یادگیری لاراول

کار کردن بدون داشتن یک چهارچوب ممکن است هم سخت و هم زمان‌ بر باشد. به همین دلیل افرادی که در رابطه با PHP حرفه‌ای هستند همواره سعی می‌کنند از یک چهارچوب نیز استفاده کنند. مطابق با تجربیات و آماری که سال‌های اخیر به دست آمده، لاراول یکی از بهترین چهارچوب‌های نرم‌افزاری برای وب بوده است. راکت سعی دارد تا با ارائه بهترین آموزش‌های پایه‌ای و کاربردی شما را در مسیر تبدیل شدن به یک متخصص لاراول یاری دهد. پس اگر در این راه تصمیم گرفته‌اید، همین الان از لیست زیر را به صورت قدم به قدم دنبال کنید.

پیش نیاز ها

- مهارت‌های زیر ابتدا باید به عنوان پیشنیاز طی شوند تا شما بتوانید مهارت یادگیری لاراول را شروع کنید

شامل 10 دوره

یادگیری php

بیشتر از ۵۰‌ درصد وبسایت‌های امروزی با استفاده از زبان برنامه‌نویسی PHP ساخته می‌شوند. کار با PHP آسان است و در عملکرد،...

قدم های اصلی

توجه
برای متخصص شدن در لاراول نیاز است ابتدا چارت متخصص PHP را کامل کنید . لطفا به این موضوع دقت کنید
آموزش لاراول قدم شماره 1

آموزش لاراول

فریمورک لاراول یکی از محبوب‌ترین و بهترین فریمورک‌های حال حاضر برای زبان PHP است، آموزش لاراول راکت می‌تواند به شکل رایگان به شما لاراول را آموزش دهد.

10:03:42
410
رایگان
آشنایی با امکانات جدید لاراول 7 قدم شماره 2

آشنایی با امکانات جدید لاراول 7

در دوره آشنایی با امکانات لاراول ۷ ما سعی می‌کنیم شما را با امکاناتی که در لاراول ۷ اضافه شده به شکل کامل به شکل رایگان آشنا کنیم

01:50:06
171
رایگان
آشنایی با امکانات جدید لاراول 8 قدم شماره 3

آشنایی با امکانات جدید لاراول 8

لاراول ۸ با تغییرات جدیدی ارائه شده که ما در دوره آشنایی با امکانات لاراول ۸ سعی داریم شما را با این امکانات جدید به شکل کامل آشنا کنیم

02:31:45
138
رایگان
آموزش پروژه محور لاراول قدم شماره 4

آموزش پروژه محور لاراول

آموزش لاراول آن هم با پروژه در یک آموزش پروژه محور لاراول یک شانس برای یادگیری بهتر و کاربردی‌تر لاراول محسوب می‌شود که در این دوره قصد اینکار را داری...

36:13:31
283
429,000 تومان
ساخت یک وبسایت آموزشی (فروشگاهی) با لاراول قدم شماره 5

ساخت یک وبسایت آموزشی (فروشگاهی) با لاراول

این دوره یک دوره کامل برای افرادی است که میخواهند لاراول را به درستی آموزش ببینند بعد از دوره آشنای با لاراول که بصورت رایگان در دسترس همگان قرار گرفت...

30:19:42
174
259,000 تومان
آموزش Livewire قدم شماره 6

آموزش Livewire

در دوره آموزش Livewire ما سعی داریم Livewire که یک فریمورک Laravel به حساب می‌آید را به شکل قدم به قدم و جامع به شما آموزش دهیم.

زیرنویس فارسی برای ناشنوایان
دسترسی رایگان برای اعضای ویژه
10:10:06
145
190,000 تومان
ساخت Restful Api با Laravel و Lumen قدم شماره 7

ساخت Restful Api با Laravel و Lumen

در طول دوره آموزش api نویسی لاراول به شما آموزش می‌دهیم که چطور api مورد نظر خود را با استفاده از laravel و lumen ایجاد و استفاده کنید.

06:07:41
105
80,000 تومان
ساخت Api با Laravel و GraphQL قدم شماره 8

ساخت Api با Laravel و GraphQL

در دوره آموزش GraphQL در لاراول ما سعی داریم روش استفاده از GraphQL را به شکل کامل در لاراول (Laravel) به شما آموزش دهیم.

دسترسی رایگان برای اعضای ویژه
04:46:15
98
125,000 تومان
آموزش پکیج نویسی لاراول قدم شماره 9

آموزش پکیج نویسی لاراول

اگر با لاراول و پکیج ها آشنا باشید مطمئنن میدانید که پکیج ها بخش مهمی در لاراول هستند و به برنامه نویسان و توسعه دهندگان لاراول کمک میکنند تا بتوانن ب...

دسترسی رایگان برای اعضای ویژه
02:21:39
71
79,000 تومان
توضیحات

لاراول در حال حاضر یکی از محبوب‌ترین و پراستفاده‌ترین فریمورک‌های زبان php است که مورد استفاده تعداد زیادی از برنامه‌نویسان php قرار میگیرد. آموزش لاراول آن هم به شکل کامل، هدفی است که ما در راکت در حال تلاش برای رسیدن به آن هستیم و سعی داریم این فریمورک محبوب را قدم به قدم به شکل کامل به شما آموزش دهیم.

لاراول چیست؟

لاراول به عنوان یک فریمورک شناخته می‌شود که برای ایجاد اپلیکیشن‌های تحت وب با php شکل گرفته است. این فریمورک با ایجاد یک معماری تمیز و کاربردی و قرار دادن کتابخانه‌های مختلف در کنار هم ابزاری را به وجود آورده که می‌توانیم با استفاده از آن اپلیکیشن‌های امن و تمیز با قابلیت توسعه بالا ایجاد کنیم.

همین موضوع باعث شده که لاراول مورد استقبال و استفاده تعداد خیلی زیادی از برنامه‌نویسان قرار بگیرد. به شکلی که امروز می‌توانید ببینید که اکثر شرکت‌ها به دنبال برنامه‌نویسان laravel هستند.

پیش‌نیاز‌های آموزش لاراول

قبل از هر چیزی شما باید به شکل کامل با زبان php آشنا باشید. بنابراین اگر php را هنوز یاد نگرفته‌اید، آموزش لاراول به هیچ وجه نمیتواند گزینه‌ مناسبی برای شما باشد.

بعد از یادگیری php شما باید به مباحث شی‌گرایی و MVC در php هم تسلط داشته باشید. دلیل این موضوع استفاده فریمورک لاراول از این دو مبحث است.

هر چه شما در پیش‌نیازهای لاراول تسلط بیشتری کسب کنید باشد، توانایی شما در یادگیری لاراول بیشتر می‌شود و می‌توانید خیلی راحت‌تر با آن ارتباط برقرار کنید و به واسطه آموزش لاراول راکت، لاراول را فرا بگیرید.

قدم‌های یادگیری لاراول در راکت

قدم اول : آموزش لاراول [رایگان]

به عنوان قدم اول ما آموزش رایگانی را برای شما در نظر گرفته‌ایم که به شکل رایگان به شما کمک می‌کند (با فرض اینکه شما php و شی گرایی و mvc را به شکل کامل کار کرده‌اید ) مقدمات لاراول را به شکل خوب و کاربردی آموزش ببینید.

شما به سادگی با ثبت‌نام در سایت ‌می‌توانید جلسات این دوره را به شکل آنلاین مشاهده یا به شکل آفلاین دانلود کنید.

قدم دوم :‌ آشنایی با امکانات جدید لاراول 7

لاراول هر 6 ماه آپدیتی را ارائه می‌کند که با این آپدیت، ویژ‌گی‌های جدیدی به این فریمورک اضافه یا از آن حذف می‌شود. در قالب دوره آشنایی با امکانات جدید لاراول 7 ما سعی کردیم شما را با تغییراتی که در لاراول 7 اتفاق افتاده آشنا کنیم.

قدم سوم :‌ آشنایی با امکانات جدید لاراول 8

بعد از مشاهده تغییرات لاراول ۷ نوبت به تغییرات جدیدی که در ورژن ۸ لاراول افتاده می‌رسد. در قالب این دوره ما سعی کرده‌ایم شما را با موارد مختلف این ورژن از فریمورک لاراول آشنا کنیم.

قدم چهارم : آموزش پروژه محور لاراول

یادگیری لاراول در قالب پروژه می‌تواند به شما کمک کند، که این فریمورک دوست‌ داشتنی را بهتر یاد بگیرید و راحتر وارد بازار کار لاراول شوید.

در دوره‌ پروژه محور لاراول ما سعی کرد‌ه‌ایم امکانات مختلفی که در پروژ‌های واقعی به آن نیاز دارید را قدم به قدم در بخش‌های مختلف به شما آموزش دهیم.

قدم پنجم : ساخت یک وبسایت آموزشی (فروشگاهی) با لاراول

در این قدم ما پروژه‌ی به خصوصی را انتخاب کردیم که مقداری شبیه به امکانات وبسایت راکت‌ است و در جلسات مختلف آن سعی می‌کنیم، روش پیاده‌سازی وبسایتی مانند راکت را به شما آموزش دهیم.

قدم ششم : ساخت Restful Api با Laravel و Lumen

با پیشرفت بیشتر کتابخانه‌های جاوااسکریپت ساخت وبسایت‌های spa افزایش پیدا کرده که این موضوع نیاز شما به ساخت apiها را افزایش می‌دهد.

در این دوره روش ایجاد کردن api با استفاده از لاراول را در جلسات مختلف به شما آموزش داده‌ایم.

قدم‌های دیگری هم برای یادگیری لاراول وجود دارد که در ابتدای همین صفحه می‌توانید به شکل مرتب شده آن‌ها را مشاهده و در صورت لزوم آن‌ها را تهیه و مورد استفاده قرار دهید.

مشاهده ادامه مطلب

سوالات متداول

یادگیری لاراول چقدر طول می‌کشد؟

این کاملا بستگی به شخص شما دارد. افرادی که php را به خوبی کارکرده باشند و با مفهوم و روش استفاده OOP و MVC در PHP به خوبی آشنا باشند با تلاش و تمرین خوب می‌توانند به سادگی لاراول را یادبگیرند و از آن در پروژه‌های خود استفاده کنند.

این سوال بارها و بارها پرسیده می‌شود و باید گفت جواب مشخصی برای آن وجود ندارد، بلکه برای هر شخص این موضوع یعنی زمان یادگیری متفاوت است، بنابراین پیشنهاد می‌شود به دنبال پاسخ برای این سوال نباشید و به جای آن سعی کنید تلاش و تمرین خود را بیشتر کنید تا بتوانید سریع‌تر لاراول را یاد بگیرید.

آیا آموزش لاراول راکت کافی است؟

ما در راکت سعی کرده‌ایم به شکل کامل لاراول را پوشش دهیم.  برای همین دوره‌های مختلف از مقدماتی تا پیشرفته در حوزه آموزش لاراول را آماده سازی کرده‌ایم و در اختیار شما قرار دادیم.

حالا شما می‌توانید قدم به قدم این دوره‌های که در چارت یادگیری لاراول قرار دارد را مشاهده کنید، و با خیال راحت لاراول را به شکلی یاد بگیرید که به راحتی بتوانید هر پروژه‌ای را با آن پیاده‌سازی کنید.

چرا لاراول را انتخاب کنیم؟

جامع‌بزرگ برنامه‌ نویسان ، توسعه سریع ، ساختار تمیز و کاربردی ، ابزارهای زیاد و موارد دیگر از جمله ویژگی‌ های فریمورک لاراول است که این روزها یادگیری لاراول را به یک trend جهانی تبدیل شده است. دیر یا زود به این نتیجه‌ خواهید رسید که برای پروژه بعدی خوب باید لاراول را انتخاب کنید.

آیا یادگیری لاراول آسان است؟

آموزش لاراول آسان است اما به شرط‌ها و شروط‌ها، به شرط اینکه شما php را خوب کار کرده باشید و با مباحث OOP و MVC کامل آشنا شده باشید. در این صورت است که به سادگی با تمرین مناسب می‌توانید لاراول یادبگیرید و از آن در پروژه‌های خود استفاده کنید.