آشنایی با امکانات جدید لاراول 7

قیمت دوره رایگان
وضعیت دوره تکمیل ضبط
زمان کل دوره 01:50:06
تعداد قسمت‌ها 9
نوع دسترسی رایگان
امتیاز دوره‌
خیلی بد
بد
متوسط
خوب
عالی
4.31 از 13 رای

تا زمانی که این دوره رایگان باشد، شما بصورت کامل به این دوره دسترسی دارید.

برای اینکه با امکانات جدید لاراول ۷ آشنا شوید، قبل از هر چیزی نیاز دارید که لاراول را یاد بگیرید. برای یادگیری لاراول هم می‌تواند از صفحه آموزش لاراول اقدام کنید.

یکی از مزایای بسیار خوب لاراول این است، که همیشه در حال توسعه توسط هزاران نفر است و اگر به روند توسعه لاراول دقت کنید می‌بینید که لاراول همیشه به روز و بر اساس آخرین ویژگی‌های دنیای برنامه‌نویسی است.

لاراول در چند وقت گذشته همیشه در حال توسعه بوده و حالا ورژن لاراول ۷ خود را ارائه کرده که در این ورژن امکانات جدید قرار داده که قصد داریم در این دوره این امکانات جدید را بررسی کنیم.

آموزش لاراول ۷

ما در این دروه به شما لاراول را آموزش نمی‌دهیم بله امکانات جدید که در لاراول اضافه شده را قدم به قدم و در طی جلسات مختلف به شکل کامل به شما آموزش می‌دهیم. بنابراین اگر شما جز افرادی هستید که از قبل با لاراول آشنا هستید در این دوره شما را با امکانات جدید و کاربردی لاراول ۷ آشنا میکنیم.

لیست‌ امکانات اضافه شده در لاراول ۷

کار با Http client

لاراول api جدیدی را در اختیارتان قرار داده که با استفاده از آن می‌توانید درخواست‌های http را ساده‌تر در سمت پروژه خود پیاده‌سازی کنید. در این دوره شما را با این api جدید کاملا آشنا می‌کنم.

آشنایی با Fluent String

Fluent String یک api دیگر از لاراول ۷ است که به شما این امکان را می‌دهد که با رشته‌های متنی کارهای مختلف انجام دهید. باری مثال بخشی را به ابتدا اضافه کنید یا به دنبال رشته‌ای در متن بگردید یا رشته‌ای را از متن خود حذف کنید یا ....

کار با Component Tag

در لاراول ۷ شما میتوانید یک کامپنتت را همچون یک تگ html در blade لاراول به کار ببرید این اقدام به بهتر کردن bladeهای شما ختم می‌شود و در نهایت شما می‌توانید پروژه خود را خواناتر و بهتر کنید.

شخصی‌سازی Stubs

stubs ها قالب‌های آماده‌ای هستند که شما با دستورات artisan فایل‌های مختلفی را به سرعت ایجاد می‌کنید، مانند ایجاد یک کنترلر. حالا در امکانی جدید شما می‌توانید این فایل‌ها را شخصی سازی کنید.

تغییرات Route Model Biding

یکی از بهترین اتفاقاتی که در ورژن لاراول ۷ افتاده این است که شما میتوانید key مربوط به Route Model Biding را به شکل ساده در روت‌های فایل web.php تغییر دهید این موضوع می‌تواند به کنترل ساده‌تر روت‌ها و این سیستم کمک به شدت زیادی کنید

ممنون از لاراول که این امکان بسیار مهم را در اختیار ما قرار داده است.

آشنایی با Custom Casts

شما می‌توانید برای فیلد‌های خود در مدل دلخواهتوان نوع داده مشخص کنید که به این موضوع در لاراول cast گفته می‌شود حالا در لاراول ۷ این امکان جذاب‌تر شده و شما می‌توانید انواع داده‌های دلخواه خود را هم ایجاد کنید.

تغییرات Markdown Mail

قالب‌های مربوط به ایمیل در لاراول ۷ خوشختانه تغییر کرده و ظاهر بهتری بدست آورده در این جلسه شما را با این ظاهر جدید لاراول آشنا می‌کنم.

مشاهده ادامه مطلب

سوالات متداول

آیا لاراول ۷ با لاراول ۶ خیلی متفاوت است؟

جواب این سوال خیر است بخاطر اینکه لاراول از ورژن ۶ ورژن‌بندی متفاوتی با عنوان نسخه‌بندی معنایی ( semantic versioning ) را در دستور کار خود قرار داده است که این موضوع باعث این شده که ورژن‌های جدید لاراول زیاد با یک دیگر متفاوت نباشند. البته اگر مایل به این هستید که با این ورژن‌بندی جدید آشنا شوید وارد جلسه نسخه‌بندی معنایی ( semantic versioning ) در دوره آشنایی با امکانات لاراول ۶ شوید.

برای یادگیری لاراول ۷ باید از ابتدا لاراول یاد بگیرم؟

خیر شما برای یادگیری لاراول ۷ نیاز به یادگیری لاراول از صفر را ندارید و اگر از قبل لاراول را بلد هستید تنها لازم است با ویژگی‌های جدید آن آشنا شوید و از آن استفاده کنید.

چقدر زمان می‌برد امکانات جدید لاراول ۷ را یاد بگیرم؟

اگر شما با لاراول به خوبی آشنا باشید در طی چند ساعت می‌توانید با امکانات جدید لاراول ۷ آشنا شوید و از این امکانات برای توسعه پروژه‌های خود استفاده کنید.

لاراول ۷ مناسب یادگیری است؟

 اگر قصد دارید با توسعه و اضافه شدن امکانات جدید به لاراول، خود را به روز نگه دارید، قطعا نیاز به این دارید که با امکانات جدید لاراول ۷ آشنا شوید و یاد بگیرید که چطور از این امکانات در پروژه‌های خود استفاده کنید.

گواهی پایان دوره
گواهی پایان دوره (گواهی مشاهده آنلاین)
دوره را به شکل آنلاین و کامل مشاهده کنید.
این گواهی رایگان است و تنها با مشاهده کامل دوره برای شما فعال می‌شود.
تایید فنی مهارت (گواهی کسب مهارت)
قابلیت تایید فنی کسب مهارت برای این دوره هنوز فعال نشده. (به زودی فعال خواهد شد)

توجه مهم : در صورتی که نیاز دارید توضیحات بیشتری در مورد گواهی پایان دوره راکت کسب کنید، وارد صفحه "گواهی پایان دوره راکت چیست؟" شوید، توضیحات تکمیلی در این صفحه وجود دارد که برای درک بهتر گواهی پایان دوره به شما کمک خواهد کرد.

جلسات دوره

دیدگاه‌ها و پرسش‌ها

برای ارسال دیدگاه لازم است، ابتدا وارد سایت شوید.

در حال دریافت نظرات از سرور، لطفا منتظر بمانید

در حال دریافت نظرات از سرور، لطفا منتظر بمانید

قیمت دوره رایگان
وضعیت دوره تکمیل ضبط
زمان کل دوره 01:50:06
تعداد قسمت‌ها 9
نوع دسترسی رایگان
امتیاز دوره‌
خیلی بد
بد
متوسط
خوب
عالی
4.31 از 13 رای

تا زمانی که این دوره رایگان باشد، شما بصورت کامل به این دوره دسترسی دارید.
آفلاین
user-avatar
مدرس دوره حسام موسوی

اول داستان، طراح گرافیک بودم و ۲ سالی به عنوان طراح مشغول بودم، بعد به برنامه‌نویسی علاقمند شدم و الان بیشتر از ۱۰ ساله که عاشق کدزنی و چالش‌های پروژه‌های مختلفم. به تدریس علاقه خاصی دارم و دوست دارم...

مشاهده پروفایل حسام موسوی

گفتگو‌ برنامه نویسان

بخشی برای حل مشکلات برنامه‌نویسی و مباحث پیرامون آن وارد شو

دوره‌های پیشنهادی

آشنایی با امکانات جدید لاراول 8

لاراول ۸ با تغییرات جدیدی ارائه شده که ما در دوره آشنایی با امکانات لاراول ۸ سعی داریم شما را با این امکانات جدید به شکل کامل آشنا کنیم

آشنایی با امکانات جدید لاراول 6

در دوره آشنایی با امکانات لاراول ۶ ما سعی می‌کنیم شما را با امکاناتی که در لاراول ۶ اضافه شده به شکل کامل و رایگان آشنا کنیم

آشنایی با امکانات جدید لاراول 5.3

لاراول ۵.۳ بزودی به طور رسمی ارائه میشه اما نسخه develop اون چند وقتی میشه که در اختیار کاربران قرار گرفته در این دوره آموزشی سعی میکنیم که امکانات و...

آشنایی با امکانات جدید لاراول 5.2

لاراول 5.2 بزودی به طور رسمی ارائه میشه اما نسخه develop اون چند وقتی میشه که در اختیار کاربران قرار گرفته در این دوره آموزشی سعی میکنیم که امکانات و...

آشنایی با امکانات جدید لاراول 5.4

در همین ابتدای این دوره باید بگم کسانی میتونن این دوره رو مشاهده کنند که با لاراول آشنا باشن پس اگر هنوز نمی دونید که لاراول چطور کار میکنه ، لطف ابتد...

آشنایی با امکانات جدید لاراول 5.5

در همین ابتدای این دوره باید بگم کسانی میتونن این دوره رو مشاهده کنند که با لاراول آشنا باشن پس اگر هنوز نمی دونید که لاراول چطور کار میکنه ، لطف ابتد...