6 صفحه «About» برای الهام گرفتن

گردآوری و تالیف : ارسطو عباسی
تاریخ انتشار : 15 تیر 1397
دسته بندی ها : طراحی وب , الهام بخش

صفحه درباره ما یا About همواره یکی از صفحات بسیار مهم برای تجارت‌ها و صفحات نمونه کار مختلف است. در این پست قصد داریم شما را با ۶ صفحه درباره ما عالی آشنا کنم که می‌توانید از آن‌ها الهام بگیرید.

1. Anton & Irene

Anton & Irene

Anton & Irene یک آژانس طراحی واقع در منهتن است. در این طراحی از افکت پارالکس استفاده شده و رنگ‌دهی بسیار زیبایی انجام شده است. در این صفحه همچنین جزئیات شخصی، کارهای طراحی و... نیز قرار دارد. 

2. ToyFight

ToyFight

آژانس ToyFight وبسایتی با ظاهر بسیار عالی دارد که در آن از اسکرول پارالکس استفاده شده است. در صفحه درباره ما آن‌ها اطلاعات بسیار خوبی قرار گرفته شده که ظاهر مناسبی نیز دارد. این مورد نمونه بسیار عالی از ترکیب جذابیت و اطلاعات با همدیگر است.

3. Couro Azul

مورد سوم این لیست تا حد زیادی منحصر به فرد است. لایه‌بندی‌ بسیار زیبایی در صفحه درباره ما قرار گرفته که با انیمیشن‌های نامحسوس آرایش شده است. 

4. Pierre Caron

Pierre Caron

نویسنده فرانسوی در صفحه درباره ما خود اطلاعات و تصاویر بسیار زیبایی را قرار داده که همه چیز از لایه‌بدی درستی بهره می‌گیرد.

5. Blake Saurez

صفحه درباره ما پنجم با داشتن المان‌های منحصر به فرد شخصیت واقعی را به صفحه خود اضافه کرده است.

6. Cornett

Cornett

در این صفحه درباره می‌توانید گزینه‌هایی با میزان منحصر به فردی بیشتری را مشاهده کنید. در این طرح شما می‌توانید نمونه کارهای مربوط به افراد مختل در دسته‌بندی‌های متفاوت را مشاهده کنید.

منبع

مقالات پیشنهادی

55 نمونه کامل که نشان دهنده الهام گرفتن از همه چیزه

مردم همیشه میگن پیدا کردن چیزی الهام بخش برای خلق یک چیز خلاقانه خیلی سخته . من میگم همیشه باید سعی کنیم چیز های متفاوت رو احساس کنیم . بعضی ها حتی به...

شش طرح زیبا و الهام بخش از codepen

امروز میخوام چند طرح زیبا از codepen رو بهتون نشون بدم که کار آقای Karim Maaloul . کارهای ایشون با ابزار های مختلفی انجام شده و بسیار بسیار عالی و ز...

وب سایت های الهام بخش برای طراحی | سری پنجم

امروز قصد داریم یک سری وبسایت های خارجی که بطور کاربردی ، زیبا و قدرتمند طراحی شدن رو براتون قرار بدیم تا شما بتونین با طریقه طراحی اونها آشنا بشین یا...

وب سایت های الهام بخش برای طراحی

امروز قصد داریم یک سری وبسایت های خارجی که بطور کاربردی ، زیبا و قدرتمند طراحی شدن رو براتون قرار بدیم تا شما بتونین با طریقه طراحی اونها آشنا بشین یا...