داستان شکل‌گیری راکت

داستان راکت در اردیبهشت ۱۳۹۴ شکل گرفت است و تا به امروز که در اینجا هستیم تمام تلاش خود را کرده‌ایم تا بتوانیم به کاربران ایرانی و علاقمند کمک کنیم تا بتوانند زبان‌ها و ابزارهای به‌روز جهانی را فرابگیرند و خود را آماده شروع کسب‌ و کار یا استخدام در شرکت‌های مختلف کنند.

هدف ما در راکت

ما به عنوان یک وبسایت آموزشی سعی داریم به همه شما عزیزان فارسی زبان کمک کنیم که در این دنیای بی کران از زبان ها و فریمورک‌ها و ابزارهای مختلف برنامه نویسی مسیر فعالیت خود را پیدا کنید و همچنین سعی داریم در این مسیر همراه شما باشیم تا این قابلیت را بدست بیاورید که از دانش کسب شد در کسب و کار خود یا برای استخدام در شرکتی که قصد فعالیت در آن را دارید استفاده کنید . هدف ما پیروزی شماست .

از این رو تصمیم ما ایجاد کردن یک فضای دوستانه است، که هم برای آموزش و هم برای ایجاد ارتباط و حل مشکل برنامه نویسان مختلف در فضای وب فارسی مورد استفاده قرار بگیرد تا در کنار یادگیری ابزارهای جدید، به عنوان یک برنامه نویس بتوانید مشکلاتتان را در راکت حل کنید یا حتی قادر باشید شغل آینده خود را پیدا کنید.

از فعالیت های راکت برایتان بگوییم

بخشی از فعالیت های راکت

آموزش آنلاین

آموزش آنلاین

مهم ترین بخشی که راکت بر اساس آن بنا نهادِ شد است ، بخش آموزش آنلاین سایت است . که در این بخش ما سعی داریم، کار با جدیدترین زبان‌ها، فریمورک‌ها و ابزارهای برنامه نویسی جهان را به فارسی زبانان آموزش دهیم.

ما در راکت تمام سعی خود را می‌ کنیم تا بتوانیم دوره های به‌روز و کاربردی را در اختیار شما قرار دهیم و شما را برای بازار کار آماده کنیم. این برای یک وبسایت آموزشی کار بسیار دشواریست که در عین به‌روز بودن محتوا، سعی کند، آموزش های را تهیه کند که از کیفیت بالا برخورددار باشد. اما ما در راکت به‌ شکل ۲۴ ساعته تلاش میکنیم تا بهترین محتوایی که درخور کاربران ایرانی باشد را در اختیار شما دوستان قرار گیرد . 

حل مشکلات برنامه نویسی

حل مشکلات برنامه نویسی

بخش مهمی از مسیر یادگیری یک زبان، بخش حل کردن مشکلات و صحبت با برنامه نویسان دیگر برای بررسی دیدگاه آنها در آن زبان یا ابزار به خصوص است. ما در راکت سعی کرده‌ایم فضایی بین برنامه نویسان حرفه‌ای و افرادی که به تازگی شروع به یادگیری کرده‌اند را کم کنیم . تا با این کار بتواینم یک جامع از برنامه نویسان ایرانی را گردد هم آوریم .

شما در بخش پرسش و پاسخ راکت میتوانید سوالات مختلف خود را در حوزه‌های مختلف مطرح کنید و به پرسش و پاسخ برای حل مشکل یا درک مسئله مشغول شوید . 

مقالات آموزشی

مقالات آموزشی

مقالات متنی از دیر باز بخش مهمی از سطوح کسب دانش را تشکل داده اند. ما در راکت از این بخش صرفه نظر نکرده‌ایم و به‌ شکل جدی سعی در ارائه مقالات به‌روز و در سطح جهانی کرده‌ایم به شکلی که از شروع کار راکت تا به امروز هزاران مقاله آموزشی در عناوین مختلف را به زبان فارسی در وبسایت راکت قرار داده‌ایم تا فارسی زبانان عزیز بتوانند با خوانندن این نوع مقالات به میزان دانش خود، هر چند کم، مقداری بی افزایند . 

ما در راکت سعی کرده‌ایم این مقالان را در طیف بسیار متنوع، از جمله تجربه‌کاربری ، توسعه فردی و تا دنیای بزرگ برنامه‌نویسی در دسترس فارسی زبانان عزیز قرار دهیم تا هر شخصی با هم سلیقه‌ای بتواند از مقالات راکت بهرمند شود.

راکت‌کست

راکت‌کست

در کنار ویدیو و متن بخش دیگری هم وجود دارد که بسیار مهم است و آن هم صداست . فواید استفاده از پادکست بر کسی پوشیده نیست، شما با استفاده از پادکست میتوانید از زمان های که تنها قادر به گوش دادن صدا هستید نه کار دیگر، به بهترین نوع ممکن استفاده کنید و به چیزی گوش دهید تا بتوانید چیز جدیدی را فرابگیرید.

ما در راکت بخشی تحت عنوان راکت‌کست را راه اندازی کرده‌ایم تا یک سری از دیدگاه های شخصی و همچنین یک سری از مسائل مهمی که می شود تنها با صدا انتقال پیدا کرد را به شما بگوییم . به این شکل شما میتوانید از تمام زمان خود، حتی آن زمانی که پشت فرمان ماشین خود هستید استفاده کنید تا چیز جدیدی فرابگیرید

در زیر لیستی بخشی از افرادی را مشاهده می‌کنید که به شکل مستقیم در راکت فعالیت دارند و به رشد آن کمک می‌کنند.

تیم راکت

حسام موسوی

بنیانگذار راکت

امیردانیال ساعدی

مدیر توسعه کسب و کار راکت

ارسطو عباسی

مدیر بخش محتوا

علیرضا داداشی

تیم تولید محتوا

عرفان حشمتی

تیم تولید محتوا

ایلیا فرامرزپور

توسعه دهنده فرانت

محمد شامخی

توسعه دهنده فرانت

علی امینی

توسعه دهنده بک‌اند

نفر بعدی شما باشید

اگر در شاخه‌ای متخصص هستید به کمک شما نیاز داریم
درخواست همکاری