دنبال مسیر یادگیری و نقشه راه برنامه‌نویسی میگردی ؟

داشتن یک نقشه راه و مسیر یادگیری برنامه‌ نویسی می‌تواند کمک کند تا شما بتوانید راحت‌تر در حوزه برنامه‌ نویسی مورد نظر خود وارد شوید. راکت این نقشه راه را در اخیتار شما قرار میدهد

آموزش جاوااسکریپت

آموزش جاوااسکریپت

آموزش جاوااسکریپت (js) از صفر تا صد با بیان مباحث مقدماتی تا پیشرفته به همراه مدرسین مجرب در مجموعه آموزشی راکت

نقشه راه جاوااسکریپت
آموزش جاوااسکریپت
طراحی سایت

طراحی سایت

آموزش طراحی سایت صفر تا صد پروژه محور به صورت کامل را از طریق مدرسین مجرب مجموعه آموزشی راکت یاد بگیرید.

نقشه راه طراحی سایت
طراحی سایت
آموزش لاراول

آموزش لاراول

لاراول پر استفاده‌ترین فریمورک زبان برنامه نویسی PHP بوده و در سال‌های اخیر توسط شرکت‌ها و استارتاپ‌های بسیار زیادی مورد استفاده قرار گرفته است. یادگیری لاراول به شما کمک می‌کند با سرعت بسیار زیادی وبسایت مورد نظرتان را توسعه دهید.

نقشه راه لاراول
آموزش لاراول
آموزش PHP

آموزش PHP

PHP محبوب‌ترین زبان برنامه نویسی حوزه وب است. بیش از ۵۰ درصد وبسایت‌های دنیا با استفاده از این زبان و تکنولوژی های مربوط به آن توسعه پیدا کرده‌اند. یادگیری PHP به شما قابلیت ایجاد انواع وبسایت‌های مختلف را می‌دهد.

نقشه راه PHP
آموزش PHP
آموزش React

آموزش React

React محبوب‌ترین فریمورک توسعه رابط کاربری و اپلیکیشن‌های SPA است که توسط شرکت فیسبوک ایجاد شده است. React از زبان جاوا اسکریپت قدرت می‌گیرد بنابراین بعد از یادگیری جاوا اسکریپت می‌توانید به سادگی این فریمورک و ابزارهای مختلف آن را یاد بگیرید.

نقشه راه React
آموزش React
آموزش Nodejs

آموزش Nodejs

اگر قصد استفاده از جاوا اسکریپت برای توسعه سمت سرور را دارید پس نیاز است که NodeJS را یاد بگیرید. NodeJS یک محیط اجرایی برای استفاده از کدهای جاوا اسکریپتی در سمت سرور است. فریمورک‌های بسیار زیادی نیز برای NodeJS ساخته شده که در بین آن‌ها می‌توان به ExpressJS اشاره کرد.

نقشه راه Nodejs
آموزش Nodejs
آموزش Vue

آموزش Vue

در میان فریمورک‌های کاربردی جاوا اسکریپت برای توسعه رابط کاربری، ویوجی‌اس ساده‌ترین و در عین حال یکی از کاربردی‌ترین آن‌ها به شمار می‌رود. VueJS می‌تواند برای پروژه‌هایی با مقیاس متوسط به خوبی مورد استفاده قرار گرفته و از آنجایی که پیچیدگی زیادی به نسبت رُقبا خود ندارد یادگیری آن آسان خواهد بود.

نقشه راه Vue
آموزش Vue
آموزش وردپرس

آموزش وردپرس

آموزش وردپرس به شما کمک میکند تا طراحی سایت را به صورت اصولی اما آسان یاد بگیرید. شما میتوانید دوره آموزش وردپرس را به صورت کامل در راکت ببینید.

نقشه راه وردپرس
آموزش وردپرس
آموزش فلاتر

آموزش فلاتر

آموزش فلاتر را از مقدماتی تا پیشرفته (صفر تا صد) با مدرسین مجرب مجموعه آموزشی راکت به صورت حرفه ای یاد بگیرید.

نقشه راه فلاتر
آموزش فلاتر

پاسخ به سه سوال اساسی

سه سوال مهم که حتما باید پاسخ آن هارا بدانید و اینکه پاسخ آن هارا بدانید.

01

آیا نقشه‌ راه راکت کامل است ؟

تا آنجایی که امکانش وجود داشت ما در راکت سعی کرده‌ایم نقشه‌ راه کامل و مشخصی برای شروع و تکمیل یک مهارت برنامه‌نویسی را برایتان مشخص کنیم از این رو می‌توانید مطمئن باشید با طی کردن هر کدام از مسیر‌های یادگیری، می‌توانید مهارت مورد نظر خود را فرا بگیرید.

02

تمام قدم‌های مسیر یادگیری را مشاهده کنیم؟

اگر قصد دارید یک مهارت برنامه‌نویسی را به درستی فرا بگیرید و از آن برای پیاده سازی پروژه‌های خود استفاده کنید، بله باید تمام قدم‌های که در نقشه راه یک مهارت آورده شده را قدم به قدم طی کنید و تمرین‌های موجود در هر قدم را انجام دهید. تا سرا انجام بتوانید آن مهارت را فرا بگیرید.

03

آیا قدم‌های نقشه راه به روز می‌شوند؟

جواب این سوال بله است، ما در راکت سعی داریم همیشه مطالب به روز و کاربردی را در اختیار کاربرانمان قرار دهیم از این رو می‌توانید از به روز بودن محتوا و کاربردی بودن آن‌ها اطمینان حاصل کنید.