اتصال مستمر پوشر به سرور

- 1 هفته پیش
توسط حسام موسوی آپدیت شد
علی ( 1645 تجربه )
2 هفته پیش

سلام،

من از پوشر برای ارسال نوتیفیکشن های real time استفاده میکنم و مشکلی از بابت کارکردش ندارم، به جز اینکه بعد از لود پیج پوشر کماکان سعی میکنه به stats.pusher.com وصل بشه که این پیج رو در وضعیت دائمی در حالت لود قرار میده.

احتمالا همونطور که قابل انتظاره با استفاده از پروکسی حل میشه ولی خب این راهش نیست .. یه راهی برای اینکه وصل نشه به این آدرس هست؟ (حداقل بعد از اتمام کارش!)

ارور معروف Failed to connect to pusher هم که گاه و بیگاه دیده میشه..

  • من تصور میکردم اینکه لاراول بصورت داخلی از پوشر استفاده میکنه معنیش اینه که به سرورهای دیگه وصل نمیشه ولی گویا اینطور نیست. خب این با وضعیت https کشورما یکمی سرعت سایتو پایین نمیاره؟
حسام موسوی ( 204834 تجربه )
1 هفته پیش
تخصص : طراح و برنامه نویس

سلام آیا مطمئن هستید که ما تحریم نیستیم برای استفاده از Pusher یا برعکس ؟

علی ( 1645 تجربه )
1 هفته پیش

@hesammousavi

والا اطلاعی ندارم، چیزی که هست بطور کامل قطع نیست و رندوم گاهی وصل میشه و گاهی نه، همینطور اون لود بینهایت هم که بالا عکسش رو گذاشتم گاه و بیگاه رخ میده..

دیگه گاهی برای ارسال یه نوتیف حین تست برنامه و .. ، صفحه اجرای event رو بارها ریلود میکنم یا یکبارش اجرا بشه و نوتیفیکیشن به کلاینت ارسال بشه، وگرنه مدام این ارور رو زیارت میکنیم:

فکر میکنم اگر مشکل کلی در بین بود خیلی ها اشاره میکردن چون احتمالاً زیاد استفاده میشه پوشر ..

در کنسول و قسمت نتورک، آدرسی که سعی میکنه به پوشر وصل بشه ارور 204 (No Content) رو نشون میده، و آدرس ریموت: 34.242.115.195:443

حالا به فرض تحریم، پیشنهادتون چیه؟ سرور ایرانی؟ یا به نحوی میشه بدون وابستگی به سرور سوم اینکارو کرد؟ با خود لاراول و ..

حسام موسوی ( 204834 تجربه )
1 هفته پیش
تخصص : طراح و برنامه نویس

اگر pusher تحریم کرده باشه و نیاز باشه سمت کاربر اجرا بشه کاریش نمیتونید بکنید و باید از یک سرویس دیگه استفاده کنید

برای ارسال پاسخ باید وارد سایت شوید