یادگیری react

ری‌اکت یکی از کتابخانه های جاوااسکریپت محسوب می‌شود که با امکاناتی که دارد، میتواند به شما کمک کند اپلیکیشن های وب و تلفن همراه بسیار زیبای بوجود آورید . این کتابخانه در ایران و جهان، محبوبیت بسیار زیادی دارد و اگر شما از آن دسته از افرادی هستید که می‌خواهید بروز باشید، پس react یکی از چیزهایست که شما میتوانید آن را فرا بگیرید.

پیش نیاز ها

- مهارت‌های زیر ابتدا باید به عنوان پیشنیاز طی شوند تا شما بتوانید مهارت یادگیری react را شروع کنید

شامل 7 دوره

یادگیری جاوا اسکریپت

جاوااسکریپت یکی از زبان‌های بسیار قدرتمند است که هر روز در حال پیشرفت و تکامل است، تکامل و پیشرفت جاوااسکریپت را می‌توان...

قدم های اصلی

آموزش reactjs قدم شماره 1

آموزش reactjs

آموزش reactjs راکت به شما کمک می‌کند به شکل جامع react را یاد بگیرید و در پروژه‌های frontend خود از react استفاده کنید و سایت‌های spa بسازید

دسترسی رایگان برای اعضای ویژه
12:53:31
159,000 تومان
آموزش Redux قدم شماره 2

آموزش Redux

در طول دوره آموزش redux (ریداکس) سعی می‌کنیم به شکل کامل و کاربردی روش استفاده از کتابخانه redux برای حل مشکل مدیریت stateها را به شما آموزش دهیم.

دسترسی رایگان برای اعضای ویژه
04:36:23
79,000 تومان
آموزش nextjs قدم شماره 3

آموزش nextjs

دوره آموزش nextjs به شما کمک می‌کند ssr را برای react به سادگی راه ‌اندازی کنید و یک وبسایت با سئو مناسب با react بوجود آورید.

دسترسی رایگان برای اعضای ویژه
04:41:42
150,000 تومان
آموزش پروژه محور React Native قدم شماره 4

آموزش پروژه محور React Native

در طی دوره آموزش react native به شکل پروژه‌ محور و کامل این فریمورک react را به شما آموزش خواهم داد تا بتوانید با استفاده از آن اپلیکیشن خود را بسازید...

دسترسی رایگان برای اعضای ویژه
23:02:45
99,000 تومان
توضیحات

اگر به دنبال آموزش reactjs هستید. در این صفحه ما لیست‌ دوره‌های را قرار داده‌ایم که با دنبال کردن آن‌ها به شکل قدم به قدم می‌توانید به راحتی react را فرا بگیرید و در پروژه‌های خود از آن بهرمند شوید.

reactjs چیست ؟

reactjs را می‌توان به عنوان یک ابزارِ، یا یک کتابخانه جاوا اسکریپتی در نظر گرفت که با هدف ایجاد راحت‌تر وبسایت‌های spa ایجاد شده است و ما می‌توانیم با استفاده از آن وبسایت‌های spa خود را با قابلیت توسعه بالا ایجاد کنید.

در دوره‌های آموزش reactjs ما سعی داریم شما را قدم به قدم با این کتابخانه جذاب آشنا کنیم و به شما آموزش دهیم که چطور می‌توان از react برای ایجاد وبسایت‌های spa استفاده کرد.

پیش نیاز‌های آموزش reactjs

برای آموزش reactjs شما قطعا باید جاوا اسکریپت را به شکل کامل یادگرفته باشید و با آن کار کرده باشید. دلیل این موضوع این است که، react یک کتابخانه جاوا اسکریپت است و بدون داشتن دانش جاوا اسکریپتی نمی‌توانید آن را یاد بگیرید.

اگر جاوااسکریپت را هنوز یاد نگرفته‌اید پیشنهاد می‌کنیم در قدم اول دوره آموزش جاوااسکریپت را مشاهده کنید.

آیا یادگیری react سخت است؟

جواب این سوال بستگی به این دارد که شما چقدر جاوا اسکریپت بلد هستید، چون تسلط مناسب بر جاوا اسکریپت به شما کمک می‌کند react را بسیار ساده‌تر یادبگیرید و در پروژه‌های خود مورد استفاده قرار دهید. 

یادگیری react کار ساده‌ای است اما بدلیل اینکه افراد یادگیری جاوااسکریپت را جدی نمیگیرند گاهن با مشکلات مختلفی در react مواجه می‌شوند.

اما ما در دوره آموزش reactjs سعی کرده‌ایم این کتابخانه را قدم به قدم و به شکل کامل به شما به شکلی آموزش دهیم که هیچ سختی خاصی را احساس نکنید.

چرا reactjs را از مجموعه راکت یاد بگیرید؟

ما در راکت تمام تلاش خود‌ را کرد‌ه‌ایم تا بتوانیم react را به شکل جامع و کاربردی به شما آموزش دهیم تا شما توانایی این را بدست بیاورید که از آن برای ایجاد وبسایت‌های spa استفاده کنید.

در کنار آموزش اکثر سرفصل‌های این کتابخانه با مثال‌های مختلف ما سعی می‌کنیم در کل پروسه یادگیری در کنار شما باشیم و در صورت داشتن سوال یا مشکل به شما کمک کنیم تا سوالات و مشکلات خود را حل کنید.

قدم‌های آموزش reactjs در راکت

قدم اول : آموزش reactjs

در طی این دوره آموزشی ما سعی کرده‌ایم بخش‌های مختلف react را از ابتدا تا سطح پیشرفته به شما آموزش دهیم . شما با استفاده از این دوره می‌توانید به شکل جامع react را یاد بگیرید و برای راه‌اندازی پروژه‌های خود از آن بهرمند شوید.

قدم دوم : آموزش redux

redux یک ابزار مدیریت state در react محسوب می‌شود و به شما این اجازه را می‌دهد که در پروژه‌های متوسط و بزرگ از پیچیده شدن کار با stateها جلوگیری کنید.

قدم سوم : آموزش React Native

React Native کتابخانه‌ای است که بر اساس react پیاده‌سازی شده و اگر شما react را فرا بگیرید به سادگی ‌میتوانید با استفاده از React Native به اپلیکیشن‌های موبایلی مورد نیاز خود را بوجود آورید.

مشاهده ادامه مطلب

سوالات متداول

آیا آموزش reactjs وبسایت راکت کافی است ؟
در جواب این سوال باید گفت بله. چون ما در دوره آموزش reactjs سعی کردی‌ایم موارد مختلف و مهمی از react را قدم به قدم و به شکل کامل به شما آموزش دهیم. در این دوره شما با تقریبا ۹۰ درصد از مواردی که در react وجود دارد و استفاده می‌شود آشنا می‌شوید و کار با آن‌ها را فراخواهید گرفت.
react ارزش یادگیری دارد ؟

برنامه‌نویسان و شرکت‌های بسیار مختلفی چه در ایران و چه در خارج ایران مشغول استفاده از react هستند. به شکلی که در صورت یادگیری react به سادگی می‌توانید در شرکتی کار بگیرید یا به شکل فریلنسری پروژه تحویل بگیرید.

بنابراین می‌توان گفت که react ارزش یادگیری واقعا بالای دارد و می‌تواند به شما در هدف پیش روی خود کمک بسیار زیادی کند.

یادگیری reactjs چقدر زمان میبرد؟

این کاملا بستگی به شخص شما و میزان تلاش و وقتی دارد که صرف آموزش reactjs می‌کنید هر چه مقدار تلاش و زمانی که برای آموزش reactjs صرف می‌کنید بیشتر باشد شما در زمان کمتری react را یاد خواهید گرفت. 

reactjs فرانت‌اند است یا بک‌اند؟

react یک کتابخانه frontend محسوب می‌شود، شما با استفاده از آن می‌توانید می‌توانید وبسایت‌های spa را به شکل کامل ایجاد کنید.