ورود - ثبت نام و ریست رمز با شماره موبایل و کدفعالسازی

7 روز پیش
توسط محمد نمازی آپدیت شد
محمد نمازی ( 10440 تجربه )
7 روز پیش
تخصص : توسعه دهنده وب

سلام

امروز تا حدودی کل بخش "بحث و گفتگوها"ی راکت رو زیر و رو کردم تا آموزش مناسبی از نحوه ورود، ثبت نام و ریست رمز عبور کاربر بر اساس شماره موبایل تایید شده و ارسال کد فعالسازی پیدا کنم، اما هیچ گفتگویی رو پیدا نکردم که این کار رو به نحوه درست، اصولی و گویا توضیح داده باشه. از دوستان راکت میخوام اگر کسی لینک آموزش از این کار رو داره واسم ارسال کنه یا اینکه بنده رو قدم به قدم انجام اینکار به همراه کد راهنمایی کنه تا هم بنده یادبگیرم و اینکه برای بقیه هم مفید باشه.

ممنون

حسام موسوی ( 311054 تجربه )
7 روز پیش
تخصص : طراح و برنامه نویس

در دوره پروژه محور لاراول آموزشش رو قرار میدیم
اما اگر یه توضیح کوتاه بخوام بدم روند اینکه
هر کاربر باید فیلدی با نام شماره موبایل داشته باشه.
یه فرم ورد با یه فیلد شماره موبایل و دکمه ورود میخوایم کاربر که روش کلیک کرد پردازش میکنید که این شماره هست یا اگر بود یه کد میسازید به شماره موبایلش ارسال میفرمایید. و در برنامه هم به کاربر یه صفحه نمایش میدید که کدی که ارسال شده به شمارش رو وارد کنه اگر درست وارد کرد و ارسال کرد که کاربر رو لاگین میکنید اگر که درست وارد نکرد که بهش اینو میگید همین

محمد نمازی ( 10440 تجربه )
7 روز پیش
تخصص : توسعه دهنده وب

درود بر جناب موسوی عزیز
اگه بتونید یه فیلم تکمیلی به یکی از سرفصل های مرتبط این دوره اضافه کنید ممنون میشم.
سناریو کار رو تاحدودی بلدم، لطفا آموزش نحوه تنظیم کردن ایمیل بجای شماره موبایل در کدهای پیش فرض لاراول، نحوه ی ایجاد کد فعالسازی و زمان اعتبارش، گذاشتن شمارش معکوس در بخش ورود کد و ارسال مجدد کد پس از اتمام زمان و ... رو لازم دارم.

برای ارسال پاسخ باید وارد سایت شوید