برترین پروژه‌های اوپن سورس JavaScript تیر 97

گردآوری و تالیف : عرفان کاکایی
تاریخ انتشار : 27 تیر 1397
دسته بندی ها : جاوا اسکریپت

برای ماه اخیر، حدود 250 پروژه اوپن سورس JavaScript را رتبه‌بندی کردیم تا ۱۰ مورد برتر را انتخاب کنیم. ما این پروژه‌ها را بر پایه یک سری فاکتورها رتبه‌بندی کردیم، تا کیفیت آن‌ها را برای افراد حرفه‌ای تعیین کنیم.

میانگین ستاره‌ها در گیت‌هاب برای این نسخه: 2086

موضوعات: Pollyjs، جعبه‌ابزار رابط کاربری، طراحی نمودار، یادگیری با استفاده از ماشین، SVG، برنامه‌نویسی تابعی، Electron، Parcel Bundler، R tree، ربات چت.

پروژه‌های اوپن سورس می‌توانند برای برنامه‌نویسان کاربردی باشند. امیدوارم پروژه جالبی بیابید که برای شما الهام بخش باشد.

رتبه ۱

Pollyjs: با استفاده از این ابزار، تعاملات HTTP را ضبط کرده و بازپخش کنید. دارای 4875 ستاره در گیت‌هاب، ساخته Netflix.

رتبه ۲

JSUI: یک جعبه‌ابزار رابط کاربری قوی برای مدیریت برنامه‌های JavaScript. دارای 2719 ستاره در گیت‌هاب، ساخته Kitze.

رتبه 3

G6: یک فریم‌وورک طراحی نمودار در JavaScript. دارای 2344 ستاره در گیت‌هاب، ساخته گروه AntV.

رتبه 4

Guess.js: جعبه‌ابزاری برای فعال‌سازی تجربه کاربری بر پایه داده‌ها بر روی وب. دارای 2648 ستاره در گیت‌هاب، ساخته Guess.js.

رتبه 5

Vivid: یک کتابخانه JavaScript که در جهت استفاده و سفارشی‌سازی ساده آیکون‌های SVG ساخته شده است. دارای 1303 ستاره در گیت‌هاب، ساخته Webkul.

رتبه 6

List نسخه 2.0: یک لیست غیر قابل تغییر به همراه کارایی بی همتا و یک API کارآمد و جامع. دارای 998 ستاره در گیت‌هاب، ساخته Funkia.

رتبه 7

Tana: ابزاری برای آوردن تجربه تصویر در تصویر به دسکتاپ. دارای 57 ستاره در گیت‌هاب، ساخته Josue Mavarez.

رتبه 8

Minipack: یک مثال ساده شده از اتصال دهنده‌های ماژول مدرن، که با استفاده از JavaScript نوشته شده است. دارای 895 ستاره در گیت‌هاب، ساخته Ronen Amiel.

رتبه 9

Flatbush نسخه 3.0: یک ورودی شگفت‌انگیر برای نقاط ۲ بعدی و مستطیل‌ها در JavaScript. دارای 326 ستاره در گیت‌هاب، ساخته Vladimir Agafonkin.

رتبه 10

Botpress نسخه 10: یک ابزار ساخت ربات‌های اوپن سورس که با استفاده از JavaScript نوشته شده است. دارای 5570 ستاره در گیت‌هاب، ساخته Botpress.

این هم از لیست برترین پروژه‌های اوپن سورس JavaScript برای این ماه.

منبع

مقالات پیشنهادی

10 برنامه اوپن سورس (متن باز) برتر ماه اردیبهشت، نوشته شده با JavaScript

در ماه اخیر، ما نزدیک 250 پروژه تحت جاوا اسکریت را رتبه بندی کردیم که بتوانیم 10 پروژه برتر را انتخاب کنیم.در این مدت، نسخه های اولیه و جدید پروژه ها...

15 کتابخانه جالب javascript و css

ماموریت ما در راکت این است که شما را بر اساس تکنولوژی روز طراحی وب به روز نگه داریم . به همین خاطر هم هست که ما تقریبا ماهانه یا چند هفته در میان پستی...

15 کتابخانه جالب javascript و css دی ۹۵

ماموریت ما در راکت این است که شما را بر اساس تکنولوژی روز طراحی وب به روز نگه داریم . به همین خاطر هم هست که ما تقریبا ماهانه یا چند هفته در میان پستی...

دییسبا فریمورکی بر پایه css و javascript

دییسبا یک سیستم طراحی وب است برای برنامه نویسی آسان و راحت برای کسانی که کمترین آشنایی با وب را دارند، یا حتی برای افراد حرفه ای دییسبا بر پایه سی اس...