مسائل بعد از اتمام طراحی و پیاده سازی و استقرار سایت

3 سال پیش توسط mehdi مطرح شد
آفلاین
user-avatar
mehdi ( 11786 تجربه )
3 سال پیش

لینک کوتاه اشتراک گذاری

1

پس اینکه سایتی ساختیم که بر اساس ایده های جدید سرویس هایی را به کاربران ارائه می دهد که بابت بعضی از این سرویس ها هزینه ای از کاربران دریافت می کند به نظر شما بهترین و اصولی ترین روش ها برای ثبت ایده و قانونی کردن سایت و جلوگیری از سوء استفاده و کپی برداری افراد فرصت طلب چیست؟ کجا و چگونه باید این کارها را دنبال کرد؟
همچنین مسلما چنین سایتی که احیانا مدیر و صاحب آن در صورت افزایش کاربران برای پشتیبانی و توسعه آن نیاز به همکاری چند نفر دیگر دارد آیا بهتر نیست در قالب یک شرکت ثبت بشه؟ آیا این کار امکان پذیره؟ به چه صورت؟
دوستانی که اطلاعاتی در این زمینه دارند ممنون میشم در این بحث شرکت کنند. البته به دلیل اهمیت این موضوع اگر آقای مهندس موسوی و همکارانشون در راکت بصورت مفصل در قالب مقاله یا ویدیو به این مسئله بپردازند بنده و احتمالا سایر کاربران همیشگی راکت خیلی ممنون میشیم. واقعا راکت تاحالا سنگ تموم گذاشته و افراد علاقمند میتونند با استفاده از مقالات و ویدیوها و آموزش هایی که تا حالا سایت راکت در اختیار کاربرانش گذاشته بصورت نامحدود هر نوع وب سایت جامع و حرفه ای با هر امکاناتی را بسازند. واقعا دیگه الان وقتش رسیده که در کنار مباحث حرفه ای طراحی و پیاده سازی سایت به مباحث دیگری هم مثل مدیریت پروژه های سایت، مدیریت سایت، مدیریت نیروی انسانی، فرایندهای قانونی و سازمانی مربوط به وب سایت های بزرگ، بازاریابی سرویس های سایت، تعامل با کاربران ، سئو سایت ، امنیت سایت و موضوعاتی از این قبیل پرداخته شود. سپاسگزارم.

برای ارسال پاسخ لازم است، ابتدا وارد سایت شوید.