ساخت ربات تلگرام با لاراول

ساخت ربات تلگرام با لاراول کار سختی نیست، البته اگر شما راه درست انجام اینکار را بلد باشید، در طی این دوره موارد مختلف راه‌اندازی ربات تلگرامی با لاراول را به شما آموزش خواهم داد.

ساخت ربات تلگرام با لاراول

اشتراک گذاری:

توضیحات

تلگرام از جمله محبوب‌ترین سرویس‌های پیام‌رسان برای ایرانیان و البته مردم جهان است. با در نظر گرفتن تعداد کاربران بسیار زیاد آن می‌توان به این نتیجه رسید که داشتن حضوری پر رنگ در تلگرام باعث می‌شود که کسب و کار شما و البته برند شما، پیشرفت چشمگیری به خود دیده و مشتریان بیشتری را به دست بیاورید. 

به همین دلیل در کنار داشتن وبسایت و کانال، داشتن یک بات تلگرامی که در امور مختلف به شما کمک کند می‌تواند بسیار مثمر ثمر باشد.

در طی این دوره روش ساخت ربات تلگرام با فریمورک لاراول را به شما آموزش خواهم داد و شما با استفاده از این دوره یاد می‌گیرید که به چه شکلی برای برنامه‌های لاراولی خود ربات تلگرامی ایجاد کنید و همچنین این ربات‌ها را در گروه‌ها و کانال‌های تلگرامی خود نیز آموزش دهید.

این دوره در طی سال 1402 در سایت راکت قرار خواهد گرفت برای آشنایی با محتوای دوره می‌توانید جلسه معرفی آن را مشاهده کنید.

گارانتی بازگشت وجه

برای آنکه به شما اطمینان دهیم، که ما از محتوای دوره‌های خود ۱۰۰ درصد مطمئن هستیم، برای این دوره گارانتی بازگشت وجه قرار داده‌ایم و این به این معنی است که اگر شما محتوای این دوره را به شکل کامل مشاهده کنید، اما نتیجه‌ای که به شما قول دادیم را دریافت نکنید ۱۰۰ درصد مبلغ پرداختی شما را برگشت خواهیم زد.

مراحل و فرایند گارانتی

جلسات دوره

بخش چهارم ساخت ربات با امکانات متفاوت

دیدگاه و پرسش

برای ارسال دیدگاه لازم است وارد شده یا ثبت‌نام کنید ورود یا ثبت‌نام

در حال دریافت نظرات از سرور، لطفا منتظر بمانید

در حال دریافت نظرات از سرور، لطفا منتظر بمانید

در حال برگزاری
خیلی بد
بد
متوسط
خوب
عالی
4.29 از 7 رای
مدت دوره 03:40:50
تعداد جلسات: 29
نوع دوره: ویژه / نقدی
شرکت‌کنندگان: 90 نفر

این دوره برای اعضای ویژه بصورت رایگان قابل مشاهده است. عضویت ویژه

گواهی پایان دوره
وضعیت: ابتدا وارد سایت شوید
گواهی پایان دوره راکت چیست؟
حسام موسوی
مدرس دوره

بیشتر از ۱۵ سال هست که در حال برنامه‌نویسی و انجام پروژه های مختلف هستم و ۱۰ سالی هست که آموزش برنامه‌نویسی به علاقمندان حوزه برنامه نویسی میدیم در همه این مدت الان عاشق کدزنی و چالش‌های پروژه‌های مختلفم. به تدریس علاقه خاصی دارم و دوست دارم دانشی ک...