راست چین کردن بوت استرپ 4

ترجمه و تالیف : حسام موسوی
تاریخ انتشار : 13 خرداد 98
خواندن در 1 دقیقه
دسته بندی ها : طراحی وب , css

بوت استرپ یک فریمورک محبوب و پیشرفته css است که معمولا توسط افراد زیادی برای ایجاد پروژه های مختلف مورد استفاده قرار میگیرد . با آمدن ورژن 4 این فریمورک ، امکانات و ویژگی های زیادی به آن اضافه شده که کار با آن را لذت بخش تر از گذشته و راحت تر کرده است. بوت استرپ بصورت پیش فرض یک فریمورک برای زبان های چپ به راست مانند انگلیسی است و اگر شما برای ایجاد وبسایت های فارسی از آن استفاده کنید با مشکلات و ناهماهنگی های مختلفی مواجه می شوید .

چه راه حلی برای حل این موضوع وجود دارد ؟ 

در ورژن بوت استرپ 3 برای حل این مسئله فایل های جداگانه ای، توسط افراد مختلف آماده سازی شد تا شما بتوانید بوت استرپ را راستچین کنید که همین موضوع به بسیاری از کاربران ایرانی برای ایجاد پروژه هایشان با استفاده از بوت استرپ 3 کمک کرد . با آمدن ورژن 4 بوت استرپ ، ورژن های راستچین مختلفی توسط افراد مختلف ارائه شد اما هر کدام از آنها دچار مشکلات مخلتفی بودن یا در کل تغییرات را، در هسته اصلی بوت استرپ پیاده سازی کردند . برای همین من تصمیم گرفتم فایل راستچین بوت استرپ 4 را بصورت یک فایل جداگانه آماده کنم و در اختیار شما قرار دهم تا در پروژه های بعد خود از آن استفاده کنید .

روش استفاده

روش استفاده از این فایل راستچین کننده بسیار ساده است بصورتی که فایل css را دانلود میکنید و بعد از فایل اصلی بوت استرپ در پروژه خودتان لود میکنید و حالا فایل هایتان راستچین شد . به همین سادگی . 

روش دانلود

شما میتوانید از روش های مختلف به فایل راستچین بوت استرپ دسترسی پیدا کنید که در زیر، چند لینک برای این موضوع قرار داده ام .

 نکته پایانی

در صورت اینکه از این راست چین کننده استفاده کردید و باگی مشاهده کردید لطفا باگ مورد نظر را در قسمت issues گیت هاب قرار دهید تا سریعا این باگ برطرف شود.

گردآوری و تالیف حسام موسوی
آفلاین
user-avatar

اول داستان، طراح گرافیک بودم و ۲ سالی به عنوان طراح مشغول بودم، بعد به برنامه‌نویسی علاقمند شدم و الان بیشتر از ۱۰ ساله که عاشق کدزنی و چالش‌های پروژه‌های مختلفم. به تدریس علاقه خاصی دارم و دوست دارم دانشی که در این راه بدست آوردم را در اختیار دیگران هم قرار بدم. 

دیدگاه‌ها و پرسش‌ها

برای ارسال نظر لازم است ابتدا وارد سایت شوید
در حال دریافت نظرات از سرور، لطفا منتظر بمانید