همکاری با ما

تیم راکت همیشه خواهان افرادی پرانگیزیه و پرتلاش است

یک تیم قدرتمند همیشه نیاز به اعضای پرتلاش دارد

چرا راکت

تقریبا هر روزه، یک ابزار جدید یا یک متد برنامه نویسی یا طراحی در جهان معرفی میشود که گاهاً به سرعت رشد میکنند و مورد استفاده تعداد زیادی از برنامه نویسان و طراحان جهان برای ایجاد محصولاتی بهتر قرار میگیرند. تیم راکت از اولین روز تصمیم داشته تا با ارائه آموزش‌های به‌روز، کاربردی و آنلاین، برای همین ابزارهای جدید به کاربران ایرانی کمک کند تا بتوانند خود را در سطح جهانی قرار دهند و حرفی برای گفتند داشته باشند . 


تیم راکت

برای رسیدن به هدفی که در بالا توضیح دادیم، ما نیاز به افراد پرتلاش برای بخش های مختلف سایت داریم . افرادی که از چالش حراسی نداشته باشند و عاشق یادگیری چیزهای جدید باشند همین دو فاکتور کافیست که شما جزئی از راکت باشید . 


همکاری در تولید محتوا

ما در وبسایت راکت علاقه بسیار زیادی به بروز بودن داریم، سعی می‌کنیم از هر چیزی که در زمینه برنامه‌نویسی و طراحی وب وجود دارد سر در بیاوریم و همچنین به دیگران و به جامعه توسعه‌دهندگان فارسی زبان نیز این موارد را بازگو کنیم. برای اینکار ما به نویسندگان زیادی نیاز داریم. 

برای این موضوع از شما دعوت می‌کنیم که اگر شرایط زیر را دارید با ما ارتباط برقرار کنید و ما شرایط کاری را به شما می‌گوییم:

  • داشتن درک خوب از زبان انگلیسی 
  • داشتن درک خوب از شیوه نگارش زبان فارسی
  • داشتن درک خوب از یکی از این زبان‌ها/ابزارهای برنامه‌نویسی: PHP – Javascript – Java(Android) – Python – Laravel – Django – SQL – HTML – CSS

طراح UI/UX

ما در راکت به دنبال یک طراح رابط کاربری با استعداد برای خلق تجربه‌های شگفت‌انگیز برای کاربر هستیم. متقاضی ایده آل باید در طراحی، دید تمیز و هنری داشته و دارای مهارت بالای در طراحی رابط ‌کاربری باشد و بتواند نیاز‌های سطح بالا کاربران را به زبان بصری ترجمه کند و آنها را به یک رابط کابری زیبا و کاربردی تبدیل کند.

مهارت‌های کلیدی :

  • مهارت‌های طراحی UI همراه با نمونه کارهای قوی 
  • · تجربه در ایجاد وایرفریم، استوری بورد، User Flow، نقشه سایت
  • داشتن درک خوب از یکی از این زبانمهارت در نرم افزارهای Photoshop ،Illustrator ،Adobe XD ،Sketch یا سایر ابزارهای طراحی بصری و ساخت وایرفریم و پروتوتایپ
  • به روز با آخرین ترندها، تکنیک‌ها و فن آوری‌های طراحی رابط کاربری
  • آشنا به تعامل انسان و رایانه ، طراحی تعاملی

میخواهم به تیم راکت بپیوندم

شرایط همکاری با ما بسیار ساده است که در بالا هم توضیح دادیم . اگر فکر میکنید آماده پذیرش چالش و عاشق یادگیری هستید . از یکی از راه های ارتباطی زیر میتوانید با ما ارتباط بر قرار کنید تا هماهنگی های بیشتر انجام شود. 

فرم تماس با ما

اگر مایل به همکاری با ما هستید، می‌تونید در کنار راه‌های بالا از طریق فرم زیر درخواستتون رو به ما ارسال کنید تا با شما در اولین فرصت تماس بگیریم.