6 صفحه «About» برای الهام گرفتن

ترجمه و تالیف : ارسطو عباسی
تاریخ انتشار : 13 خرداد 98
خواندن در 43 ثانیه
دسته بندی ها : طراحی وب , الهام بخش

صفحه درباره ما یا About همواره یکی از صفحات بسیار مهم برای تجارت‌ها و صفحات نمونه کار مختلف است. در این پست قصد داریم شما را با ۶ صفحه درباره ما عالی آشنا کنم که می‌توانید از آن‌ها الهام بگیرید.

1. Anton & Irene

Anton & Irene

Anton & Irene یک آژانس طراحی واقع در منهتن است. در این طراحی از افکت پارالکس استفاده شده و رنگ‌دهی بسیار زیبایی انجام شده است. در این صفحه همچنین جزئیات شخصی، کارهای طراحی و... نیز قرار دارد. 

2. ToyFight

ToyFight

آژانس ToyFight وبسایتی با ظاهر بسیار عالی دارد که در آن از اسکرول پارالکس استفاده شده است. در صفحه درباره ما آن‌ها اطلاعات بسیار خوبی قرار گرفته شده که ظاهر مناسبی نیز دارد. این مورد نمونه بسیار عالی از ترکیب جذابیت و اطلاعات با همدیگر است.

3. Couro Azul

6 صفحه «About» برای الهام گرفتن

مورد سوم این لیست تا حد زیادی منحصر به فرد است. لایه‌بندی‌ بسیار زیبایی در صفحه درباره ما قرار گرفته که با انیمیشن‌های نامحسوس آرایش شده است. 

4. Pierre Caron

Pierre Caron

نویسنده فرانسوی در صفحه درباره ما خود اطلاعات و تصاویر بسیار زیبایی را قرار داده که همه چیز از لایه‌بدی درستی بهره می‌گیرد.

5. Blake Saurez

6 صفحه «About» برای الهام گرفتن

صفحه درباره ما پنجم با داشتن المان‌های منحصر به فرد شخصیت واقعی را به صفحه خود اضافه کرده است.

6. Cornett

Cornett

در این صفحه درباره می‌توانید گزینه‌هایی با میزان منحصر به فردی بیشتری را مشاهده کنید. در این طرح شما می‌توانید نمونه کارهای مربوط به افراد مختل در دسته‌بندی‌های متفاوت را مشاهده کنید.

منبع

گردآوری و تالیف ارسطو عباسی
آفلاین
user-avatar

من ارسطو‌ام :) کافی نیست؟! :)

دیدگاه‌ها و پرسش‌ها

برای ارسال نظر لازم است ابتدا وارد سایت شوید
در حال دریافت نظرات از سرور، لطفا منتظر بمانید