آشنایی با امکانات جدید لاراول 10

در لاراول ۱۰ تغییرات جدیدی ارائه شده که ما در دوره آشنایی با امکانات لاراول ۱۰ سعی داریم شما را با این امکانات جدید به شکل کامل آشنا کنیم.

آشنایی با امکانات جدید لاراول 10

اشتراک گذاری:

توضیحات

لاراول یک وب فریمورک رایگان و متن باز مبتنی بر PHP است که برای اولین بار در سال ۲۰۱۱ توسط Taylor Otwell ساخته شد. هدف از ایجاد لاراول، داشتن چهارچوبی مناسب برای ایجاد اپلیکیشن‌های مبتنی بر طراحی MVC یا Model-View-Controller بوده و باید گفت که لاراول به خوبی این وظیفه را انجام می‌دهد. شاید برای‌تان نیز این نکته جالب باشد که کل معماری MVC این فریمورک براساس فریمورک سیمفونی یا Symfony ایجاد شده است. ما در وبسایت آموزشی راکت تلاش‌های بسیار زیادی را برای آموزش لاراول بعمل آورده‌ایم و هم اکنون نیز این تلاش‌ها ادامه دارند. برای مشاهده کامل آموزش‌های لاراول می‌توانید به «یادگیری لاراول» مراجعه کنید.

آموزش لاراول 10

ما در طول این دوره به شما لاراول را از صفر آموزش نمی‌دهیم، بلکه شما را با امکانات جدیدی که در لاراول 10 معرفی شده، آشنا خواهیم کرد. بنابراین اگر جز افرادی هستید که از قبل با لاراول آشنا هستید و تمایل دارید با امکانات جدید لاراول 10 آشنا شوید. این دوره می‌تواند به شما در رسیدن به این هدف کمک کند. در غیر اینصورت ابتدای کار نیاز است که با لاراول از طریق دوره آموزشی رایگان لاراول آشنا شوید.

لیست‌ امکانات اضافه شده در لاراول 10

تایپ‌های Native در لاراول

تایپ‌های Native مربوط به php این بار در این ورژن از لاراول مورد توجه بیشتری قرار گرفته و  به شکل پیش فرض در متدها و کنترل‌های مختلف لاراول مورد استفاده قرار گرفته است. این تایپ‌ها می‌توانند به شما کمک کنند تا کد بهتر و خواناتری را در پروژه لاراولی خود بنویسید.

پسورد قدرتمند و شانسی

در این متد که به کلاس Str پیش فرض لاراول اضافه شده به شما کمک می‌کند که پسورد قدرتمند و رندوم برای خود ایجاد کنید در پروژه‌های که این امکان نیاز باشد این موضوع بسیار کاربر خواهد بود.

آشنایی با Pennant

پکیج رسمی Pennant به شما کم می‌کند قابلیت feature flag را به پروژه لاراول خود به سادگی اضافه کنید این پکیج می‌تواند این امکان را برای‌تان به وجود آورد که ویژگی‌های مختلف سایت خود را برای بخشی از کاربران فعال کنید که این به توسعه بهتر پروژه شما کمک زیادی خواهد کرد.

دیدگاه و پرسش

برای ارسال دیدگاه لازم است وارد شده یا ثبت‌نام کنید ورود یا ثبت‌نام

در حال دریافت نظرات از سرور، لطفا منتظر بمانید

در حال دریافت نظرات از سرور، لطفا منتظر بمانید

تکمیل ضبط
خیلی بد
بد
متوسط
خوب
عالی
5 از 7 رای
مدت دوره 01:27:27
تعداد جلسات: 9
نوع دوره: رایگان
شرکت‌کنندگان: 670 نفر
گواهی پایان دوره
وضعیت: ابتدا وارد سایت شوید
گواهی پایان دوره راکت چیست؟
حسام موسوی
مدرس دوره

بیشتر از ۱۵ سال هست که در حال برنامه‌نویسی و انجام پروژه های مختلف هستم و ۱۰ سالی هست که آموزش برنامه‌نویسی به علاقمندان حوزه برنامه نویسی میدیم در همه این مدت الان عاشق کدزنی و چالش‌های پروژه‌های مختلفم. به تدریس علاقه خاصی دارم و دوست دارم دانشی ک...