید که آیا باید یک هاست تهیه کنید و یا یک سرور اختصاصی یا مجازی که به آن VPS نیز می‌گویند؟ هاست‌های اشتراکی و امثال آن ماهیت محدود کننده‌ای دارند و مناسب نیستند و راه اندازی کردن و مدیریت کردن سرور اختصاصی یا VPS هم نیاز به یک متخصص دارد. که آن‌ هم مشکلاتی همچون هزینه بالا، در دسترس نبودن همیشگی یا متکی شدن همیشگی به آن مدیر یا موارد دیگر را دارد.

در اینجا پَچیم آن متخصص ۲۴ ساعته و بدون دردسر شماست.

در طی این دوره به شکل عملی یک سرور راه‌‌اندازی و مدیریت می‌کنیم و پروژه‌های لاراول، php، nodejs و ... را بالا خواهیم آورد. هدف پچیم این است که دردسرها و مشکلات مربوط به نگهداری سرویس‌ها را از شما کم کرده و همه چیز را به صورت خودکار انجام دهد و در نهایت شما تمام تمرکز خود را روی توسعه اپلیکیشن و کارکرد آن بگذارید.

جلسات دوره

بخش دوم راه‌اندازی سرور و سایت

دیدگاه و پرسش

برای ارسال دیدگاه لازم است وارد شده یا ثبت‌نام کنید ورود یا ثبت‌نام

در حال دریافت نظرات از سرور، لطفا منتظر بمانید

در حال دریافت نظرات از سرور، لطفا منتظر بمانید

در حال برگزاری
خیلی بد
بد
متوسط
خوب
عالی
4.83 از 6 رای
مدت دوره 07:31:34
تعداد جلسات: 54
نوع دوره: رایگان
شرکت‌کنندگان: 300 نفر
گواهی پایان دوره
وضعیت: ابتدا وارد سایت شوید
گواهی پایان دوره راکت چیست؟
حسام موسوی
مدرس دوره

بیشتر از ۱۵ سال هست که در حال برنامه‌نویسی و انجام پروژه های مختلف هستم و ۱۰ سالی هست که آموزش برنامه‌نویسی به علاقمندان حوزه برنامه نویسی میدیم در همه این مدت الان عاشق کدزنی و چالش‌های پروژه‌های مختلفم. به تدریس علاقه خاصی دارم و دوست دارم دانشی ک...