همکاری با ما

تیم راکت همیشه خواهان افرادی پرانگیزیه و پرتلاش است

یک تیم قدرتمند همیشه نیاز به اعضای پرتلاش دارد

چرا راکت

تقریبا هر روزه، یک ابزار جدید یا یک متد برنامه نویسی یا طراحی در جهان معرفی میشود که گاهاً به سرعت رشد میکنند و مورد استفاده تعداد زیادی از برنامه نویسان و طراحان جهان برای ایجاد محصولاتی بهتر قرار میگیرند. تیم راکت از اولین روز تصمیم داشته تا با ارائه آموزش‌های به‌روز، کاربردی و آنلاین، برای همین ابزارهای جدید به کاربران ایرانی کمک کند تا بتوانند خود را در سطح جهانی قرار دهند و حرفی برای گفتند داشته باشند . 


تیم راکت

برای رسیدن به هدفی که در بالا توضیح دادیم، ما نیاز به افراد پرتلاش برای بخش های مختلف سایت داریم . افرادی که از چالش حراسی نداشته باشند و عاشق یادگیری چیزهای جدید باشند همین دو فاکتور کافیست که شما جزئی از راکت باشید . 


همکاری در تولید محتوا

ما در وبسایت راکت علاقه بسیار زیادی به بروز بودن داریم، سعی می‌کنیم از هر چیزی که در زمینه برنامه‌نویسی و طراحی وب وجود دارد سر در بیاوریم و همچنین به دیگران و به جامعه توسعه‌دهندگان فارسی زبان نیز این موارد را بازگو کنیم. برای اینکار ما به نویسندگان زیادی نیاز داریم. 

برای این موضوع از شما دعوت می‌کنیم که اگر شرایط زیر را دارید با ما ارتباط برقرار کنید و ما شرایط کاری را به شما می‌گوییم:

  • داشتن درک خوب از زبان انگلیسی 
  • داشتن درک خوب از شیوه نگارش زبان فارسی
  • داشتن درک خوب از یکی از این زبان‌ها/ابزارهای برنامه‌نویسی: PHP – Javascript – Java(Android) – Python – Laravel – Django – SQL – HTML – CSS

میخواهم به تیم راکت بپیوندم

شرایط همکاری با ما بسیار ساده است که در بالا هم توضیح دادیم . اگر فکر میکنید آماده پذیرش چالش و عاشق یادگیری هستید . از یکی از راه های ارتباطی زیر میتوانید با ما ارتباط بر قرار کنید تا هماهنگی های بیشتر انجام شود.