آنچه که می‌خواهم این است: چیزی را به شما بدهم که به دنبالش هستید
ﺯﻣﺎﻥ ﻣﻄﺎﻟﻌﻪ: 9 دقیقه

آنچه که می‌خواهم این است: چیزی را به شما بدهم که به دنبالش هستید

این ساده‌ترین درخواستی است که دارم. آرزوی من این است که همه این مطلب را بخوانند. تمام آنچه که می‌خواهم این است که همه چیز را در زندگیتان بدست آورید. دیدن اینکه شما چقدر توانایی دارید یکی از اهداف من است. دیدن چگونگی زندگی کردن شما درحالی که بخاطر روبرو شدن با چالش‌ها ترسیدید‍‍‍‍‍‍‍‍ زیبا است. می‌دانم حرف زدن راحت‌تر از عمل کردن است اما من می‌دانم که شما نیز توانایی انجام آن را دارید. می دانم مثل این است که همیشه ایمیلی دیگر، فرد دیگری، رقیب دیگر یا تهدید دیگری می‌تواند همه چیزی که ساخته‌اید را از بین ببرد. متوجه شدم که این‌ها خطر هستند و شما ترسیده‌اید (با این که قبول دارید یا ندارید). این چیزی را در کتاب من تغییر نمی‌دهد. هنوز می‌خواهم شما به آنچه می‌خواهید برسید.

می‌خواهم احساسات اولیه شما را ببینم.

وقتی می‌بینم که کارهای‌تان را انجام می‌دهید می‌خواهم احساسات اولیه شما را ببینم. می‌خواهم در معرض خطر و آسیب باشید و تمام زیبایی که باید از احساسات خود ارايه دهید را به من نشان دهید. نمی‌خواهم درباره آنچه به آن فکر می‌کنید بخاطر ترس از قضاوت شدن پنهان کنید. کسانی که قضاوت می‌کنند کمبودهای خودشان را نشان می‌دهند پس نترسید.

 می‌خواهم شور و اشتیاق شما را ببینم.

اشتیاق برابر است با تعهد و چیزی است که در چشمان‌تان دیده می‌شود. این اولین قدم است. این همان چیزیست که باعث می‌شود با ترس‌های‌تان روبرو شوید و می گویید: من امروز به سمت موفقیت می‌روم و مهم نیست چه اتفاقی می‌افتد هیچ چیزی نمی‌تواند مرا متوقف کند. این راهی است که باعث می‌شود شما جرات داشته باشید به چشم هرکسی نگاه کنید.

این همان بخشی است که دیگر نمی‌ترسید حتی اگر ترسیده باشید. این همان شیوه‌ای است که به نتیجه می‌رسید درحالی‌که استراتژی را نمی‌دانید. یکی از بهترین هدیه‌هایی که به شما می‌دهم این است که آنچه را که دوست دارید، نشان دهید. سطح اشتیاق خود را حفظ کنید. تعهد به آنچه دوست دارید. وقت تلف کردن قدم بعدی شما نیست. با دیدن اشتیاق شما پتانسیل شور و اشتیاق را در خودمان می‌بینیم. دیدن اینکه به شور و اشتیاق خودتان عمل می‌کنید برای ما نیز الهام بخش است. شما می توانید نور را هدایت کنید می‌دانید که می‌توانید. حرکت کنید.

می‌خواهم همان احساسی که دارید را داشته باشم.

چیزی را نشانم نده کاری کن آن‌را احساس کنم. درست در همین جا در همین لحظه نشان دهید که چقدر شجاعت دارید و در این نقطه چه چیزی بر شما چیره شده است. می‌خواهم اعمال و رفتارتان را به ما نشان دهید چرا که ما همه احساسات‌تان را زیر نظر داریم. می‌خواهم قدرت احساسات را به ما نشان دهید. احساسات موجب می‌شوند ما زندگی انسانی را بسازیم و عاشق شویم. 

می‌خواهم وارد مسیر طولانی شوید.

میانبری وجود ندارد. نمی‌توانید زندگی را هک کنید. نمی‌توانید دیگران را از بین ببرید. نمی‌توانید در مسابقات پایکوبی کنید تا قدرت خود را به ما نشان دهید. می‌خواهم شما را در مسیر طولانی قرار دهم می‌خواهم به جای درک ابتدایی و اولیه به تسلط برسیم. 

 "وقتی همه فکر می کنند که شما همه چیز داریدُ می‌خواهم شما را در مسیر طولانی و بادی قرار دهم تا با وجود سرما نیز ادامه دهید".

وجود داشتن میانبر یک افسانه است. هیچکس نمی‌خواهد کاری که شما توانایی انجامش را دارید را با تنبلی دنبال کند. تنبلی پاسخ درستی نیست. تعهد و پیگیری بی پایان برای پیدا کردن مسیر جایی است که شما انرژی لازم را پیدا می کنید. 

می‌خواهم شما را در مسیر درست قرار دهم.

رانندگی، نشانه‌ای از توانایی‌های شماست، اما بدان معنا نیست وقتی همه شما را تماشا می‌کنند تند و زننده به نظر برسید. چگونگی برخورد با افراد مهم‌تر از هر چیز دیگری است. این چیزی است که شما آن‌را به یاد می‌آورید نه نتیجه را.

رفتار با افراد با مهربانی چیزیست که باعث می‌شود خود واقعی‌تان را کشف و پیدا کنید و چیزی به آنچه نداشتید اضافه کنید. 

می‌خواهم در حیطه کاری خودتان بهترین باشید.

نه اینکه دوم بودن بهتر باشد یا جزو ۱۰تای برتر باشید اما بهترین باشید. حتی اگر تاپ و شماره ۱ نشدید تا جایی که ممکن است در مسیرتان ثابت بمانید. قطعا خوشحال می‌شوید اگر در موقعیت های برتر قرار بگیرید تا اینکه در انتظار رسیدن به آن بنشینید. می‌دانید که اگر بیشتر بدانید بیشتر بدست می‌آورید.

می‌خواهم درد را به شما منتقل کنم.

درد جهنم است. ماده‌ای است که نمی‌توانیم از آن جلوگیری کنیم. درد تضمین می‌کند که آیا شما به توصیه‌های من گوش می‌کنید یا خیر. 

 بنابراین اگر بخواهید درد را بدون توجه به آنچه می‌خواهید تجربه کنید یاد بگیرید که از آن برای خیر و خوبی استفاده کنید.

 درد نشانگر نور قرمز است که می‌گوید شما محدودیت هایی در مسیر حرکت دارید. درد به معنای توقف نیست بدان معناست که کاری را شروع کرده‌اید. تا زمانی که از این مسئله اجتناب کردید از درد رنج می‌برید و اکنون وقت آن رسیده که بگویید درد برای من چه کرده است.

درد همان شیاطین و فرشتگان بر روی شانه‌‌های ماست که ما را از تاریکی به نور هدایت می‌کند.

می‌خواهم شما را به سفر ببرم.

این فقط درباره شما نیست. بارها گفته‌ام چون به آنچه می‌گویم اعتقاد دارم. یک سفر به درون خودتان خسته کننده است و ممکن است جا بزنید چون شما موجودی اجتماعی هستید. کمک کردن به دیگران همان کمک کردن به خودتان است. اگر همه این‌هایی که گفتم درباره شما و رویاهای بزرگ‌تان باشد شما چیزی از دست نمی‌دهید. تنها برآورده کردن نیازهایتان کافی نیست. اگر یک جا بنشینید و بر خواسته‌های خودخواهانه خودتان تمرکز کنید هیچ وقت از خودتان راضی نخواهید بود. اگر احساس می‌کنید کسی به شما گوش نمی‌دهد هم ادامه دهید. اصولا در ابتدا هیچکس به شما اهمیت نمی‌دهد اما اگر بر خواسته های خودتان مصمم باشید نهایتا آنها نیز با شما همراه می‌شوند.

تمام آنچه که نیاز داریم این است که پیش از سفر به درون خودتان زمانی را به دیدگاه‌تان اختصاص دهیم.

الهام بخش باشید.

 ما فکر می‌کنیم که می‌توان در اقدامات و فعالیت‌های‌تان به غیرممکن‌ها رسید. نگویید که نشانمان بده! ما از اقدامات و فعالیت‌های شما الهام گرفته‌ایم نه کلمات‌تان. درسی را یاد می‌گیرید تا از آن استفاده کنید تا نشان دهید که چگونه می‌توان در زندگی سختی‌ها را تحمل کرد. اینطور به نظر می‌رسد رهبران و الگوها‌ی‌تان وسواس دارند زیرا در بعضی موارد آنها از شما الهام می‌گیرند. آنها درباره ایده‌های‌تان می‌پرسند و می‌خواهند شما متفاوت فکر کنید. آنها الهام بخش شما برای تصمیم‌گیری جدید و یا متعهد شدن به آن هستند. آنها الگو را در ذهن‌تان شکسته‌اند و به شما می‌گویند که بر روی چه چیزی تمرکز کنید. این چیزی است که موجب الهام بخشی برای شما می‌شود و حالا شما هم باید الهام بخش باشید و همه چیز را در این فرآیند به ما بدهید.

به یاد داشته باشید که قبلا که بودید.

وقتی در نهایت به موقعیتی می‌رسید که به سختی کار کرده‌اید هرگز نمی‌خواهم فراموش کنید چه کسی بودید. دیدن تغییرات خود سابق‌تان و خود فعلی‌تان موجب می‌شود تا از خودتان ناراضی نباشید. خود سابق و خود فعلی تان نشان می‌دهد تا چه میزان در سختی و فشار بودید. ولی هرگز از شما نمی‌خواهم به کم راضی باشید.

اگر همه آنچه را که می‌خواهم بدست آورم موفق می‌شوم.

همه آن چیزی که به شما می‌گویم را خودم تجربه کرده‌ام. اگر از این اصول و پیشنهادات پیروی کنید (یا هرچیزی که اسمش را می‌گذارید) موفق شده اید. پس دیگر نیازی به موفقیت نداریم زیرا شما با مثال خودتان این را نشان دادید. چشم‌انداز من برای موفقیت کمک به شماست. بنابراین اگر هم چیزی بدست نیاوردید حداقل به من کمک کردید تا هدف عمده را برآورده کنم. 

دنیا به آدم های بیشتری مانند شما نیاز دارند.

این همه چیز نیست. جامعه به وجود افرادی که مایل به بزرگ شدن و بزرگ ماندن دارند نیاز دارد. افرادی که مطالعه می‌کنند و بدان عمل می‌کنند. شما این مقاله را الکی نخوانده‌اید پس بدان عمل کنید و بهترین باشید. 

هر آنچه را که می‌خواهید را بدست آورید. 

اجازه ندهید چالش ها و سختی ها متوقف‌تان کند. 

مشکلات را شکست داده و ادامه دهید.

احساسات و شور و اشتیاق و مهربانی‌تان را نشان دهید.

بیش از همه چیز اجازه ندهید شرایط یا افراد منفی نگر تصور کنند که نمی‌توانید ادامه دهید. شما می‌توانید به هرآنچه که می‌خواهید برسید. پس ابتدا تصمیم بگیرید و سپس عمل کنید.

پیش بروید و متوقف نشوید.

منبع

چه امتیازی برای این مقاله میدهید؟

خیلی بد
بد
متوسط
خوب
عالی
در انتظار ثبت رای

3 سال پیش
موفقیت
/@arastoo
ارسطو عباسی
برنامه‌نویس و توسعه‌دهنده نرم‌افزار - نویسنده و کپی‌رایتر - #پایتون - #جنگو - #لینوکس

برنامه‌نویس تمام وقت پایتون و مدیر بخش تولید محتوا وبسایت راکت - وبلاگ شخصی: https://arastoo.dev

دیدگاه و پرسش

برای ارسال دیدگاه لازم است وارد شده یا ثبت‌نام کنید

ورود یا ثبت‌نام

در حال دریافت نظرات از سرور، لطفا منتظر بمانید

در حال دریافت نظرات از سرور، لطفا منتظر بمانید

ارسطو عباسی

برنامه‌نویس و توسعه‌دهنده نرم‌افزار - نویسنده و کپی‌رایتر - #پایتون - #جنگو - #لینوکس